Fórum nápovědy

Seznam

Vzkaz administrátorům

David Holý

7.4. 2019 v 21:30

Hezký večer chválím Lidé.cz jen vzkazuji administrátorům, že by mohli trochu rychleji blokovat nevhodné nahlašené profily uživatelů, tím se jen ztrácí a klesá prestiž této seznamky.

Petr Blatna

4.1. 2020 v 08:58

Byl mi zablokovaný profil jednomonte na Lidech, nevidím důvod, nebo je to protože se Vám nelíbily moje profilové fotky, které jsem několikrát 6x vložil??Odpovědi se nedočkám ani odblokování profilu...

I Petrasko

7.1. 2020 v 19:30

Dobrý den, chci se jen zeptat zda se mohu podívat u cizího profilu kdo lajknul srdíčko, myslím vidět konkrétní osoby. Děkuji

Petr Blatna

10.1. 2020 v 14:57

Nevím proč jsem byl zablokován na Lidech.cz nebo je to protože jsem dal 7x fotku která se Vám ani v jednom případě nelíbila??Děkuji za odpověď jestli nějaká přijde.

U FR 69

18.1. 2020 v 19:24

Hezký večer. Chtěl jsem se jen zeptat. Sice se mě to netýká ale všimnul jsem si, že někteří LIDÉ uveřejňují ve své fotogalerii zkopírované soukromé zprávy. Je tohle podle pravidel? Nebo je to vhodné?

Novatera 1

19.1. 2020 v 20:42

Schvalovani fotek. Pro adminy!
Mohl by mne prosim vas nekdo vysvetlit ktery chytrak ty fotky schvaluje? Meli by jste se radsi soustredit na neaktivni a fake profily a ne porad me mazat fotky. Moje fotka je aktualni a jelikoz nosim cepici, tak ji proste nosim a mam ji tak vyfocenou a pokud stim mate problem, tak se kousnete treba do zadku a nechte moji fotku napokoji,budte radi ze tady vubec nekdo chce byt. Je to tu tak 80% neaktivnich a dalsich minimalne 10 % fake profilu

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

Vzkaz administrátorům

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)