Fórum nápovědy

Seznam

Podvodná prodejkyně z Kadaně (iphone SE)

Petra Wiesnerová

27.10. 2018 v 13:46

Paní Lenka Křížová nebo Křižníková prodávala použitý telefon iphone Se, domluvily jsme se na prodeji, pospíchala na peníze, s dobírkou nesouhlasila, nabídla jsem jí platbu předem na účet, ale jen 1/2 požadované částky, s tím, že mi hned po připsání peněz na účet telefon zašle českou poštou, od té doby nekomunikuje, inzerát již není aktivní, paní se zavazuje férovým jednáním.
Do mailu mi poslala ofocenou OP a účtenku z Alzy, jelikož telefon byl v záruce.
Její mail je kriznikova.lenka@seznam.cz
Chtěla bych vědět, jestli je nás více podvedených, děkuji Wiesnerová

Nipexa reagoval na příspěvek od Lukáš Kočí

8.2. 2019 v 12:35

Dobrý den muzu se zeptat jaké doklady Vám posílá a na jaké jméno dnes jsem se dozvěděla že někdo zneužil ty moje podobnými inzeráty ráda bych našla co nejvíce poskozenych UA:Mozilla/5.0 (Linux; Android 7.0; SLA-L02) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/71.0.3578.99 Mobile Safari/537.36

Nipexa reagoval na příspěvek od Katka Joudalova

8.2. 2019 v 12:41

Moje číslo spisu jeKRPA-59525-6/TČ-2019-001412

1 2

9.2. 2019 v 21:07

Dobrý den
Také jsem naletěl na podvod jenom pro změnu konzole xbox v ceně 4000,-a zasláno na udaný účet.Úplně ten stejný scénář ,akorát jiné jméno prodávajícího.Ofocený op,řp a účtenka z Alzy a záruka férového jednání jak ve screenu Jan Mýto.Nahlášeno PČR.

Petr Voltr

5.3. 2019 v 02:55

tak sem taky naletěl
"Dobrý den, mám jednoho vážnějšího zájemce nicméně komunikuje příliš pomalu,
za předpokladu rychlého jednání se tedy na prodeji můžeme domluvit společně.
Kamera je samozřejmě v plně funkčním stavu a nenese žádné známky opotřebení.
Kamera bude v záruční lhůtě ještě po dobu 20-ti měsíců a
záruku v budoucnu lze v případě potřeby uplatnit u společnosti Alza.
Společně s kamerou prodávám vše,
co společně s touto kamerou nabízí běžní autorizovaní prodejci např. v kamenných obchodech.
Na finance z prodeje vcelku spěchám a tak upřednostňuji osobní předání přímo v Českých Budějovicích. Případně se můžeme domluvit i na platbě bankovním převodem
a na následném expresním zaslání prostřednictvím České pošty,
přičemž jsem ochoten poskytnout Vám jisté záruky férového obchodu."

Filip Kareš
karekares@seznam.cz
Kadaň
zajímavý že poslal i selfie s op v ruce to asi nikde s dokladama neukradne ...
č.ú. 6783560/3500

Josiana 11

3.5. 2019 v 19:08

Nabízím vám jediný finanční půjčku od přímého investora od 50 000 do 50 000 000 Kč. Tato nabídka platí pro celou Českou republiku a pro všechny občany. Splatnost tohoto úvěru může být stanovena na 240 měsíců s možností předčasného splacení za jakoukoli cenu a bez zvýšení. Vezměte úvěr v plné výši a zaplatíte své prostředky do 24 hodin. Chcete-li půjčit, napište na adresu: alainduval044@gmail.com

Pospíšilová

4.5. 2019 v 07:10

Dle textu a nabídek vystupuje také pod jménem Petr Musil - Mladé Buky, email: restauracekravin@seznam.cz, číslo účtu 1818210017/3030.
Poslala jsem mu 4 500 za PS 4.

