Fórum nápovědy

Seznam

Současné zobrazení několika aktivit současně

Petr Synek

6.1. 2019 v 15:19

Dobrý den,

je možné zobrazit několik aktivit současně na jedné mapě, např. všechny cesty během dovolené? Je možné zobrazení kombinovat i s uloženými místy? Předem děkuji za radu.

P. S.

Vojtanovak 868

19.1. 2019 v 00:24

Dobrý den,
připojuji se k tomuto dotazu. Rád bych pospojoval trasu z vícedenního putování, které se skládá z mnoha jednotlivých aktivit a zatím jsem nenašel způsob jak toho dosáhnout. Děkuji za případnou pomoc.

Miroslav Zeman

8.2. 2019 v 12:00

Dobrý den,
taktéž bych se chtěl zeptat na obdobný problém. Jsem turista, který by si chtěl evidovat veškeré turistické trasy, které kdy prošel. Doposud můžu ukládat jednotlivé trasy samostatně. Jde mi o to, abych zaznamenané (projité) trasy mohl např. kompletně všechny naráz vykreslit. Tak budu vědět, které tur. trasy jsem již absolvoval a které ještě ne. Děkuji za odpověď. M

Jana Helpdesk • Moderátor

18.3. 2019 v 11:54

Dobrý den,

je mi líto, ale pospojovat aktivity a ani je zobrazovat v mapě najednou není možné. Námětem se budeme zabývat, třeba do budoucna se taková možnost může objevit. Předáme námět odpovědnému týmu.

Děkujeme!
Pěkný den, Jana

' _

20.5. 2019 v 23:06

Pracuje se na tom už? :)

Martin 2 Helpdesk • Moderátor

30.5. 2019 v 17:19

Dobrý den všem,

jak podotkla kolegyně, bohužel spojovat jednotlivé nahrané či uložené zaznamenané či naplánované trasy dohromady Mapy.cz neumí.

Umí však jednu funkci, která by vám alespoň částečně mohla pomoci - totiž zobrazení veškerého obsahu zvolené složky. Pokud si totiž zaznamenané trasy/aktivity v Moje mapy zařadíte do nějaké konkrétní složky a tu si map v Moje mapy otevřete, vykreslí se vám všechny zaznamenané a uložené aktivity najednou. Pozor, trasy se zobrazí skutečně jen u aktivit. Naplánované trasy se zobrazí jen jako ikonky (chůze, auta apod.) a jejich trasa se zobrazí teprve až při kliknutí na ikonku. V zobrazení "všeho ve složce" se ale promítnou i do složky zařazené vlastní body nebo uložené POI.

Pokud víme, i do budoucna by se mělo na této funkci pracovat a upravovat její možnosti, v přípravách a plánech je však plno novinek a kdy se dostane na kterou konkrétní je těžké odpovědět. Mohu jen poprosit o strpení a zachování přízně Mapám i nadále.

Hezký den přeji,

Martin

Petr Synek

16.6. 2019 v 22:44

Zkusil jsem vytvořit složku a vložil do ní několik aktivit. Při otevření složky se zobrazí jen ikony aktivit a ne trasy. Ty jdou zobrazovat jen po kliknutí na ikonu, tj. jen po jedné a ne všechny najednou. Jak to lze udělat? Nepodařilo se mi vytvořit složku v aktivitách, složka je vždy přiřazena k záložce "Místa a trasy".

P.S.

Vlasta Puczok

5.9. 2019 v 17:07

Přimlouvám se za řešení a upozorňuji na souběžné vlákno se stejným problémem.
https://napoveda.seznam.cz/forum/threads/86876/1#aid-182949
Vlasta

Vlasta Puczok

5.9. 2019 v 17:47

Přátelé, přišel jsem na jednu možnost, která funguje. Na windows.
Je pracná, ale alespoň to:
1, Aktivity jednu po druhé exportuji do *.gpx souborů (po otevření jednotlivé aktivity malý šedý odkaz pod výškovým profilem "Exportovat")
2, vyskočím z Aktivit (např. do Hledání)
3, drag&drop všech souborů *.gpx z windowsího adresáře do okna mapy.cz
A je to!
Všechny trasy celé dovolené jsou na mapě (modrou čarou) - bez ikon startů a cílu, bez popisků.
To je ono!

Takže vývojáře bych prosil alespoň o hromadný export z adresáře. Je to funkce, která už tu byla, máte ji v nápovědě...

Petr Synek reagoval na příspěvek od Vlasta Puczok

14.1. 2020 v 21:49

Zdravím, děkuji za tip, funguje to. Problém je že se mi nedaří uložit. Jakmile opustím stránky a znovu spustím, soubory gpx se již nezobrazí.

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

Současné zobrazení několika aktivit současně

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)