Fórum nápovědy

Přihlásit se Seznam

Špatné zobrazování článků

Jan Štěpán

16.10. 2018 v 08:36

Rád bych zde nahlásil problém při zobrazování článků na Novinky.cz. Při otevření jakéhokoliv článku se mi zobrazí pouze úvodní text a úvodní fotka. Tento problém se děje pouze v prohlížeči Chrome a pouze tehdy, pokud jsem na Novinkách přihlášen. Jelikož jiný prohlížeč nepoužívám, byl bych rád, kdyby bylo možno tuto chybu opravit. Děkuji.

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

17.10. 2018 v 11:05

relevantní
Dobrý den,

v tomto případě by mělo pomoci promazání cookies a cache v prohlížeči dle nápovědy zde :
https://napoveda.seznam.cz/cz/email/google-chrome/smazani-docasnych-souboru-cookies-chrome/
a poté počítač restartovat.

Ivana

Jan Štěpán

17.10. 2018 v 16:52

Děkuji, řešení pomohlo.

Jan Štěpán

6.11. 2018 v 17:08

Tak se problém opět vyskytl. Tentokrát nepomohlo ani vymazání cookies a celkové promazání prohlížeče. K tomu se přestala přehrávat i videa. Upozorňuji, že problém je pouze v případě, kdy jsem na Seznam.cz přihlášen. Mám proto podezření, že problém bude na Vaší straně. Prosím o informaci, zda jde tento problém opravit.

Tomáš Kadlček

7.11. 2018 v 10:17

Mám ten stejný problém. Nějaké řešení? Díky

F Harasta

7.11. 2018 v 18:35

Stejný problém, děkuji za vyřešení, prohlížeč Firefox

Jaroslav Čeřen

8.11. 2018 v 15:01

Stejný problém - pročištění nepomohlo, text se nezobrazuje ať jsem přihlášený, nebo ne. Pomohlo vypnutí adblocku, ale pokud bych ho na novinkách měl mít vypnutý dlouhodobě, tak je raději přestanu číst...

Jen tak mimochodem k reklamám - reklamy co se zobrazují v pozadí webu a lze je pro kliknout jsou největší peklo - je to přesně ta oblast, do které klikám pokud není aktivní okno (tedy nejde stránkou rolovat).

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

12.11. 2018 v 11:08

relevantní
Dobrý den,

dle informací od kolegů nemusí stránky fungovat v pořádku, pokud používáte adblock. Tedy řešením je, jej na našich stránkách nepoužívat.

Ivana

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

Špatné zobrazování článků

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)