Fórum nápovědy

Seznam

Nefunkční přihlášení do rubriky Sport.cz

Dratenik Petr

28.3. 2019 v 18:47

Již druhý den Vám nefunguje přihlášení do diskusí v rubrice Sport.cz. Přihlásit se - jsem přihlášen - přidat názor - nefunguje - opět žádá přihlášení nebo se ptá, jestli pokračovat pod daným účtem a stejně nic! Nemám žádný Adblock, zkouším Chrome i jiné prohlížeče, počítač doma, v práci, mobil ... nic. Funguje jen aplikace!!
Je zajímavé, že nikomu není divný rapidní pokles příspěvků pod jednotlivými články. Haloooo! Něco se děje!!!

Děkuji za vyřešení nejen mého problému (viz.dotazy jiných uživatelů)

Drateník Petr

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

29.3. 2019 v 16:09

relevantní
Dobrý den,

informace jsem u kolegů ze sport.cz ověřila a aktuálně se skutečně jedná o potíže na naší straně. Omlouváme se za potíže a již pracujeme na nápravě celé situace. Bohužel Vám nejsem nyní schopna říct datum, kdy bude celá situace vyřešena.

Ivana

Jaroslav Gruška

11.8. 2019 v 10:54

Mám stejný problém, který se opět opakuje. Nemám ban, proste jen se nelze se zapojit do diskuze na Sportu. V Novinkách ten problém nemám!!! Pořád se to "Vložení příspěvku - přihlášení atd., točí dokola."!!!

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Jaroslav Gruška

16.8. 2019 v 16:20

relevantní
Dobrý den,

a máte zapnuté soubory cookies? Podle popisu to vypadá, že jsou vypnuté a nebo došlo k nějaké chybně v nich. Doporučuji zkontorlovat, že je máte povolené v prohlížeči a případně je promazat.

Ivana

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

Nefunkční přihlášení do rubriky Sport.cz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)