Fórum nápovědy

Seznam

Samovolné odhlašování z emailu

Jonbredy

25.11. 2018 v 13:56

Dobrý den,poslední dobou se mi neustále po přihlášení na svůj email na seznamu samovolně po chvilce sám odhlásí,dělá to i při psaní emailu a proto potom nejde email odeslat.

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

26.11. 2018 v 10:19

relevantní
Dobrý den,

zde se jedná o potíže s cookies. Stačí v nastavení prohlížeče promazat cookies a cache a poté počítač restartovat, vše by pak mělo být v pořádku.

Ivana

Jonbredy

6.12. 2018 v 14:13

Dobrý den,prohlížeč mám nastaven na automatické promazání po zavření prohlížeče a i přes to to stále dělá.

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Jonbredy

10.12. 2018 v 11:54

relevantní
Dobrý den,

pak tedy doporučuji vyzkoušet reset prohlížeče do továrního nastavní. Pokud mi napíšete, jaký používáte prohlížeč, mohu Vám sem poslat návod.

Ivana

Tomas -

21.4. 2019 v 23:59

Dobrý den, mohl bych poprosit o návod, jak to promazat? Našel jsem jen promazání historie procházení. Používám IE. Moc děkuji

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Tomas -

24.4. 2019 v 17:05

relevantní
Dobrý den,

pokud používáte IE, pak zkuste nejprve promazat cookies a cache dle nápovědy zde :
https://napoveda.seznam.cz/cz/email/internet-explorer/smazani-docasnych-souboru-cookies-internet-explorer/

Pokud to nepomůže, tak reset prohlížeče můžete udělat dle nápovědy zde:
https://napoveda.seznam.cz/cz/email/internet-explorer/obnoveni-vychoziho-nastaveni-internet-explorer/

Ivana

Petr Vejrosta

5.7. 2019 v 19:43

Dobrý den
Také mě seznam neustále odhlašuje. Stačí jen zavřít prohlížeč a při dalším spuštění se musím znovu přihlásit. Dělá mi to v mobilu, kde mám Operu, notebook s Mozzilou a teď dokonce na novém notebooku s čerstvě nainstalovaným operačním systémem. Připadne mi, že problémy začaly se zmizením ikony zapamatovat si mě. Tak jak mám postupovat?

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Petr Vejrosta

9.7. 2019 v 16:01

relevantní
Dobrý den,

v tomto případě je třeba mít povolené soubory cookies a je také třeba nemít nastaveno, aby se cookies mazaly při zavření prohlížeče. Tím dojde k odstranění uložených údajů a odhlášení. Pokud máte nastavení v pořádku a přesto dochází k odhlašování, doporučuji jednorázově promazat cookies a cache za dobu používání prohlížeče.

Ivana

Petr Vejrosta reagoval na příspěvek od Ivana 2 Helpdesk

19.7. 2019 v 09:12

Tím to nebude. Mám povolené soubory cookies. Mám i zastavené blokování obsahu stránky seznam.cz a nemám nastaveno mazání cookies při zavření prohlížeče. Někdy to funguje normálně a to i celý den. Většinou mě to však odhlašuje :(

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Petr Vejrosta

22.7. 2019 v 09:06

relevantní
Dobrý den,

testovala jsme to během víkendu na prohlížeči FF i Chrome a od pátku do dnes mám účty v pořádku přihlášené stále. V týdnu předtím mě to párkrát odhlásilo a to po aktualizacích prohlížeče, ale po promazání cookies a cache je opět vše v pořádku a prohlížeče si přihlášení pamatují. Zkuste tedy také promazat cookies a cache a restartovat PC.

Ivana

Petr Vejrosta reagoval na příspěvek od Ivana 2 Helpdesk

13.8. 2019 v 09:58

Tak zase nic. Mažu cookie a bohužel nepomáhá. Někdy to vydrží půl dne a někdy stačí jen zavřít prohlížeč a už se musím znovu přihlásit. Zvláštní je, že mi to dělá jen seznam. Vytvořil jsem si účty na Centrumu, googlu, aukru, WOT.... a všude bez problémů.

Václav Chvála

18.8. 2019 v 07:55

Dobrý den, poslední týden se mi děje to samé jak v Firefoxu, tak v Iphone. Nic jsem neměnil, ostatní stránky se neodhlašují, takže v cookies to nebude.

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

19.8. 2019 v 16:38

relevantní
Dobrý den,

doporučuji promazat Mozillu dle nápovědy zde ZDE a poté počítač restartovat. Pokud to nepomůže, tak tedy reset prohlížeče dle nápovědy zde ZDE a poté ideálně opět počítač restartovat.
Následně by vše mělo být v pořádku.

Ivana

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

Samovolné odhlašování z emailu

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)