Fórum nápovědy

Seznam

Nemohu vkládat příspěvky

Karel Ajax

27.3. 2019 v 20:23

Nemohu vkládat příspěvky na názorové fórum sport.cz
Alžběta Černá

Miroslav Šimice

28.3. 2019 v 02:43

Nemohu vkládat příspěvky sport.cz. Miroslav Šimice! Konkrétnê z mobilu, kde mám jako prohlížeč google chrome.
Nejde to od včerejška, tedy od 26.3. Ještě po půlnoci bylo O.K., ale nyní když chci vložit příspěvek, hodí mne to na přihlášení, tam mi sdělí hláška, že jsem přihlášen, mejlík sedí, když dle pokynu kloknu na "pokračovat", jsem zpět v diskuzi. Když teď kliknu na vložení příspěvku, jsem zase v okénku pro přihlášení i s tou hláškou, že připojen jsem! A tak stále dokola, i když jsem vymazal mejlík i heslo, dodané z paměti a vșe vypsal znovu, odhlašoval se a znovu přihlásil s ručně vepsaným mejlíkem a heslem, nepomohl ani restart. Přitom do novinek jsem se přihlásil, i když napoprvé mi to hodilo chybu systému, podruhé už o. k.
Totéž se stávalo zhruba týden zpět, i když jsem si dal pozor, abych nepoužil zakázané znaky, které sport.cz neumí zobrazit...
A občas se stává, že seznam po sportovních přenosech či jiż během nich nebývá dostupný! (Nestíhá?!)
Je divné, že i appka pro sport.cz funguje normálně, přitom přihlašující údaje jsou stejné!

Miroslav Šimice

28.3. 2019 v 02:50

Jo, ještě drobný doplněk k předešlému: Kdyż pošlu zprávu o problému na sport@sport.cz či na novinky@seznsm.cz, dostávám hlášku, že nebylo doručeno pro trvalou poruchu na straně uživete, tedy u vás na seznamu, jak jsem si našel! Není to poprvé a zpravidla to následovalo během či po více sledované sportovní události, konkrétně fotbalu...M.Š.

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

29.3. 2019 v 16:06

relevantní
Dobrý den,

informace jsem u kolegů ze sport.cz ověřila a aktuálně se skutečně jedná o potíže na naší straně. Omlouváme se za potíže a již pracujeme na nápravě celé situace. Bohužel Vám nejsem nyní schopna říct datum, kdy bude celá situace vyřešena.

Ivana

Karel Ajax

1.4. 2019 v 18:06

Prosím pracujte na nápravě rychleji. Děkuji.

Lukas Vrablik

1.4. 2019 v 20:19

To je to tak složité opravit? nemám zaplý adblock, promažu cookies a stejně to nejde....chrome, edge...všude

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Lukas Vrablik

2.4. 2019 v 16:10

relevantní
Dobrý den,

dle posledních informací od kolegů by měl být problém opraven. Doporučuji v prohlížeči promazat cookies a cache (od začátku používání, ne jen například z poslední hodiny) a poté počítač restartovat. Kdyby Vám to nefungovalo ani poté, tak nás samozřejmě kontaktujte s popisem toho, co to přesně dělá, prohlížečem a jeho verzí případně screeny.

Ivana

Andelice 1990

2.12. 2019 v 06:39

Dobrý den furt mi vyskakuje na google prohlížeči stránka kterou nechci jak se toho zbavit??

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

Nemohu vkládat příspěvky

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)