Fórum nápovědy

Seznam

Výběr článků - nejde zrušit ani nastavit, je to děs

Václav Tržický

4.12. 2018 v 09:27

Nemohu se zbavit nebo omezit nabídku - Václave, zde je výběr článků pro Vás, (na jiných PC to píše podobně). Zobrazí se mi nejméně stovka (možná i více) nabídek - Auto, Auto forum, Naše zahrada, Garáž a jiné. Stále to načítá do nekonečna, na konec se ani nedostanete a na počítačích s dvěmi jádry je tento prohlížeč Seznam nepoužitelný. Zahltí to úplně paměť. Ani po 6 hodinách jsem nepřišel na to, jak se této nabídky zbavit, nebo omezit množství zobrazení. Doporučil bych boxík s nastavením množství zobrazení, jak to již máte u jiných. Poraďte.

kvis jiri

14.7. 2019 v 10:16

to by mne zajímalo co to je za produktové rozhodnutí, donutili jste jen uživatele používat Adblock a když už ho zapnou, vyfiltrují si i ostatní reklamy....

martin karlík

15.7. 2019 v 10:05

Použitím uBlock Origin bez problému.

Pavel Kordovsky reagoval na příspěvek od VÁCLAV FALC

20.7. 2019 v 14:53

Dobrý den Václave Falci, použil jsem vaší radu a MOC ! děkuji. Opravdu to začíná mizet a otravovat. Několikrát jsem hovořil s operátory a NIC ! Buď jsou neschopní, nebo spíš všehoschopní.
Díky Pavel.

Martin Cihla

24.7. 2019 v 15:03

Opravdu nerozumím, proč ty otravné články navíc uvozujete tím "výběr článků pro Vás". X-krát jsem uváděl, že bulvár mne nezajímá, že móda mne nezajímá, že nechci články o mobilech a mohl bych pokračovat s dalšími tématy.
Při dalším otevření Seznamu mi nabídnete módu, celebrity, mobily, zprávy o armádě, ... jako bych o ně stál. A znovu je vše uvedené tím, že se jedná o výběr pro mne!!!
Prostě si nainstaluji AdBlock nebo prostě "přeladím" ze Seznamu jinam. Hlavně že to produktové rozhodnutí funguje...

F Starha reagoval na příspěvek od Seznam.cz prohlížeč

8.8. 2019 v 12:36

Dobry den.

Take me nedavno zarazilo ze me nekdo oslovuje jmenem , nabizi mi clanky o ktere nestojim a funkce se neda zrusit.
Prosim produktoveho manazera aby zvazil zda je tato funkce v poradku.Rad bych si zobrazoval a urcoval sam co se mi
na Seznamu ma nabizet a pokud neco nechci abych to mohl zrusit.
Nejsem si jist jestli to dokonce neni zneuzivani osobnich udaju ktere cerpate z meho uctu a o familiarni oslovovani na teto platforme absolutne nestojim

Zamyslete se hosi.

Oldřich Martinů

14.8. 2019 v 22:46

Připojuji se! Opravdu mi uniká logika tvůrců Seznamu - z neustálých aktualizací stránky mám už rudo před očima...

Mon 256

25.8. 2019 v 15:53

Uplne stejna zkusenost, tlacitko Chci méně článků z webu... Nema absolutne na nic vliv. Vyhledavani pomoci seznamu provadi dnes snad uz jen blazen (vysledkem hledani cehokoliv jsou jen pitome reklamy). Email jsem prestal pouzivat kdyz chteli me telefonni cislo, ale mel jsem seznam aspon jako homepage pro takovy prehled aktualnich zprav.
I s tim ale ted koncim a radim seznam mezi krachujici nebo uz zkrachovale servery typu atlas, centrum apod.
Gratuluji k produktovemu rozhodnuti... :-)

Olnetpro reagoval na příspěvek od Ivana 2 Helpdesk

8.9. 2019 v 09:03

"jedná se o produktové rozhodnutí " - upřesňuji: velmi špatné produktové rozhodnutí
- zpomaluje načítání stránky
-nabízí staré prispěvky
Produkt se nerozhodl sám. Je za tím nějaký člověk, který může mít také nějakou vadu.

Věra Levorová

11.9. 2019 v 17:23

Dobrý den, Seznam se mi také vůbec nelíbí. Měla jsem nastavené stránky, na které jsem se dívala, ale nyní mi ty stránky nejdou nastavit, nevím, kde si mohu vybrat, které stránky chci. Boxíky už jsem upravovala, ale kde si mohu vybrat, které tam chci mít?

Děkuji Levorová

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Věra Levorová

16.9. 2019 v 13:57

Dobrý den,

co přesně myslíte těmi stránkami? Pokud se jedná o nějaké, které nejsou v nabídce - tak je třeba přidat si přímo RSS kanál dané stránky, pokud jej má.

