Fórum nápovědy

Seznam

Fotky

jana

24.11. 2018 v 17:41

Dobrý večer rádi by jsme dostali na fotky který jsme meli na spolužácich

Tomas 2 Helpdesk • Moderátor

26.11. 2018 v 14:01

Dobrý den, bohužel veškerý obsah služby spolužáci, včetně fotografií, byl již smazán a není možné jej obnovit.

Petr Mátl

5.2. 2019 v 00:32

Zdravím Vás,
Mám takovou otázku..., a byl bych rád kdyby mi -už 'ten bývalí' administrátor serveru Spoluzaci.cz odpověděl a objasnil mi tím z jakého důvodu (mě absolutně nepochopitelného) jste funkci služby ukončili..?!
Dle mého rozhořčení; jste spoustu lidem a školám způsobily kompletní ztráty vzpomínek na nejhezčí léta v životě..! Ať už fotek, zpráv nebo vzkazů na nástěnce. Jak můžete takhle nechutně podrazit? ... a uplně zničit místo kam se tolika lidí při slučácích a podobných nostalgických vzpomínání spoléhalo na Vámi poskytovaný server zajít! Přijde mi to z Vaší strany jako odpornej hnus na kterej nám bohužel nezbývá nic než jen bezmocně sklopit hlavu a držet hubu.
Proč jste si radši nedali tu práci a založeným třídám nerozeslali do e-mailů zálohy aspon na ty fotky? Chápete že mega lidí mělo v určitém čase Spolužáky.cz hlavně k ukládání a ke sdílení fotek různých kategorii, srandiček, momentek a prostě věcí které už nikdo, NIKDO! Z nás už nikdy neprožije? A uplně topoví když když z toho byli momentky, nebo různé popisky které když si člověk přečetl usmál se a viděl to všechno jako by to bylo včera .. Proto jsme díky Vám a vaší službě kterou jste všem poskytly a dostali jste se všem do podvědomí že spolužáci.cz je místo kde tyto věci je možné shromažďovat, sdílet, ukládat shlížet a publikovat., Tak jednoho krásného dne jste všechno bezcitně a sprostě zničili.....
A prdel úchvatná ukončit to všechno prvním školním dnem. Hahaha

Nový dotaz

Přiložené přílohy

    Zbývá 12MB (z 12MB)

    Fotky

    Přiložené přílohy

      Zbývá 12MB (z 12MB)