Fórum nápovědy

Seznam

Výběr článků - nejde zrušit ani nastavit, je to děs

Václav Tržický

4.12. 2018 v 09:27

Nemohu se zbavit nebo omezit nabídku - Václave, zde je výběr článků pro Vás, (na jiných PC to píše podobně). Zobrazí se mi nejméně stovka (možná i více) nabídek - Auto, Auto forum, Naše zahrada, Garáž a jiné. Stále to načítá do nekonečna, na konec se ani nedostanete a na počítačích s dvěmi jádry je tento prohlížeč Seznam nepoužitelný. Zahltí to úplně paměť. Ani po 6 hodinách jsem nepřišel na to, jak se této nabídky zbavit, nebo omezit množství zobrazení. Doporučil bych boxík s nastavením množství zobrazení, jak to již máte u jiných. Poraďte.

VÁCLAV FALC

18.5. 2019 v 09:54

STISKNĚTE NAINSTALOVANÝ ADBLOCKPUS,V PRAVO DOLE JE BLOKOVAT PRVEK.STISKNĚTE,STRANKA ZEŽLOUTNE,NAJEDETE NA NAPIS-VÝBĚR ČLÁNKŮ,A STISKNETE.A MÁTE TO KOMPLET ZABLOKOVANÉ.

Michal Hošek

24.5. 2019 v 19:48

Naprosto souhlasím se všemi těmi lidmi.Starý seznam byl stoprocentně lepší,prostě ZLATÝ....

kvis jiri

14.7. 2019 v 10:16

to by mne zajímalo co to je za produktové rozhodnutí, donutili jste jen uživatele používat Adblock a když už ho zapnou, vyfiltrují si i ostatní reklamy....

martin karlík

15.7. 2019 v 10:05

Použitím uBlock Origin bez problému.

Pavel Kordovsky reagoval na příspěvek od VÁCLAV FALC

20.7. 2019 v 14:53

Dobrý den Václave Falci, použil jsem vaší radu a MOC ! děkuji. Opravdu to začíná mizet a otravovat. Několikrát jsem hovořil s operátory a NIC ! Buď jsou neschopní, nebo spíš všehoschopní.
Díky Pavel.

Martin Cihla

24.7. 2019 v 15:03

Opravdu nerozumím, proč ty otravné články navíc uvozujete tím "výběr článků pro Vás". X-krát jsem uváděl, že bulvár mne nezajímá, že móda mne nezajímá, že nechci články o mobilech a mohl bych pokračovat s dalšími tématy.
Při dalším otevření Seznamu mi nabídnete módu, celebrity, mobily, zprávy o armádě, ... jako bych o ně stál. A znovu je vše uvedené tím, že se jedná o výběr pro mne!!!
Prostě si nainstaluji AdBlock nebo prostě "přeladím" ze Seznamu jinam. Hlavně že to produktové rozhodnutí funguje...

F Starha reagoval na příspěvek od Seznam.cz prohlížeč

8.8. 2019 v 12:36

Dobry den.

Take me nedavno zarazilo ze me nekdo oslovuje jmenem , nabizi mi clanky o ktere nestojim a funkce se neda zrusit.
Prosim produktoveho manazera aby zvazil zda je tato funkce v poradku.Rad bych si zobrazoval a urcoval sam co se mi
na Seznamu ma nabizet a pokud neco nechci abych to mohl zrusit.
Nejsem si jist jestli to dokonce neni zneuzivani osobnich udaju ktere cerpate z meho uctu a o familiarni oslovovani na teto platforme absolutne nestojim

Zamyslete se hosi.

Oldřich Martinů

14.8. 2019 v 22:46

Připojuji se! Opravdu mi uniká logika tvůrců Seznamu - z neustálých aktualizací stránky mám už rudo před očima...

Mon 256

25.8. 2019 v 15:53

Uplne stejna zkusenost, tlacitko Chci méně článků z webu... Nema absolutne na nic vliv. Vyhledavani pomoci seznamu provadi dnes snad uz jen blazen (vysledkem hledani cehokoliv jsou jen pitome reklamy). Email jsem prestal pouzivat kdyz chteli me telefonni cislo, ale mel jsem seznam aspon jako homepage pro takovy prehled aktualnich zprav.
I s tim ale ted koncim a radim seznam mezi krachujici nebo uz zkrachovale servery typu atlas, centrum apod.
Gratuluji k produktovemu rozhodnuti... :-)

Olnetpro reagoval na příspěvek od Ivana 2 Helpdesk

8.9. 2019 v 09:03

"jedná se o produktové rozhodnutí " - upřesňuji: velmi špatné produktové rozhodnutí
- zpomaluje načítání stránky
-nabízí staré prispěvky
Produkt se nerozhodl sám. Je za tím nějaký člověk, který může mít také nějakou vadu.

Věra Levorová

11.9. 2019 v 17:23

Dobrý den, Seznam se mi také vůbec nelíbí. Měla jsem nastavené stránky, na které jsem se dívala, ale nyní mi ty stránky nejdou nastavit, nevím, kde si mohu vybrat, které stránky chci. Boxíky už jsem upravovala, ale kde si mohu vybrat, které tam chci mít?

Děkuji Levorová

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Věra Levorová

včera v 13:57

Dobrý den,

co přesně myslíte těmi stránkami? Pokud se jedná o nějaké, které nejsou v nabídce - tak je třeba přidat si přímo RSS kanál dané stránky, pokud jej má.

Ivana

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

Výběr článků - nejde zrušit ani nastavit, je to děs

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)