Fórum nápovědy

Seznam

Schválení profilové fotky

Pav Velkova

25.3. 2019 v 16:58

Dobrý den, tímto se chci zeptat, za jak dlouho budu mít schválenou profilovou fotku na seznamce lidé.cz.? V pátek 22.3. jsem si zde založila profil. Děkuji, Velková Pavlína

Lucie Pospíšilová

7.11. 2019 v 14:37

Dělá si tady ze mě už fakt někdo prdel nebo je SEZNAM plný dementů?!?!?!
Po týdnu tak skvělá odpověď, že se mi chce už blít!

Dana Němcová

25.11. 2019 v 18:34

Taky mi již 4. den neschválili profilovou fotku a myslím, že není nijak závadná.

Galina

27.11. 2019 v 07:24

Dobrý den. Admin Lide.cz zamítá moje profilové fotky jednu po druhé. Už jsem vložila celou galerii portrétů, a nic podle něj není vhodné. Teď jsem sotva vtěsnala obličej do rámečku, ale tentokrát "je málo přiblížen". Proč někdo na celou výšku od paty do hlavy je dobře přiblížen, nebo obličej nezabírá "více než polovinu fotky" (víz přílohu), je sotva vidět vrchní polovinu obličeje, a na mých fotkách pořád se adminovi něco nelíbí?

Meryllin 58

13.12. 2019 v 16:03

Využívám seznam Email Už více jak 10 let ale s tím to jsem se ještě nesešel co si dovolí ,,Seznam,, před pár dny jsem si založil profil na ,,Lide.cz ,, a normálně jsem chatoval i nějaké fota jsem vložil do galerie a dokonce jsem se seznámil i s nějakými přáteli ale asi po dvou dnech mi byl profil zablokován , s tím že jsem vložil nevhodný obsah , a bez vysvětlení o jaký obsah šlo mi byl profil jednoduše zablokován na 10 dní toto nemá úroveň , sám seznam by se měl nad sebou zamyslet co vlastně chce ale jinak mám své mínění že toto jednání od seznamu , je pod úroveň prasete ve chlívku budu přemýšlet jestli raději nezměním Email a raději od stupidně se chovající ,,Seznam,, neodejdu - z pozdravem klient-

Jan Sedlacek

16.12. 2019 v 18:02

dříve jsem vložil fotku která nebyla nic moc co se týče světla a byla z dálky tet už druhá zamítnutá fotka z blízka a a podle předpokladů téhle tet už na p....stránky

Mravikdusan

16.12. 2019 v 22:01

Neschvaleno, Neschvaleno... A kdy budete schvalovat? Foto. Hezky den vám tam všem.

Miroslav Fedák

25.12. 2019 v 20:35

Dobrý večer , mám toho plné zuby , když jsem se díval na fota,jiných uživatelů , které vy jste povolili jsou 100x horší kvalitě !!!!!
já jsem vložil čistou fotku a vy už snad po 10 mé foto neschvalujete buď to děláte schválně nebo fakt už nevím
podívejte se pořádně na profilové foto jiných uživatelů .. jak žen tak mužů jak vypadají profilové fota určitě horší ...
je zajímavé že erotické fota schvalujete ... jak už jsem tady viděl !
Snad tak moc nechci od vás !!! děkuji Feddy

Miroslav Fedák reagoval na příspěvek od Lucie Pospíšilová

25.12. 2019 v 20:46

Dobrý večer taky čekám na schváleni fota a pořád nic nevím jakou fotku už mám poslat vy už fotku máte schválenou ?

Dav 5769

4.1. 2020 v 12:12

Dobrý den. Já čekám na schválení už druhý týden a nic. EH

Jana Ronkova

5.1. 2020 v 23:29

Dobrý den, změnila jsem si profilovou fotku a po několikadenním čekání byla zamítnuta. Důvod - není dobře rozpoznatelný obličej.....foto viz příloha.
Chtěla jsem nahrát původní, kdysi schválenou fotku a zase zamítnuto.....jako vážně, jste slepí nebo co?

Monica 1984 reagoval na příspěvek od SLABEJ 14

7.1. 2020 v 15:40

Mám to samé

Monica 1984 reagoval na příspěvek od Jana Ronkova

7.1. 2020 v 15:42

Uplně to samé jako....foto staré prefocené upravené ..jak jinak schváleno. Foto bez jakéhokoliv filtru zamítnuto po několikáté!!!!

Monica 1984 reagoval na příspěvek od Lucie Pospíšilová

7.1. 2020 v 15:44

jojo hrozně z dálky. Banda dementů jako

Vvviiittteeesss

8.1. 2020 v 00:45

Moje foto je neustale zamitano zrejme chcete aby vasi stranku nenapadl hekr......""""

Tezz

17.1. 2020 v 18:13

Můžete mi laskavě říct, co je najednou špatně na fotkách, které mi dřív byly normálně schválené??? Najednou nejsou v pořádku? Jsou dělané profesionály, nejsou z dálky, ani rozmazané, ani tmavé. Žádám o zpětné schválení!!! Také je dost zbabělé, že na zamítnutí nelze odpovědět a musím nějak složitě hledat takovou diskuzi kde to možná ani nikdo nečte!

Petrowitsch

17.1. 2020 v 18:41

admin je fotografický anafalbet. Tomu chytrákovi nevyhovuje portrétní fotografie pro úřední doklady. ten člověk v životě neviděl fotoaparát. Addmine, ty negramotný oddborníku, já nafotil tisíce fotek tak mě neštvi. Poslední potografie kterou jsi zamítl byla pořízena profesionálním fotografem.. Obličej zabíral víc jak 60% kruhu. Nejhorší je, když se někdo dělá z někoho blba a sám je větší

Petrowitsch reagoval na příspěvek od Tezz

17.1. 2020 v 18:59

vy se divíte ? trotl odmítá i fotografii určenou na úřední doklady, absolvent druhé třídy pomocné školy. Profi ženské z Břeclavi za kterým se skrývá chlap a otravuje nabídkou kurev to je super, to ten trotl admin přehlíží

Dada 1

22.1. 2020 v 22:36

Zdravím,
opakovaně jsou mi zamítány profilové fotky a to přesto, že splňují požadovaná kritéria. Více zblízka, více detailně a více ostře už to fakt nejde. V minulosti se schválením nebyl nikdy problém, fotky jsou foceny vždy stejně. Tak o co vám teď sakra jde?!

j. m reagoval na příspěvek od Lucie Pospíšilová

23.1. 2020 v 16:50

Dobrý den. To vypadá, že fota posuzují idioti na mol ožralí. Mám obdobný problém. Přikládám foto a jako důvod zamítnutí mi napsali toto. Profilové foto bylo zamítnuto, protože:

- fotka obsahuje výrazné grafické zásahy, loga, signatury či úpravy snižující kvalitu fotky. Vložte fotku bez grafického zásahu nebo vyberte jinou. Přičemž tuto fotku jsem měl na webu schválenou několik let. Po zrušení účtu a novém založení již foto neobstálo. Když jsem se pokusil tedy vložit jinou, tak se fotka otočila na ležato, tedy o 90 stupňů. Je to jen banda arogantních diletantů.

Janek Preucil reagoval na příspěvek od SLABEJ 14

28.1. 2020 v 19:12

ja taky...pripadá mi to, že admin je robot a nie človek. Normálny človek by nerobil toto...

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

Schválení profilové fotky

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)