Fórum nápovědy

Seznam

Automatické pouštění videa na hlavní stránce seznam.cz

Pre Rost

30.4. 2019 v 20:28

Dobrý den, po nové aktualizaci zobrazení boxíku Stream se nyní zobrazuje Seznam televize, kde nelze nastavit, kolik příspěvků chci mít zobrazených. Navíc se první příspěvek zobrazuje jako video, což je silně rušivé a nelze možnost automatického spuštění videa vypnout. Prosím, přidejte alespoň možnosti k úpravě tohoto boxíku.
A ještě prosím, jestli by nešlo dát mezi volitelné možnosti to, že se po kliknutí na odkaz v boxíku (např. ve zprávách) pak automaticky ukáže mnohem víc zpráv, než bylo původně nastaveno. Tedy pokud je nastaveno zobrazení pěti zpráv, nyní se po kliknutí na odkaz automaticky objeví zpráv asi deset. O toto nestojím, proto mám nastaveno, že chci vidět jen pět zpráv.
Děkuji za vstřícnost.
Přerostová

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

3.5. 2019 v 16:06

relevantní
Dobrý den,

možnost vypnout video zde aktuálně není a prozatím nemáme infromaci o tom, že by se chystala. Kolegům to ovšem předám jako námět na zlepšení služeb. Prozatím je možností vypnout daný boxík.
Rozumím, počet zpráv se opt vrátí na defaultní počet nastavený v boxíku po refreshi stránky. Stačí tedy zmáčknout klávesu F5.

Ivana

Meatt

13.5. 2019 v 11:59

obrý den,

zmizela funkce třeba u pohádek, když zvolím třeba krtečka tak se přehraje jen jeden díl a poté automaticky již něco jiného( zřejmě náhodně)

tzn. že se nepřehrávají za sebou jednotlivé díly v daném a zvoleném pořadu jako to bylo dříve.. opravdu mrzuté.. Bude to opraveno??

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Meatt

29.5. 2019 v 08:52

relevantní
Dobrý den,

informace jsem u kolegů ověřila a aktuálně je stránka www.televizeseznam.cz skutečně nastavena tak, že přehrává různá videa náhodně (na boku vidíte seznam toho, co bude následovat v automatickém přehrávání). Dle informací se nejedná o chybu, nicméně kolegům samozřejmě zpětnou vazbu předám, jako námět na zlepšení služeb do budoucna.

Ivana

Matěj Šimandl

6.11. 2019 v 18:09

Lze vypnout obecně automatické přehrávání videí na Vašich stránkách? Nevím, proč by se mi měly po shlédnutí požadovaného videa přehrávat další videa o které nemám zájem? Z jakého důvodu to má Seznam takto nastavené bez možnosti vypnutí? Např. na youtoube je tato funkce běžně dostupná.
Děkuji za odpověď a za vysvětlení.

Nový dotaz

Přiložené přílohy

    Zbývá 12MB (z 12MB)

    Automatické pouštění videa na hlavní stránce seznam.cz

    Přiložené přílohy

      Zbývá 12MB (z 12MB)