Fórum nápovědy

Seznam

videozprávy

Martin Sekerka

2.10. 2018 v 18:34

Dobrý den.
Jsem velkým fanouškem vašich zpráv.
Vcelku dost mi ale vadí automatické přehrávání další zprávy. Když si po otevření zprávy s videem video pustím, někdy se začtu i do textu, video skončí a začne mi přehrávat do čtení jiné (už to, že nadpis s textem je původní, ale video zpráva s tím nemá nic společného). Většinou si videozprávy pouštím jednotlivě dle zájmu a poslouchám je na pozadí, hlavně Duel, tiskové konference apod., kde není obraz důležitý. Pak mám u poslechu rozdělanou jinou práci a po skončení začne hrát jiná zpráva, která mě nezajímá. Proto bych uvítal trvale vypnout automatické přehrávání. Lze to nějak provést ?

Druhou spíše připomínkou je :
Některý den nestíhám zprávy projít a vracím se třeba i o 3 dny dozadu a čtu je postupně dle času od posledních přečtených k nejnovějším. Je dost nepříjemné, když pracně zroluju o 3 dny zpět, pak otevřu zprávu a při vrácení zpět na seznam se zpráva objeví jako poslední, musím kliknout 50+ novější, skočí to na nejnovější, pak rolovat dolů, klik na 50+ starší a zas rolovat než se dostanu na další v pořadí od naposledy shlédnuté zprávy....nevím jestli jsem to popsal z hlavy přesně. Toto zatím řeším kliknutím na zprávu pravým tlačítkem a dávám otevřít zprávu v novém panelu, po přečtení zavřu panel a vrátím se k panelu s pořadím zpráv....bohužel někdy ze zvyku otevřu zprávu levým tlačítkem a pak můžu zas rolovat a rolovat.

Děkuji za pochopení.

Martin

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

8.10. 2018 v 10:45

relevantní
Dobrý den,

děkujeme za zpětnou vazbu. Informace jsem předala kolegům jako námět na zlepšení služeb, ale nedokážu Vám zajistit, že nějaké změny proběhnou.

Ivana

Lukáš Hozman

19.2. 2019 v 19:12

To automatické přehrávání už mě také neskutečně vytáčí :(

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

videozprávy

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)