Fórum nápovědy

Seznam

Android auto - Mapy cz

Petr Luprich

16.12.2018 v 9:27

Dobrý den
Měl bych na Vás dotaz zda jste se někdy zastavily nad myšlenkou zprovoznění vašich výborných Mapy.cz v něčem takovém jako je Android Auto.
Děkuji za odpověď.
Petr

Petr Püschel

4.7.2022 v 6:35

Konečně! :-)
mapy.cz se spouští v ceoobrazovkovém režimu, menu se vyvolá až po kliknutí na tlačítko ...
Děkuji. :)

Mapy.cz verze 9.20.0 (9200000)
Android Auto 7.7.622134
Pixel 6 Pro (Android 12, vždy včetně posledních aktualizací)

Jackpes hubl

5.7.2022 v 10:20

Dobrý den, existuje i placená varianta, která by zohledňovala třeba výšku auta ? Když mne to pošle pod most 1,8 a Já mám 3,4 je to depresivní.

Jakub Faifer • tým Mapy.cz reagoval na příspěvek od Jackpes hubl

15.7.2022 v 14:00

Dobrý den, neplánujeme se věnovat nákladní dopravě..

Radúz Sedlár

9.8.2022 v 13:23

Dobry den,

velmi rad by som pouzival vasu aplikaciu, kedze mi pride skvela ako na PC, tak v mobile, ale v Android Auto je jeden obrovsky problem, ktory ma od jej pouzivania odradza. Je to aktualna rychlost, ktora sa sice zobrazuje, ale absolutne nereaguje resp. rychlost nesutale preblikava z 11 na 19 km/h. Viete mi poradit, ako sa tohoto problemu zbavit? Popr. ma niekto tu podobnu skusenost?

Dakujem.

Mila S

15.1.2023 v 10:39

Nedaří se mi přidat mapy.cz do AndroidAuto na novém mobilu. Samsung S22, Android 13. Nucené zastavení AA a vymazání jeho dat nepomohlo.

Jozko Mrkvicka

21.4.2023 v 10:46

Vazeni vyvojari,
bolo by mozne do nastavenia vypoctu trasy pre auto pridat checkbox s moznostou zapnut / vypnut navigaciu po polnych cestach rovnakym sposobom, ako je teraz zrealizovane zapinanie / vypinanie spoplatnenych usekov ?
Rovnako funguje Magic Earth a je to vyborna ficurka.

Jakub Faifer • tým Mapy.cz reagoval na příspěvek od Jozko Mrkvicka

24.4.2023 v 10:14

Dobrý den, po polních cestách se snažíme neplánovat nikdy...Pokud někde přesto ano, prosím nahlásit jako chybu v aplikaci, podíváme se na to.

Jakub Faifer • tým Mapy.cz reagoval na příspěvek od Radúz Sedlár

24.4.2023 v 10:15

Dobrý den, vydali jsme novou verzi, s opravou pro vozy Ford apod. Vyzkoušejte

9320005 (9.32.0)

Navštivte prosím stránku https://play.google.com/apps/testing/cz.seznam.mapy, zde se můžete stát Betatesterem. Pokud bude k dispozici beta verze aplikace, nabídne se vám ke stažení.

Jozko Mrkvicka reagoval na příspěvek od Jakub Faifer

25.4.2023 v 13:01

Pri mojom nedelnom geocacherskom vylete som jazdou po polnych cestach s inou navigaciou usetril minimalne 25 km a hromadu casu.
Obrazok GC1 - priklad navigacie Auto, trasa ma 17 km, v realite by to bolo o minimalne 2 km viac, kedze trasa nekonci a ani nezacina vo vyznacenych bodoch
Obrazok GC2 - priklad navigacie Chodec, trasa ma 5.4 km

Cely GC vylet - auto GC3 - 67.3 km vypocitana, v realite plus 4 km usekov od poloh dostupnych autom az po trasovy bod, chodec GC4 47.6 km

Cize ja osobne by som v mapy.cz velmi prijal moznost autonavigacie s moznostou zapinat / vypinat navadzanie po polnych cestach... Inak pre Vase info - doteraz ma mapy.cz v rezime Auto / Rychla ani raz neposlali na polnu cestu, takze algoritmus vypoctu trasy je naozaj vyborny.

Rondoallaturca

2.6.2023 v 9:36

V Subaru Outback 2022 se mapy.cz zobrazují jen v horní polovině displeje. Je možné zobrazit mapy v portrait módu, tj. využít celou obrazovku?
ps. díky vývojářům za podporu AA...

Petr Püschel

29.7.2023 v 14:50

Hlásím jeden nepříjemný bug.
Vždy když si na mobilu nastavím trasu a pak přepnu zpět (při zapnutém motoru auta) na displej auta, tak se zobrazí "noční režim".
Musím vypnout motor a znovu nastartovat, pak už je to vždy v pořádku. Ověřeno opakovaně v posledních 2 týdnech asi tak 20x.

Android Auto 9.9.632624
Mapy.cz 9.36.0 (9360003)
Subaru XV 2018
Google Pixel 6 Pro (Android 13, vždy s posledními aktualizacemi)

Petr Püschel

10.11.2023 v 9:26

Asi jsem jediný s touto chybou:.... ?

Aktuálně tento nepříjemný problém přetrvává:
Jedu podle navigace. Potřebuji něco na mapy.cz v mobilu přenstavit, něco najít, upravit rasu atpod.
Přepnu mapy do mobilu, upravím například trasu, přepnu mapy zpět do Android Auto na monitoru automobilu a vždy (úplně vždy!) nakočí mapy do tmavého nočního režimu. Bez ohledu na to jestli mám nastaven automatický režim, nebo natvrdo denní režim.
Má někdo obdobný problém?


Android Auto 10.7.634234
Mapy.cz 9.40.1 (9400100)
Subaru XV 2018
Google Pixel 6 Pro (Android 14, vždy s posledními aktualizacemi)

Jozko Mrkvicka

17.11.2023 v 13:44

V aute mapy.cz uz nepouzivam, no v minulosti som si tento problem vsimol. Mne stacilo uplne vypnut svetla, opat ich zapnut, ked som ich potom prepol do Auto rezimu, mapy.cz opat fungovali podla toho, ci svetla svietili. Aktualne pouzivam MagicEarth navigaciu, ta tento problem nevykazuje.

Nový dotaz

Přiložené přílohy

    Zbývá 12MB (z 12MB)

    Android auto - Mapy cz

    Přiložené přílohy

      Zbývá 12MB (z 12MB)