Fórum nápovědy

Seznam

pomale nacitani stranek

jan houstek

27.5. 2019 v 23:12

poslednich par dni sleduji zpomalene nacitani stranek. zkousel jsem to na mobilu i pocitaci, na wifi i na 4g. stale se to chova divne. jine stranky (napr. www..ceskatelevize.cz) funguji ok.
nacteni me domovske stranky trva i 10s.

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

30.5. 2019 v 08:39

relevantní
Dobrý den,

v tomto případě bychom potřebovali vědět přesné verze operačních systémů a přesné verze prohlížečů (u mobilu ideálně i typ zařízení), abychom to mohli prověřit. Můžete nám to napsat sem, popřípadě nás kontaktovat na chatu zde:
https://napoveda.seznam.cz/cz/services/
abychom to mohli prověřit.

Ivana

Zbyněk Hoňka

5.6. 2019 v 21:07

Máme stejný problém. Všechny stránky fungují perfektně (připojení na optice 100mbit) ale seznam.cz načítá víc jak 5 vteřin. Vyzkoušeno na třech PC. Všude stejné. Je nějaký problém na vaši straně?

Michal Filař

6.6. 2019 v 19:42

Michal Filař
dnes v 19:37
Reagovat Reagovat
Mám úplně stejné zjištění. Hlavní stránka seznamu se načítá pomalu, ať se jedná o PC nebo mobil. Připojením to není, pozoruji to jak přes pevné připojení, tak přes Vodafone mobilní internet. Když vypnu cookies, načítání se zrychlí, avšak některé stránky pak samozřejmě nefungují. Vypadá to na problém na Vaší straně.

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

10.6. 2019 v 11:08

relevantní
Dobrý den,

předala jsem informace kolegům k prověření. Situace byla částečně opravena, ale na některých zařízeních stále evidujeme pomalé načítání (zejména některé mobilní telefony s Androidem, ale i PC). Kolegové pracují na nápravě i u těchto zařízení, ale prozatím nemáme bližší informace o termínu opravy, je mi líto.

Ivana

Mira Postulka

10.6. 2019 v 17:27

U mně ten samý problém. Zkoušeno na PC síť UPC - Chrome, telefon Huawei Mate 10pro - chrome i samsung prohlížeč stejná prodleva.

Jiří Lev

24.8. 2019 v 21:06

Zdravím.. přesně to samé pozoruju i u sebe..na mobilu, v compu, přes WiFi, na mobilních datech, jak šnek, ostatní litá krásně..nebude to tím, že tam cpete tolik článků, odkazů a hlavně reklam?? Asi svou domovskou stránku, Seznam mám takto už snad 11 let, poprvé změním, protože mě to fakt nebaví.. :-//

Marty_cz martin

3.10. 2019 v 20:29

stačí si dát tracert seznam.cz tam jasne vydíte kde je problem. profíici od dialtelecomu trochu jim hapruje konektivita :-) musí se šetřit...

Seznam.cz prohlížeč

14.10. 2019 v 11:37

Dobrý den, jak www.pinterest.com (přesněji https://cz.pinterest.com/) tak případné přihlášení do služby je v aktuálním prohlížeči 5.4.8 korektní, jak v Windows (10), tak macOS (Mojave). Ujistěte se prosím, zda Váš uložený odkaz nevede na již neexistující obsah.

Školní družina

15.10. 2019 v 19:49

Tak nevím ,co se stalo a jaká vyšší moc zasáhla ,ale po několika dnech nefuknčnosti - před chvíli jsem se už zase podívala na Pinterest, tak teď jen ,aby to vydrželo , abych to nezakřikla. J.P.

Marek Panák

4.11. 2019 v 02:02

Mám stejný problém - spouštění stránek Seznam je křečovité a pomalé. Notebook Samsung 530U, i5, 12GB RAM, SSD) připojení je O2 LTE 15-20Mbit/s.
Další věcí je přemístění kolonek v oblasti "Služby" kdy začínají AKCE/LETÁKY, pod tím DOVOLENÁ, MAPY.. a najednou se během pár vteřin při načítání stránky místo dovolené a map objeví AUTP/MOTO, BAZAR - během načítání, se samovolně prohází a to pokaždé, když stránky SEZNAMU vyplním do prohlížeče OPERA (verze 64.0.3417.73) na systému Windows 10 Home (verze 1903). Je to otravný a trvá to už dlouho.
Mimo to, mi stále moje emailová schránka na Seznamu rozesílá samovolně podivné emaily s nesprávnou češtinou a to napříč na různé emaily, ale bohužel i známým. Seznam s tím prý nemůže nic udělat, vysledovat atd.. Hoši u stolu a u kafe by měli asi začít něco dělat.

Mmmima

16.11. 2019 v 13:59

Dobrý den, mám také pomalý jen seznam ostatní stránky jdou v pohodě seznam pomalu načítá a do emailu ani nemluvím trvá to dlouho musí to být u nich.

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Mmmima

18.11. 2019 v 16:59

relevantní
Dobrý den,

podle popisu to vypadá na přehlcený prohlížeč. Zkoušela jste vymazat soubory cookies a cache?

Ivana

Jiří Zeman

21.11. 2019 v 16:13

Dobrý den, potvrzuji výše uvedené. Skoro to vypadá na úmysl, protože člověk nedočkavý klikne na odkaz u zcela nenačtené stránky, ve výsledku se proklikne úplně někam jinam (reklama?). Bavím se o mobilu.
S pozdravem
Jiří Zeman

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Jiří Zeman

22.11. 2019 v 16:50

relevantní
Dobrý den,

v tomto případě doporučuji zkontrolovat tedy rychlost mobilního připojení případně v nastavení prohlížeče promazat soubory cookies a cache a telefon restartovat.

Ivana

Jiří Zeman reagoval na příspěvek od Ivana 2 Helpdesk

3.12. 2019 v 07:09

Jen doplním, že to dělá již několik měsíců, je jedno, jestli na LTE / wifi, je jedno, jestli v Chrome / Samsung Internet. U jiných webů funguje načítání v zásadě bez problémů. U Seznamu mám pocit, jak kdyby se stránka načítala odprostřed.

Miroslav Šimice reagoval na příspěvek od Ivana 2 Helpdesk

včera v 17:07

Ale mobilních zařízení s Androidem je přeci většina! A pořád trvá problém s poruchovými hláškami na sport.cz!

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

pomale nacitani stranek

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)