Fórum nápovědy

Seznam

jana.matina2@vollbio.de jana.matina2@vollbio.de! Podvod

Petr

14.12. 2018 v 09:08

Podvod tahá PayPal čísla kreditky a chce koupit vše na sbazaru

Nasbroucek

3.5. 2019 v 10:23

Tak také přispívám - komunikace s emailu Molika Eva <molika.eva01@gmail.com> a předchozí albinka2004@vollbio.de - chce koupit stan a komunikace stejná viz víše ..
Kdy to naposledy bylo použito? Jak dlouho to vlastníte? A je to ve skvělém stavu? Jaká je vaše poslední cena?
S vaší cenu souhlasím. Napište mi prosím e-mail vašeho účtu PayPal, abych mohl pokračovat v platbě. K celkové částce přidám 5% příplatek. Platbu tedy bez dalších zdržení převedu přímo na váš účet PayPal. Pokud již máte účet, pošlete mi jen e-mailovou adresu, abych mohl platbu provést. Poté, co platbu obdržíte, budu kontaktovat dopravce a uhradím veškeré přepravní poplatky. Pro zboží přepravované lodní dopravou budu potřebovat vaši domovskou adresu a další potřebné informace. Pro dokončení platby mi tedy prosím pošlete následující údaje:
Jméno:
E-mailová adresa účtu PayPal:
Celková cena:
Telefonní číslo:
Domovská adresa:

Budu očekávat vaši odpověď.

Salatovajanka

9.5. 2019 v 08:06

Dobrý den,také kontakt na sedací soupravu.Nejdříve jako gita1990@gmx.de,druhý mail už MOLIKA EVA,molika.eva01@gmail.com.Velký zájem,platba pouze přesPay,nemůže do banky,nemá internetové bankovnictví atd. Já jsem si Pay zařídila a začal s nimi kolotoč.Molika psal,že poslal 5%navíc,než byla cena zboží.Měla jsem poslat částku 5000kč na Money Gram,přes ně dojdou nějakému agentovi na přepravu,SopikoGigauri 17 Rd Otachala, Batumi,psč 0119,Gruzie.To je údajná adresa toho agenta.Z Money potvzení naskenovat a odeslat na Service@intl.paypal.com. Poté mi bude dalším agentem uvolněna částka za zboží .To jsem odmítla .Hned nato m přišel výhružný mail od Service paypal,žeFbi a soud,nebo jiné postihy.Kontaktovala jsem svoji banku,nechala bloknout platby převodem a na přepážce na jeden měsíc.Budou hlídat,jestli se na něj bude někdo snažit dosta,pokud ano,bude to banka řešit. Mezitím jsem četla příspěvky zde a bylo mi vše jasné,u mnoha li maily jako přes kopírák. Slíbila jsem mu,že peníze odešlu v pátek. Po tomto zjištění,jsem účet Pypal zrušila,protože po týdnu tam byl zůstatek nula. Molice jsem napsala co jsem o něm zjistila a pokud mne ještě bude kontaktovat,předám vše policii České republiky. Tak jsem zvědavá,jestli se mi zítra ozve.

Ac Sousek

10.5. 2019 v 17:04

molika.eva01@gmail.com, serivce@online-transfercash.com, romanka@vollbio.de - také teď ode mne chtějí koupit mix pult. a už vyhrožují s FBI.

Salatovajanka reagoval na příspěvek od Ac Sousek

11.5. 2019 v 11:58

Dobrý den,v klidu to ignorujte. Mě se měl ozvat dnes,ale od toho dne,kdy jsem mu napsala jaké věci jsem se o něm dověděla na diskuzích na bazaru,se mi neozval .Paypal jsem zrušila ,tak žádné výhružky FBI a vydírání od Pay není,jestli to,co mi chodilo,vůbec od Pay bylo.

Mimaxi 88

28.5. 2019 v 11:47

Taky adresa :
emmanuel.didier156@gmail.com a mnoho dalších. Sletěli se na mě jak supy, ale jsou to asi primitivní podvodníci, když používají stejné texty :-)
Milan.

Nadia J

3.6. 2019 v 20:45

alias: natalie9000@vollbio.de

Vítězslav Stoklasa

3.6. 2019 v 20:53

vladimira5@vollbio.de tak to bude asi podobné a nemá cenu odpovídat

Miroslav Augustin

12.6. 2019 v 20:37

realestme367@gmail.com další podvodník, tentokráte z Annonce

Barbora Hrubá

19.6. 2019 v 22:40