Fórum nápovědy

Seznam

Nefunkční přihlášení do rubriky Sport.cz

Dratenik Petr

28.3. 2019 v 18:47

Již druhý den Vám nefunguje přihlášení do diskusí v rubrice Sport.cz. Přihlásit se - jsem přihlášen - přidat názor - nefunguje - opět žádá přihlášení nebo se ptá, jestli pokračovat pod daným účtem a stejně nic! Nemám žádný Adblock, zkouším Chrome i jiné prohlížeče, počítač doma, v práci, mobil ... nic. Funguje jen aplikace!!
Je zajímavé, že nikomu není divný rapidní pokles příspěvků pod jednotlivými články. Haloooo! Něco se děje!!!

Děkuji za vyřešení nejen mého problému (viz.dotazy jiných uživatelů)

Drateník Petr

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

29.3. 2019 v 16:09

relevantní
Dobrý den,

informace jsem u kolegů ze sport.cz ověřila a aktuálně se skutečně jedná o potíže na naší straně. Omlouváme se za potíže a již pracujeme na nápravě celé situace. Bohužel Vám nejsem nyní schopna říct datum, kdy bude celá situace vyřešena.

Ivana

Jaroslav Gruška

11.8. 2019 v 10:54

Mám stejný problém, který se opět opakuje. Nemám ban, proste jen se nelze se zapojit do diskuze na Sportu. V Novinkách ten problém nemám!!! Pořád se to "Vložení příspěvku - přihlášení atd., točí dokola."!!!

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Jaroslav Gruška

16.8. 2019 v 16:20

relevantní
Dobrý den,

a máte zapnuté soubory cookies? Podle popisu to vypadá, že jsou vypnuté a nebo došlo k nějaké chybně v nich. Doporučuji zkontorlovat, že je máte povolené v prohlížeči a případně je promazat.

Ivana

Miroslav Šimice reagoval na příspěvek od Ivana 2 Helpdesk

12.11. 2019 v 22:02

Zajímalo by mne, zda je i jiný kontakt na sport.cz přes nějaké fórum, když na kontaktní e-mail nikdo nereaguje.
Teď už ani na zprávu na fb stránce pro sport.cz.
Problém, který zmiňuje Petr Dráteník,
kterého i z diskuzí znám, trval i nadále na podzim a střídal se s tou další chybou, kdy nešlo vkládat příspěvky, když po odeslání přišla hláška, že došlo k chybě. V prvém případě občas pomohlo se odhlásit nebo jen navštívit třeba jiné sportovní fórum, či si mezitím přečíst zprávy či nakouknout na stream.
Při poruchové hlášce stačilo často vystoupit z diskuze kliknutím na nadpis a vrátit se do ní. Někdy to fungovalo na jeden příspěvek a bylo třeba to zopakovat, a to i v noci, jindy i v silném provozu bez problému!
Obě chyby se stávali lidem z celé ČR, dokonce i z ciziny a z různých zařízení, přes různá připojení, přímá i přes wifi! Čili chyba v komunikaciDomluvili jsme se, že novinky nebo aplikace tohle nedělaly!
Naposled se mi to stalo z mobilu Huawei s Google Chrome přes mou wifi doma.
Čtyřikrát ta chybová hláška, pak asi třikrát ten koloběh s přihlášením, kdy přihlášen jsem byl správným účtem a najednou jsem se dozvěděl, že jsem blokován a mám si zažádat o amnestii na tom emailu sport@sport.cz. Což jsem učinil i se žádostí o vysvětlení zač vlastně a na jak dlouho. Reakce žádná, přitom kdysi, když jsem zkopíroval čísi příspěvek coby reakci na jednoho trola, kdy jsem @@@ oddělil svoji radu, že reagovat na dotyčného provokatéra je ztráta času, taky jsem měl BAN, ale přišla zpráva i kopií, byť mé vysvětlení v rychlé odpovědi ani znovu samostatně nemělo již žádnou reakci.
I jsem to dával do souvislosti s tou vaší zprávou o nutnosti změnit heslo, že snad to dělá neplechu v původní databázi, ale pokud to fungovalo, když jsem se odhlásil a přihlásil s novým heslem,
zřejmě vázne čtení zpráv a reakce na ně!
Kam se m tedy obrátit, když už ani na fb neodpoví?

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Miroslav Šimice

14.11. 2019 v 16:18

relevantní
Dobrý den,

rozumím Vám, ale bohužel neáme na kolegy ze sekce sport.cz žádný jiný kontakt než danou emailovou adresu. Je možné, že se ke zprávám dostávají se zpožděním (je jich tam moc) nebo například čerpali dovolenou. Bohužel, jediný kontakt, který na sebe uvádějí je sport@sport.cz

Přeji alespoň pěkný den,

Ivana

Miroslav Šimice reagoval na příspěvek od Ivana 2 Helpdesk

19.11. 2019 v 08:56

Díky za odpověď, rád bych se zeptal ještě na něco. Zmínil jsem asi, že jsem jim psal i přez messenger na fb. Dříve tam byla aut. hláška s tím, že zareagují zpravidla do 24hodin, teď už nereaguje nikdo, ani ten automat na zprávu. A ještě jedna věc mi nebyla jasná! Když jsem urgoval ty chyby při vkládání příspěvků, napřed slibovali opravu, pak jsem se dozvěděl, že fóra seznamu spravuje fb a oni to taky jen urgují. A když jsem zmínil chybu v tabulce 1. ligy fotbalu po zákl. části, odepsal mi někdo, tuším Petr. že JIM hned napíše! Takže fb stránka je zas v režii někoho jiného či jak to je?
Teď jsem znovu psal i na oba emaily tu žádost o amnestii a vysvětlení (sport@sport.cz i vasenazory@novinky.cz), tak jsem zvědav, zda někdo odpoví.
Hezký den i vám! ☝☺⌛

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

Nefunkční přihlášení do rubriky Sport.cz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)