Fórum nápovědy

Seznam

Export GPX z mobilní aplikace, nebo z webové na mobilu

Stepan Bouda

13.1.2019 v 12:03

Potřeboval bych do své navigace Garmin dostat GPX, který jsem si vytvořil v aplikaci mapy.cz.
Garmin mobilní aplikace Connect podporuje import GPX.

Ale aplikace Mapy.cz nepodporuje export v GPX.

Podporuje to webová verze, ale když se ji pokouším otevřít na mobilu, vždycky se mi po přihlášení otevře mobilní aplikace. Děsně mě to frustruje, už si tu s tím hraju tři hodiny.

Help please?

Štěpán

Roman OTR reagoval na příspěvek od NEREZMEN NEREZMEN

6.5.2021 v 21:14

Děkuji, takto to funguje. Je to trochu kostrbaté, ale funkční :-)

Tomáš Vodňanský

23.5.2021 v 8:55

Ano ano a je to tu a funguje to výborně. Dekujemeee

Adam Polášek

1.6.2021 v 8:24

Dobrý den,

z nepochopitelných důvodů přestal fungovat export do .gpx v mobilní aplikaci mapy.cz. Reinstalace app nepomohla, oprávnění v pořádku, Galaxy A52 ...

Děkuji

Jakub Faifer • tým Mapy.cz reagoval na příspěvek od Adam Polášek

1.6.2021 v 10:37

Na některých zařízeních je problém se zápisem souboru na disk, řešíme..

Tonyter

28.3.2022 v 9:26

Zdravím, a co body, kdy ty půjdou vyexportovat jako jeden soubor .gpx. Takový základní věci 🤔

Vladarmich

12.4.2023 v 10:36

Ahoj, mám problém v aplikaci Mapy.cz na telefonu s exportem uložené mapy do souboru GPX. Napíše to hlášku "Při exportu nastala chyba". Začalo to nenápadně, že jsem musel zkoušet export na několikrát, než se to chytlo a podařilo a teď už mne to nejde vůbec. Zkusil jsem všechno možné, včetně výměny telefonu, přeinstalování aplikací a nic. Psal jsem několik mailů na Mapy.cz - opravář map a jen odpověď, že na závadě pracují (prvně někdy v září 2022). Máte někdo podobnou zkušenost/řešení. Díky, už jsem zoufalej.

Jakub Faifer • tým Mapy.cz reagoval na příspěvek od Vladarmich

5.5.2023 v 10:40

A nejde exportovat jedna trasa nebo jakákoliv? Podobné problémy neregistrujeme, navíc je divné, že by to nešlo ani na jiném zařízení.

Vladar Michal reagoval na příspěvek od Jakub Faifer

10.5.2023 v 9:08

Ahoj, nejde mi exportovat jakákoliv trasa, ani nově vytvořená, ani třeba starší, která dříve šla. Už jsem to asi psal, ale začalo to někdy loni v létě ještě na starém telefonu, kdy se to podařilo až na několikátý pokus a postupem času to přestalo jít úplně. I proto jsem zkusil vyměnit telefon, ale nejde to ani na novém.

Jakub Faifer • tým Mapy.cz reagoval na příspěvek od Vladar Michal

14.5.2023 v 21:32

Je to velmi zvláštní - tzn. ani nově naplánovaná trasa? ani ty uložené? Prostě nic?

Vladar Michal reagoval na příspěvek od Jakub Faifer

5.6.2023 v 11:35

Je to tak, prostě nic, jen vyskočí hláška "Při exportu nastala chyba"

Kojer reagoval na příspěvek od Jakub Faifer

17.6.2023 v 14:04

Mám úplně stejný problém, minulý týden jsem exportoval trasy na cyklovýlet. První šla, další už ne. Pak už nešla i ta první, když jsem ji zkoušel exportovat znovu. Reinstal aplikace nepomohl. Nejde exportovat nic, ani nové, ani staré trasy

Jakub Faifer • tým Mapy.cz

22.6.2023 v 9:34

A co je to za trasy? Ruční měření, naplánovaná trasa, nějaká aktivita apod.? Pomohlo by poslat nějaký odkaz na některou co se nedaří, aby se to dalo případně reprodukovat.

Kojer

30.6.2023 v 12:40

Jakákoliv naplánovaná trasa. Obcházím to tak, že to nasdílím do chromu, tam dám export a otevřu pak ve zvolené aplikaci. U kamaráda stejná naplánovaná trasa a export bez problémů export z aplikace. Vypadá to, že je to díky něčemu v mobilu, ale bylo to teď hned, během exportování více tras. Takže ani nemám ponětí, čím by to mohlo být...

Martin Šimko reagoval na příspěvek od Kojer

8.7.2023 v 19:34

Mam úplně stejný problém.
Včera jsem jednu trasu exportovat bez problémů a další už nešla a od té doby nejde exportovat žádná- ani nová ani stará, která dříve šla.
Byl jsem na na několikadenním výletu na kole v Německu, takže dost velká komplikace.

Martin Šimko reagoval na příspěvek od Martin Šimko

8.7.2023 v 19:38

Ještě doplním...
Přeinstaloval jsem aplikaci, restartovat telefon, zkušel všechny možné historické trasy. Nefunguje nic. Stále stejná hláška: Při expertů nastala chyba. :-(

Jakub Faifer • tým Mapy.cz reagoval na příspěvek od Martin Šimko

12.7.2023 v 9:39

Dobrý den, pošlete prosím "instanace_ID" - Aplikace - Upravit mapu - problém s aplikací - Odesílané informace. Díky

Jakub Karlík reagoval na příspěvek od Jakub Faifer

15.7.2023 v 17:22

Mám stejný problém už asi 2 roky.. Pořád nemá řešení?

Martin Šimko reagoval na příspěvek od Jakub Faifer

18.7.2023 v 20:13

Posláno.
Děkuji.

Jan Sevcik

27.7.2023 v 11:11

Dobrý den, myslím, že je víc než zřetelné, co je hlavní síla a přednost map.cz - outdoorová navigace. Implementace do hodinek by jasná měla být priorita! To je přece váš artikl N.1 proč vás všichni používají. Bezkonkurenčně nejlepší pro off road trasy.

Jakub Faifer • tým Mapy.cz reagoval na příspěvek od Martin Šimko

27.7.2023 v 16:17

Díky moc, už jsme asi objevili v čem byl problém, generoval se stejný název souboru, který systém nedokázal zapsat na disk, s další verzi app přijde oprava..díky

Nový dotaz

Přiložené přílohy

    Zbývá 12MB (z 12MB)

    Export GPX z mobilní aplikace, nebo z webové na mobilu

    Přiložené přílohy

      Zbývá 12MB (z 12MB)