Fórum nápovědy

Seznam

Samovolné odhlašování z emailu

Jonbredy

25.11. 2018 v 13:56

Dobrý den,poslední dobou se mi neustále po přihlášení na svůj email na seznamu samovolně po chvilce sám odhlásí,dělá to i při psaní emailu a proto potom nejde email odeslat.

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

26.11. 2018 v 10:19

relevantní
Dobrý den,

zde se jedná o potíže s cookies. Stačí v nastavení prohlížeče promazat cookies a cache a poté počítač restartovat, vše by pak mělo být v pořádku.

Ivana

Jonbredy

6.12. 2018 v 14:13

Dobrý den,prohlížeč mám nastaven na automatické promazání po zavření prohlížeče a i přes to to stále dělá.

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Jonbredy

10.12. 2018 v 11:54

relevantní
Dobrý den,

pak tedy doporučuji vyzkoušet reset prohlížeče do továrního nastavní. Pokud mi napíšete, jaký používáte prohlížeč, mohu Vám sem poslat návod.

Ivana

Tomas -

21.4. 2019 v 23:59

Dobrý den, mohl bych poprosit o návod, jak to promazat? Našel jsem jen promazání historie procházení. Používám IE. Moc děkuji

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Tomas -

24.4. 2019 v 17:05

relevantní
Dobrý den,

pokud používáte IE, pak zkuste nejprve promazat cookies a cache dle nápovědy zde :
https://napoveda.seznam.cz/cz/email/internet-explorer/smazani-docasnych-souboru-cookies-internet-explorer/

Pokud to nepomůže, tak reset prohlížeče můžete udělat dle nápovědy zde:
https://napoveda.seznam.cz/cz/email/internet-explorer/obnoveni-vychoziho-nastaveni-internet-explorer/

Ivana

Petr Vejrosta

5.7. 2019 v 19:43

Dobrý den
Také mě seznam neustále odhlašuje. Stačí jen zavřít prohlížeč a při dalším spuštění se musím znovu přihlásit. Dělá mi to v mobilu, kde mám Operu, notebook s Mozzilou a teď dokonce na novém notebooku s čerstvě nainstalovaným operačním systémem. Připadne mi, že problémy začaly se zmizením ikony zapamatovat si mě. Tak jak mám postupovat?

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Petr Vejrosta

9.7. 2019 v 16:01

relevantní
Dobrý den,

v tomto případě je třeba mít povolené soubory cookies a je také třeba nemít nastaveno, aby se cookies mazaly při zavření prohlížeče. Tím dojde k odstranění uložených údajů a odhlášení. Pokud máte nastavení v pořádku a přesto dochází k odhlašování, doporučuji jednorázově promazat cookies a cache za dobu používání prohlížeče.

Ivana

Petr Vejrosta reagoval na příspěvek od Ivana 2 Helpdesk

19.7. 2019 v 09:12

Tím to nebude. Mám povolené soubory cookies. Mám i zastavené blokování obsahu stránky seznam.cz a nemám nastaveno mazání cookies při zavření prohlížeče. Někdy to funguje normálně a to i celý den. Většinou mě to však odhlašuje :(

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Petr Vejrosta

22.7. 2019 v 09:06

relevantní
Dobrý den,

testovala jsme to během víkendu na prohlížeči FF i Chrome a od pátku do dnes mám účty v pořádku přihlášené stále. V týdnu předtím mě to párkrát odhlásilo a to po aktualizacích prohlížeče, ale po promazání cookies a cache je opět vše v pořádku a prohlížeče si přihlášení pamatují. Zkuste tedy také promazat cookies a cache a restartovat PC.

Ivana

13.8. 2019 v 09:58

Tak zase nic. Mažu cookie a bohužel nepomáhá. Někdy to vydrží půl dne a někdy stačí jen zavřít prohlížeč a už se musím znovu přihlásit. Zvláštní je, že mi to dělá jen seznam. Vytvořil jsem si účty na Centrumu, googlu, aukru, WOT.... a všude bez problémů.

Václav Chvála

18.8. 2019 v 07:55

Dobrý den, poslední týden se mi děje to samé jak v Firefoxu, tak v Iphone. Nic jsem neměnil, ostatní stránky se neodhlašují, takže v cookies to nebude.

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

19.8. 2019 v 16:38

relevantní
Dobrý den,

doporučuji promazat Mozillu dle nápovědy zde ZDE a poté počítač restartovat. Pokud to nepomůže, tak tedy reset prohlížeče dle nápovědy zde ZDE a poté ideálně opět počítač restartovat.
Následně by vše mělo být v pořádku.

Ivana

26.8. 2019 v 16:25

Dobrý den
Rád bych řekl, že Vaše rada pomohla. Bohužel tomu tak není a problém přetrvává. U ostatních prohlížečů mi to funguje bez problémů. Dělá to pouze seznam. A podle diskuzí nejsem sám, tak s tím prosím něco dělejte. Děkuji

Štěpán Mašek

27.8. 2019 v 13:05

Mám shodný problém už měsíce. Mazání cookies a nějaké restartování je k ničemu.

Václav Chvála

28.8. 2019 v 08:10

Dobrý den, také mi nic z výše jmenovaného nepomohlo, v PC mi to dělá pouze Firefox a v Iphone Safari.

Drazor

28.8. 2019 v 09:22

Seznam asi nezajímá jak jim funguje prohlížeč, je to copak tak těžké dát tam volbu?? Zůstat přihlášený nebo odhlašovat se.
Toho co napadla nemožnost volby asi nějak zapomněl, že máme svobodnou volbu zvolit co bychom chtěli. Jestli chce seznam diktovat co je a není správné, tak to si asi spletl dobu o 30.let

Václav Chvála reagoval na příspěvek od Drazor

28.8. 2019 v 11:45

Přesně!

Marek Zámečník

29.8. 2019 v 07:37

Stejný problém, jako píšou jiní uživatelé. Chyba nebude na našem prohlíženči ani na počítači. Smazané cookies, reset FF, restart, vypnutý adblock, nic nefunguje. Jednoznačně chyba seznamu

Václav Chvála reagoval na příspěvek od Ivana 2 Helpdesk

29.8. 2019 v 08:57

Dobrý den, to co doporučujete nikomu z nás nepomáhá, můžete prosím prověřit? Děkuji Václav Chvála

Kovjanka

30.8. 2019 v 12:38

Nahlédnu do nápovědy a ihned se můj email odhlásí. Co je to za nesmysl? Dříve to nikdy nedělalo!!!!!!

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

Samovolné odhlašování z emailu

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)