Fórum nápovědy

Seznam

obnovení hesla

Olsos

19.6.2019 v 21:39

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jak pokračovat při obnově hesla když tam mám pouze přidané číslo na mobil, ale tohle číslo již nemám. Nevím si rady vím jaké bylo číslo, ale to již nefunguje děkuji za pomoc.

Petr Helpdesk • Moderátor

20.6.2019 v 6:17

relevantní
Dobrý den,

ověřit uživatele lze bohužel pouze na základě ověření, jenž je na schránce nastaveno. Pokud jste si tedy dané ověření neaktualizovala ještě když jste znala platné heslo, tak je bohužel jedinou možností zkoušet možné varianty hesla. Děkuji

Petr

Daniela Jinková

20.6.2019 v 18:55

Dobrý den ... kde na svém emailu zjistím aktuální heslo? Mám heslo v telefonu uloženo při příhlašení takže ho nemusím zadávat .... chtěla bych se přihlásit na počítači ale nepamatuji si heslo ...autorizační kód nemůže přijít jelikož to číslo už nefunguje a když chci změnit na mobilu heslo či číslo na autorizační kód tak to chce heslo ... které neznám !!

Petr Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Daniela Jinková

21.6.2019 v 17:36

relevantní
Dobrý den,

bohužel zobrazení hesla naše webové prostředí Email.cz neumožňuje. Jelikož by takto mohl zobrazit heslo kdokoliv kdo získá přístup k zařízení s trvalým přihlášením. Pokud jste si tedy neaktualizovala možnosti ověření (ještě když jste znala platné heslo), tak je jedinou možností zkoušet možné varianty hesla. Děkuji

Petr

Kateřina Fojtíková

22.6.2019 v 8:56

Dobrý den, vím že to sem nepatři ale mám stejný problém. Akorát že tel. číslo nešlo změnit v nastavení emailu. A bylo mi odcizené i s telefonem. Záchytný bod pro obnovu mám druhý email. Ale vše se točí furt dokola. Pošle se na číslo které jsem nemohla v nastavení změnit. Tak Vás chci požádat o úplné zrušení této emailové schránky. Jedná se o: fojtikova.kachna@seznam.cz

Anton Studna reagoval na příspěvek od Kateřina Fojtíková

29.6.2019 v 10:47

Dobrý den, já se zeptám.. pokud by se zrušila emailová schránka zcela, bude možné vytvořit si zcela nový účet se stejnou adresou? Řešíme stejný problém u syna, je přihlášen přes aplikaci jak na mobilu, tak na pc, heslo už dávno neví a v době, kdy se účet zakládal, neměl ani vlastní mobil, takže co já vím, čí se tam zadával a dotaz, jaký je nejoblíbenější herec, no, kdo si pamatuje, kdo byl favoritem před 10lety?

Petr Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Anton Studna

2.7.2019 v 15:26

relevantní
Dobrý den,

rozumím Vašemu dotazu, ovšem proto je možné upravovat ověřovací údaje i během užívání schránky samotné (pokud znáte platné heslo). Právě pro případ zapomenutí odpovědi na kontrolní otázku. Tedy aktuálnost ověření je již čistě na uživateli samotném. Zrušení účtu lze však pouze a jen pokud znáte aktuálně platné heslo. Ovšem registrovat již jednou registrovanou email schránku nelze a to ani v případě jejího zrušení (z bezpečnostních důvodů). Děkuji

Petr

Petr

Linduska hochova

2.7.2019 v 21:45

Dobrý den mám dotaz ohledně hesla do emailu,včera sem si musela změnit heslo,došla nějaká tabulka,že se někdo pokoušel d
ostat do emailu,provedla jsem tedy změnu hesla a ted bych chtěla puvodní heslo vrátit,jenže prý už heslo existovalo a nejde to tedy vrátit na to původní,jak dál? děkuji L

Petr Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Linduska hochova

3.7.2019 v 18:54

relevantní
Dobrý den,

ano původní heslo nelze z bezpečnostních důvodů použít. Jedná se tedy o stejný princip jako například při odcizení klíčů od domova. Logickým krokem je následná výměna zámku aby byl zamezen přístup třetí stany. Bohužel se jedná o pevné bezpečnostní nastavení. Nové heslo nesmí být jakkoliv podobné jakémukoliv již použitému. Děkuji

Petr

Nový dotaz

Přiložené přílohy

    Zbývá 12MB (z 12MB)

    obnovení hesla

    Přiložené přílohy

      Zbývá 12MB (z 12MB)