Fórum nápovědy

Přihlásit se Seznam

Samovolne odstraneni vsech dorucenych e-mailu

Milan Pecha 666

3.11. 2018 v 12:56

Jak je mozne,ze se sami odstranili veskere dorucene e-maily samovolne ze schranky? Nijak jsem je neoznacoval k mazani a ani v kosi jsem je nenasel a to jsem tam mel dost dulezite veci,ktere bych potreboval zpet. Je tu nejaka rada ci pomoc?

Alphahya

3.11. 2018 v 16:41

Já také postrádám emaily starší než květen 2018... Měla jsem tam fakturu k věci, kterou teď potřebuji reklamovat a vypadá to, že jsem pěkně v háji.

Carlos 46

4.11. 2018 v 08:59

Zdravim,
take jsem vcera prisel vecer z prace a chtel jsem si zkontrolovat postu a vsechny dorucene emaily z letosniho roku jsou pryc. Mam na ceste nekolik balicku od ruznych kuryru, faktury a cidla sledovani, nejake pracovni emaily vse je pryc. Jediny email co mi zbyl, byl z minuleho roku ☹️
Predpokladam, ze seznam zase bude tvrdit, ze zadny problem nemaji.

Davidnemec 95

4.11. 2018 v 12:49

Mě se smazaly všechny příchozí E-maily starší roku 2015... Bude to seznam vůbec nějak řešit?

Klarastrnadkova

5.11. 2018 v 18:43

Také mi zmizely nejen včechny přijaté maily, ale i odeslané a všechny kontakty. Jedné, co mě uklidňuje, že to postihlo víc lidí, takže je šance, že je to nějaká centrální závada a Seznam to zase obnoví třeba z nějaké zálohy. Nekontaktovali jste někdo technickou podporu? Mě už to teď nejde, jsou tam jen do 18:00 :-( .

Ondrej Moravec

8.11. 2018 v 23:56

Dnes jsem zjistil, že se mi ztratila NĚKOLIKALETÁ historie z VLASTNÍCH SLOŽEK. Leta jsem je měl v .pst filu v outlooku, nedávno jsem vše sesynchronizoval přes IMAP na server, vše fungovalo, přidával jsem další maily a najednou je z 11 složek 7 prázdných !!! Bez jakékoliv mé operace, varování atd. Jak je to možné? Máte zálohy? Byly tam naprosto kritické věci.

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

Samovolne odstraneni vsech dorucenych e-mailu

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)