Josiana 11

19.7. 2019 v 11:33

Nabízím vám jediný finanční půjčku od přímého investora od 50 000 do 50 000 000 Kč. Tato nabídka platí pro celou Českou republiku a pro všechny občany. Splatnost tohoto úvěru může být stanovena na 240 měsíců s možností předčasného splacení za jakoukoli cenu a bez zvýšení. Vezměte úvěr v plné výši a zaplatíte své prostředky do 24 hodin. Chcete-li půjčit, napište na adresu: petr35372@gmail.com

Jitka Hovězáková

19.7. 2019 v 12:34

Zdravím, přidávám se do klubu. Jsem také podobně podvedená někým pod jménem Martin Nosek matin.n@email.cz. Určitě půjdu na policii. Paní Wiesnerové napíši na mail, ať je nás víc.
Můj kontakt je hovezakova.jitka@seznam.cz.

Adam reagoval na příspěvek od Tomikk 18

29.7. 2019 v 15:31

pokud je škoda nad 20000kč z těch okrádaených lidí vyplatí se jít na policii, tč to je sice již od 5000 Kč ale do 20 litrů to nikdo neřeší.

Adam

30.7. 2019 v 10:24

Nespamuj ty kundo vydrbana.

Stevemendez 84

13.8. 2019 v 16:46

Cow/ Ox Gallstones available
Specifications
Cow /Ox Gallstones for sale (wholestone / brokenstone ratio is 80% / 20% )
We are full time exporter of high quality natural ox gallstone.
Our product obtained from disease free cattle.

Functions: To clear heat and release toxins.
To eliminate endogenous wind and stop convulsions. to resolve phlegm and promote resuscitation.If you wish to try out what we have,then we will be so much pleased to get your inquiry.

Contact us on our direct email: (stevemendez84@gmail.com)

Josiana 11

14.8. 2019 v 12:13

Rychlá a spolehlivá nabídka půjček
Výhodná a solidní finanční půjčky od přímého investora bez poplatků. Žádat můžete o půjčky od 50.000 Kč až do 50.000.000 Kč s nízkou úrokovou sazbou. Individuálně přistupuji ke každé žádostí, porto může tuto půjčku získat téměř každý žadatel. Přehledná a srozumitelná smlouva, jasné podmínky poskytnutí. Tuto půjčku můžete využít na cokoliv budete potřebovat. Pro víc informací pište na email: alainduval044@gmail.com

Jana Sedláčková

15.8. 2019 v 19:29

ÚVĚROVÁ NABÍDKA MEZI RYCHLÝMI A VÁŽNĚJŠÍMI

ahoj

Hledáte půjčku na restartování svých aktivit nebo
pro realizaci projektu, buď koupit byt, ale bohužel banka vás staví na podmínky, které jste neschopní. Žádné další starosti, poskytuji půjčky každému, kdo splňuje podmínky pro získání konkrétní půjčky s úrokovou sazbou 2%. Pokud máte zájem, kontaktujte mě pro více informací na této adrese. Gmail: janasedlackov@seznam.cz

Kodymova Luck

16.8. 2019 v 12:55

Ahoj paní / pane,
Nabízím vám svou nabídku úvěru, která je velmi rychlá a bez problémů. Moje nabídka začíná mezi 50 000 a 50 000 000 Kč a moje úroková sazba je 2%. Splacení půjčky začíná mezi 3 a 300 měsíci. Připomínám vám, že můj bankovní manažer vyžaduje před převodem prostředků na váš účet podepsaný smluvní dokument. Takže pro všechny vaše naléhavé potřeby půjčky mě prosím kontaktujte:
E-mail: kodymova.luck@seznam.cz

Molikadom

23.8. 2019 v 01:18

Vážná a rychlá soukromá půjčka

Hledáte půjčku na oživení svých aktivit, ať už na realizaci projektu, nebo potřebujete peníze z jiných důvodů nebo z čeho chcete. Jsme ochotni zapůjčit každému, kdo je schopen splnit podmínky splacení. Sdělte mi prosím částku vaší žádosti o půjčku a její splatnost. Prosím, kontaktujte mě

molikadom@seznam.cz UA:Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/75.0.3770.142 Safari/537.36

Molikadom

23.8. 2019 v 10:01

Vážná a rychlá soukromá půjčka

Hledáte půjčku na oživení svých aktivit, ať už na realizaci projektu, nebo potřebujete peníze z jiných důvodů nebo z čeho chcete. Jsme ochotni zapůjčit každému, kdo je schopen splnit podmínky splacení. Sdělte mi prosím částku vaší žádosti o půjčku a její splatnost. Prosím, kontaktujte mě

molikadom@seznam.cz

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

Podvodná prodejkyně z Kadaně (iphone SE)

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)