Fórum nápovědy

Seznam

Samovolne odstraneni vsech dorucenych e-mailu

Milan Pecha 666

3.11.2018 v 12:56

Jak je mozne,ze se sami odstranili veskere dorucene e-maily samovolne ze schranky? Nijak jsem je neoznacoval k mazani a ani v kosi jsem je nenasel a to jsem tam mel dost dulezite veci,ktere bych potreboval zpet. Je tu nejaka rada ci pomoc?

Jurasek Tomas 1

29.11.2018 v 11:42

Tak už se mi to stalo i na druhém účtu, paráda!

Jeronym Holý reagoval na příspěvek od Ivana 2 Helpdesk

2.12.2018 v 21:55

Dobrý den,
jsem také postižený smazáním doručené pošty, k mailům přistupuji výhradně z počítače přes internetový portál. Vzhledem k tomu, kolik lidí si v krátkém období stěžuje na totéž, tak se podle všeho jedná o problém na straně seznamu. Že by se někdo vloupal do schránky, smazal doručenou poštu a vůbec nic jiného neprovedl, mi přijde dost nepravděpodobné.
Zabývá se tím někdo?

Dana Peláková

19.12.2018 v 18:39

Dnes mi také zmizely veškeré maily ve složce doručená pošta. Jiné složky jsou v pořádku. V koši zmizelé maily nejsou, měla jsem tam nějaké faktury, objednávky atd. Takže jdu hledat nového poskytovatele e-mailu, neboť Seznam chybu nepřizná. Ani se nedá zjistit, kde se stala chyba.

Klára BORýsková

20.12.2018 v 0:41

Dnes se mi stalo to samé a vidím, že nejsem sama. Podpora mi sice sdělila, že se mi zřejmě někdo naboural do mailu, ale když to tady čtu, myslím, že bude problém na straně seznamu. Vymazaly se mi všechny emaily ze složky doručené, ostatní složky zůstaly ok. V koši smazané maily nebyly. Vzhledem k tomu, že je nás víc, myslím, že byste měli situaci rychle řešit.

Radek Wagner

21.2.2019 v 9:09

Vcera mi zmizely vsechny dorucene maily. Mam tam spoustu dokumentu ktere potrebuji ke sve praci, navic komumikaci se svoji ex se kterou nemam super vstah a urcite by mohli byt vyuzitelne u soudu kdyby na to prislo... jak se k tomu postavi seznam.cz?

Petr Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Radek Wagner

21.2.2019 v 9:35

relevantní
Dobrý den,

pokud zprávy nejsou v žádné ze složek, tak došlo k jejich smazání. Pokud vylučujete jakýkoliv možný zásah z Vaší strany, včetně nějakého Vašeho email klienta, tak doporučuji okamžitou a úplnou změnu hesla. Ovšem smazané zprávy nejsou archivovány, není tedy možné je bohužel obnovit. děkuji

Petr

Michal Hruška reagoval na příspěvek od Petr Helpdesk

23.2.2019 v 14:21

Dobrý den,
dnes mi samovolně zmizela kompletní doručená pošta od roku cca 2004! (dodnes vše fungovalo ze všech možných zařízení, nic jsem nedělal jinak, ani nemazal) Je to normální??? Proč to nemáte zabezpečeno tak, aby se dala kdykoliv obnovit?! Celé roky nabízíte neomezenou schránku, nabízíte zřízení mailu a teď co? Co mám dělat? Spousta důležitých kontaktů je v háji! Pěkně děkuju!

Petr Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Michal Hruška

24.2.2019 v 10:50

relevantní
Dobrý den,

smazané zprávy na naší straně nikdy nebyly archivovány. Ano, jak popisujete nabízíme zřízení email služby, nyní již i email profi (email s vlastní doménou), a ano naše schránky jsou datově neomezené. V případě kdy dojde ke smazání zpráv (nikoliv ze strany Vašeho email klienta či Vaší osoby), doporučuji okamžitou a úplnou změnu hesla spojenou s prověřením Vašeho zařízení a sítě. Děkuji

Petr

Jiří Kejval

25.2.2019 v 10:38

Vidím, že od problému dává seznam.cz ruce pryč. Jelikož zprávy zmizely opravdu velkému počtu lidí, tak to rozhodně jejich vina. A co vím, tak se to nestalo poprvé. Bohužel - doručené zprávy za 15 let jsou pryč. Kdyby jste alespoň řekli "pardon... učiníme kroky, aby se to již nestalo"...

Martin Schejbal

25.2.2019 v 21:44

Ten samý problém. Reakce ze strany Seznamu dost vlažná.

Lygari Lika

15.3.2019 v 16:47

zmizeli mi zprávy ze 3 složek. které ani nejsou zahrnuty do synchronizace v jiných zařizeních...

R. K.

17.4.2019 v 21:34

hmm, tak to jsem se asi nechtěla dozvědět:-( i mě zmizeli všechny emaily

Milda Karda

26.4.2019 v 13:33

Mě se ztratily všechny OSOBNÍ SLOŽKY kam jsem si ukládal důležité maily,co teď asi mám dělat ,tohle je něco šíleného
jak se může člověk spolehnout na takovou službu????????

Petra Žampová

13.5.2019 v 19:02

Včera mi zmizely všechny doručené e-maily ze schránky. Zůstali mi jen e-maily ve složce hromadné, odeslané a spam. V koši nic není nic.....ale jak to tu čtu je to na seznamu asi normální stav.

Denysekv reagoval na příspěvek od Petra Žampová

14.5.2019 v 8:26

Odpovědi se tady nedočkáte,jako vždy Petr z helpdesku řekne že si za to můžeme sami.Já si vše posílám kopii do druhé schránky na @xx.cz a mám tak zálohu právě pro tento případ.

Petr Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Petra Žampová

14.5.2019 v 8:36

relevantní
Dobrý den,

nejedná se samozřejmě o běžnou situaci. Ke smazání zpráv nedochází samovolně, ke smazání může dojít pouze na základě úmylsného/neúmylsného smazání přímo, či na základě nastavení email klienta (např. Outlook,..) s POP3 příchozím serverem (ten zprávy stahuje do sebe a na webovém prostředí maže). K oboum možnostem je však nutné znát platné heslo či mít minimálně přístup k zařízení s trvalým přihlášením. Pokud tedy vylučujete tyto možnosti z Vaší strany, doporučuji na stránce ucet.seznam.cz (nastavení účtu) plošné odhlášení schránky a úplnou změnu hesla. Děkuji

Petr

Petr Tomášek

7.6.2019 v 16:53

Dnes mi také zmizela veškerá doručená pošta, můžete v tom vašem bordelu s tím někdo něco udělat??

:-) 23 Linda

9.6.2019 v 15:32

Dobrý den
Prosím vás hledám v poště email z března a nemůžu ho vůbec najít je pro mě dost důležitý dá se to nějak dohledat .prosím

pavel rodling

18.7.2019 v 12:32

Zmizely mi taktéž e-maily za posl. 2 a půl měsíce v doručených zprávách, posl. doručený e-mail ke konci dubna a pak až 16.7.!!!! Loni se mi stalo to samé, opět posl. doručený ke konci dubna, tak uvidíme příští rok:-)

Milan Novotny reagoval na příspěvek od Kamilsebelik

20.4.2020 v 10:33

Původní nastavení mě vyhovovalo.

Nový dotaz

Přiložené přílohy

    Zbývá 12MB (z 12MB)

    Samovolne odstraneni vsech dorucenych e-mailu

    Přiložené přílohy

      Zbývá 12MB (z 12MB)