Fórum nápovědy

Seznam

Obnova hesla

Stein Pavel

5.1.2019 v 23:28

Dobrý den,

mám dotaz ohledně zapomenutého hesla. Bohužel jsme jenom lidé a občas se stane, že zapomeneme přihlašovací údaje, ale nerozumím jedné věci a to, když jsme obdrželi nějaké emaily od vás pro kontrolu jestli jsme vlastníky a v zápětí nám dojde zpráva, že jste to prověřili, že nejsme vlastníky emailové schránky, kde prokazatelně chodí emaily, které potřebujeme k práci. Tudíž by jsem byl velice rád, aby z Vaší strany nastala férová komunikace, už z důvodů GDPR, kdy máte údaje, které byly zadány při registraci. Chápu, že máte denně takovéto problémy na stole, ale nelibí se mi v jakém stylu bylo jednáno. Pošlete jaké emaily tam chodí a jaké jste posílali. Určitě rozumíte a chápete, že si nebudu pamatovat všechny emaily, ale rád by jsem našel společnou cestu, protože tento email je pro Nás velice důležitý. Děkuji

S pozdravem
Pavel Stein

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

7.1.2019 v 13:22

relevantní
Dobrý den,

rozumím Vám, pokud neznáte platné heslo, doporučím využít formulář zde:
https://login.szn.cz/recover/intro 
po zadání předmětného emailu se zobrazí možnosti pro obnovu hesla, které byly u účtu nastaveny.
V případě kontorlní otázky ve formuláři musí být buď správně odpověď na otázku a rok narození, nebo jeden z těchto údajů + vzhled schránky a alespoň 6 emailových adres kam jste psal. Vzhledem k tomu, že jsou účty vedeny anonymě a jiná možnost nastavena nebyla, tedy jiná forma obnovy hesla neexistuje, je mi líto.

Ivana

Nový dotaz

Přiložené přílohy

    Zbývá 12MB (z 12MB)

    Obnova hesla

    Přiložené přílohy

      Zbývá 12MB (z 12MB)