Fórum nápovědy

Seznam

zákaz fotky

Boban 57

8.1. 2019 v 18:35

Mám stížnost,jak několik lidí přede mnou. Pořád dokola mě zakazujete fotku, že neodpovídá věku,že není řádně osvícena,že není vidět řádně obličej a pořád do kola. nemyslím si,že by jste měli vy rozhodovat,pokud opravdu fotka není erotická a pod.,že by jste do toho měli zasahovat, sami Lidé si vysvětlí svá fota,můžou originál si poslat přes email atd. někteří lidé mají své důvody,zde nedávat fotku, aby třeba někdo neprudil z jejich blízkých atd. Dal jsem zde fotku : viditelný obličej, osvícení v pořádku ale že prý neodpovídá věku. proboha,když jsem registrovaný 60+ a je to viditelné, tak přece se každý,kdo má zájem se doptá, jak je to s fotkou a vám do toho nemá být vůbec nic. Dělali jste tyto stránky pro sebe nebo pro lidi ?!!! PAK,JAK MÁM DOKAZOVAT,ŽE JE TO MOJE FOTKA Z MLÁDÍ,KDYŽ JSEM ZESTÁRNUL O 20 LET? Jak to napsalo několik desítek lidí,přestává mě to bavit, a půjdu třeba nikam jinam na seznamky,kde nejsou žádné problémy s fotem. každý přece dospělí člověk,když bude se chtít seznámit, si dojedná schůzku a pak je vše vyřešení,fotky jsou opravdu jen orientační. vemte si ženy kolem 50. mají tam fotky když jim bylo 42-45 let, a pak se dozvíte, že jim je 60 a více let. To co děláte,je diskriminace !!!! naschledanou a prosím odpověď na můj email:boban57@post.cz
relevantní

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

zákaz fotky

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)