Fórum nápovědy

Seznam

Grónsko

Vladislavka

16.7.2019 v 9:05

Dobrý den.
Koukám, že jste přidali na online mapy trasu Arctic Circle Trail v Grónsku, ovšem když se juknu do apky, mám Grónsko rozmazané bez mapy. Dělám něco špatně? Offline mapa předpokládám není:) Děkuji.

Ondra Helpdesk • Moderátor

17.7.2019 v 15:02

relevantní
Dobrý den,
bohužel ač se to nezdá, je Grónsko velmi členité a plné vrstevnic a fjordů a je tedy velmi technicky náročné přidat mapu do mobilní aplikace. Nicméně se pracuje na tom aby se mapa objevila v mobilní aplikaci a ke stáhnutí offline.

Hezký den, Ondra

Petr Hanák reagoval na příspěvek od Ondra Helpdesk

26.7.2019 v 11:24

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda už je známé nějaké datum, kdy by se mohla offline turistická mapa Grónska na "mapy.cz" objevit?
S pozdravem
Petr

Ondra Helpdesk • Moderátor

26.7.2019 v 13:59

Dobrý den,

bohužel zatím nemáme bližší informace, kdy by mohla být mapa Grónska do aplikace přidána.

Hezký den, Ondra

Jana Beranová

13.8.2019 v 22:07

Dobrý den, jaký je stav nyní? Je nějaká šance, že bude offline mapa pro appku než tam za týden odjedeme? :)
Moooc by se hodila.

Jakub Štejnar

27.1.2022 v 6:17

Dobrý den,
našel jsem tuto starší diskuzi, tak zkouším - je k dispozici offline mapa pro Grónsko? Případně pod čím ji naleznu? Děkuji

Jakub Faifer • tým Mapy.cz reagoval na příspěvek od Jakub Štejnar

27.1.2022 v 9:28

Dobrý den, offline v aplikaci k dispozici není..

Martin Jirka

11.1.2023 v 18:23

Od posledního příspěvku v této diskuzi uplynul další rok a stále nic?! Myslím,že většině diskutujících by stačily mapy několika turistických oblastí, stejně jako toto mají vyřešeno Dánové, taky nevydali pro turisty podrobnou mapu celého ostrova. Ale slibovat mapu tři a půl roku, to už je docela dost.

Jakub Faifer • tým Mapy.cz reagoval na příspěvek od Martin Jirka

13.1.2023 v 12:52

Ano, není tam. Byl problém s jejím generováním, obrovská plocha, pouze vrstevnice, obrovská velikost. Zatím jsme se nedostali k tomu to znovu řešit..

Petra Zetochová

6.8.2023 v 8:12

Dobrý den, jak to vypadá s offline mapou na ACT? Děkuji mnohokrát

Nový dotaz

Přiložené přílohy

    Zbývá 12MB (z 12MB)

    Grónsko

    Přiložené přílohy

      Zbývá 12MB (z 12MB)