Fórum nápovědy

Seznam

Nelze se prihlasit do emailu

B Janec

29.5. 2019 v 22:05

Dobry den,

uz podruhe stejny problem, nemohu se prihlasit do sveho emailu b.janec@seznam.cz, cely den fungoval naprosto normalne, vecer z niceho nic tato hlaska.
Prihlaseni nefunguje ani s overovacim emailem. Budu rada za pomoc.
B. Janeckov

Vladislav Hruby

29.5. 2019 v 23:29

a z jiného počítače to také nejde?

B Janec

30.5. 2019 v 07:49

Bohuzel ne, hlasi mi to ze je ucet zablokovany.

Vladislav Hruby

30.5. 2019 v 09:21

dotaz na admina - jaké okolnosti musí nastat aby se účet zablokoval?
vždyť komunikace účtu s počítačem uživatele nic neohrožuje, proč účet neinformuje o důvodech zablokování?

Vladislav Hruby

30.5. 2019 v 10:36

díky tomuto Vašemu "přihlašovacímu" problému jsem si uvědomil systémovou nedokonalost přihlašování do účtu - vypisování hesla se "hvězdičkuje" bez možnosti jakékoliv kontroly co se do okénka "heslo" reálně píše
mně už se to také stalo mnohokrát že jsem měl klávesnici přepnutou z qwerty na českou klávesnici a pak mne to samozřejmě odmítalo přihlásit
člověka neznalého to zmate, zjistěte si jaký typ klávesnice máte nastaven, heslo musíte psát z klávesnice qwerty nebo qwertz a ne z české klávesnice +ěščřžý
okénko "heslo" by mělo být doplněno o přepínač aby si uživatel mohl zjistit co tam vlastně napsal

Miloš

30.5. 2019 v 18:58

Mě se včera stalo to samé. Seznam bez jakehokoliv upozornující zprávy do emailu zablokoval přístup i do meho uctu.
Problem je, ze doporucena zmena hesla nefunguje, protoze ucet mam 15let a kontrolni otazky nefunguji.
Idealni by bylo, kdyby Seznam poslal vcas nejake varovani a doporuceni, jak zmenu udelat.

V prohlížeči problém neni, odzkouseno na ruznych počítačích i na mobilu, nikde přihlášení nefungovalo.
Ale je zajímavé, že Outlook maily prijima i odesila, takze blokace je jen v Prihlaseni pres Seznam???

Mate nejake doporuceni, jak to vyresit? Zda se, ze to postihlo vice lidi!

Diky Milos

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

3.6. 2019 v 09:53

relevantní
Dobrý den,

účty jsou standardsně blokovány při porušení licenčních podmínek (nejčastěji rozuesílání spamů spambotem).
Pokud k něčemu takovému dojde, opravdu nemůžeme uživateli poslat zprávu a čekat někdy x hodin až dní, než si ji přečte. Robotické systémy rozesílají stovky a tisíce spamů během pár minut. V takovém případě standardně systém účet blokuje a požaduje změnu hesla. Pokud je to opakovaná blokac,e tka se účet pouze zablokuje.
V případě, že je účet blokován, můžete kontaktovat tehcnickou podporu online zde:
https://napoveda.seznam.cz/cz/services/
abychom důvod prověřili a domluvili se na tom, jaké je třeba podniknotu opatření, aby se situace neopakovala.

Ivana

Miloš reagoval na příspěvek od Ivana 2 Helpdesk

18.6. 2019 v 20:32

Dobry den,

13.6 jsem odpovidal na vasi odpoved, ale nikdo zatim nereagoval? A ma odpoved se jiz nezobrazuje?

Dekuji Milos

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

Nelze se prihlasit do emailu

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)