Fórum nápovědy

Seznam

zapomenuté heslo

Jerrykey

28.1. 2019 v 20:54

Dobrý den,
chtěl bych se Vás prosím zeptat. Nedávno jsem si změnil heslo na e-mailu a na to nové heslo si samozřejmě nemůžu vzpomenout. Bohužel do kontaktního emailu se taky nemohu dostat. Lze tento kontaktní email změnit? Na fórech i v nápovědě seznamu se dočtu, že to lze vyřešit formou kontrolních otázek, d. narození, odesílatelů apod, ale mě se objevuje jen ta možnost přes ten mail (o kterém ani nevím, že jsem ho někde uváděl)

Petr Helpdesk • Moderátor

29.1. 2019 v 07:43

relevantní
Dobrý den,

pokud se zobrazuje pouze ověřený email, tak se jedná o jedinou aktuálně nastavenou možnost ověření na dané schránce. Změnit ověření může však pouze ten, kdo zná aktuálně platné heslo k email schránce. Děkuji

Petr

Klaudineckanellinka

9.2. 2019 v 21:42

Dobrý den,zapoměla jsem heslo na svůj email. a obnovu hesla mám zvolenou pomocí telefonu,jenže před měsícem jsem telefon stratila a mám jiné mobilní číslo,Je nějaká šance se dostat na svůj email,je to pro mě hodně důležité.

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Klaudineckanellinka

11.2. 2019 v 16:44

relevantní
Dobrý den,

zřejmě pro Vás nebudu mít dobrou zprávu. Pokud neznáte aktuálně platné heslo a formulář:
 https://login.szn.cz/recover/intro
vám nabízí pouze neaktuální telefonní číslo tak obnova hesla nebude možná a jedinou možností jak se do schránky přihlásit zůstává zkoušet různé formy hesla u přihlášení nebo se podívat, zda nejste v nějakém prohlížeči trvale přihlášena, je mi líto.
Popřípadě ještě můžete zkusit číslo u operátora obnovit.

Ivana

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

zapomenuté heslo

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)