Ivana

Daniel

27.9. 2019 v 17:30

Rád se připojím k názoru ostatních.Je to otravné a nevhodné, jenom skladba toho co mi nabízíte,že by mne mohlo zajímat.Tomu Pánovi co to vymyslel bych vzkázal,že mám internet kde si vyhledám co mne zajímá a nepotřebuji nějakého študovaného troubu který mi bude něco nutit.Hodně přemýšlím o změně prohlížeče. UA:Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/77.0.3865.90 Safari/537.36

Hana

9.10. 2019 v 22:06

Mám úplně stejný problém: "Hano, zde je výběr článků pro vás." Nekonečná otrava! Ale trochu se mi ulevilo, chyba není na mé straně a bezradných je nás víc.

Likan reagoval na příspěvek od Ivana 2 Helpdesk

29.11. 2019 v 21:56

Lidi neblnete, zmena prohlizece k nicemu nevede, "nekonecna" stranka seznam.cz je nekonecnou i na Chrome, Firefoxu nebo Opere ci Edge. Nepomuze ani blokovani reklam at jiz jakekoliv. Pomuze jen odchod ze Seznamu.cz na jinou stranku, a az si produktovi manageri spocitaji o kolik penez za nezobrazene reklamy prisli, snad se vzpamatuji a vrati Seznam.cz do puvodniho stavu. Tohle je jen boj o zobrazovani vetsiho mnozstvi reklam na stanicich uzivatelu, cili o vetsi mnozstvi penez, mimochodem se v tomto byznysu toci takove prachy o kterych se nam ani nesni. Seznam neni ani prvni a ani nejlepsi rozcestnik a nastaveni jine/lepsi domovske stranky zvladne uz i zak 4.tridy ZS!

Frenkjana 1512

26.12. 2019 v 17:42

Mám dojem, že úpravy nejsou pro uživatele, ale pro někoho, kdo z toho má prospěch. Nechte si ty úpravy. Jsou k ničemu.

Pkfoto

15.2. 2020 v 09:55

Také se připojuji a mám toho už plné zuby - nezajímají mne SEREBLITY, nezajímá mne, kdo je kde v léčebně, kdo má erektivní dysfunkci, ani placené jásavé výkřiky nad novými auty, prostě nic z toho, co na mne chrlíte pod nejapným titulkem "Zde je výběr článků pro vás." Nejsem nedochůdče ani negramota, takže si vyberu sám. A jak jsem četl příspěvky ostatních obtěžovaných uživatelů Seznamu, není daleko doba, kdy od téhle povedené partičky odejdu jinam. VŽDY existuje možnost volby a já jsem se rozhodl, že jí využiji. Nejsme ovce, "vážený" Sezname!

Miroslav Šimice reagoval na příspěvek od Ivana 2 Helpdesk

17.2. 2020 v 19:24

Mám dotaz na další zřejmě produktové rozhodnutí, kdy se mi na ploše objevují zprávy informačního kanálu, občas po prokliknutí dostanu odkaz o nedostupnosti nebo je nedostupný proklikávací odkaz obsažený v nich. A šlo třeba o zprávy, týkající se např. našich herců, které nevypadaly na bulvár.
Jaký je účel podobných zbytečných zpráv a jak to vypnout? Jsem dost inteligentní, abych se sám podíval na to, co mne zajímá a nefunkční odkazy k tomu nepatří! Starý seznam byl přehledně uspořádaný, proč se ruší a mění, co je funkční?

vladimír kubica

13.3. 2020 v 17:05

Je zajímavé, že “seznam” nijak nereaguje na kritické připomínky. Je smutné “dělat mrtvehoho brouka”. Každý uživatel si chce užívané věci, či služby upravit k obrazu svému. Ale nutit mu něco nasilu zavání “cenzurou” tohle si musíš myslet, tady najdeš ty správně informace. Děkuji nechci. vlado

Allan Parson

14.3. 2020 v 08:04

Opravdová ignorance, i když se snažím mazat ty nesmysly o krásných kozách modelky XY ze Super, stále naskakují znova a znova. Kam odejít od Seznamu? Kam jste odešli vy?

Tabitha Ren Moore

14.3. 2020 v 14:50

Opravdu nepotřebuji 30 článků o viru pod sebou (články z "Aktuálně" mě vytáčí už naprosto maximálně) nebo vědět, co kde jaká hloupá celebrita ze Superstar kvákla na instagramu. Ale k čemu mi je klikat, že mě ten článek nezajímá, když je tam za chvíli znovu? Opravdu se mi to nelíbí a hodně mě to štve. A fakt, že s tím nic nejde dělat a že s tím lidé ze seznamu ani nic dělat očividně nechtějí (vzhledem k té spoustě negativních komentářů bez odezvy)je jen signál k tomu,že bude asi nejlepší přestat tuto stránku používat úplně.

Edi Jaguar

25.3. 2020 v 10:27

Končím se Seznam.cz , naprostá ignorace všech uživatelů, kteří nemají zájem, aby se jim na domovské stránce zobrazovaly nevyžádané nesmysly ze serverů pro ženy, armádní noviny a hromady a hromady dalších nesmyslů, které akorát zatěžují systém. Nashledanou Sezname, ahoj zlatej Google!

Nový dotaz

Přiložené přílohy

    Zbývá 12MB (z 12MB)

    Výběr článků - nejde zrušit ani nastavit, je to děs

    Přiložené přílohy

      Zbývá 12MB (z 12MB)