Fórum nápovědy

Přihlásit se Seznam

videozprávy

Martin Sekerka

2.10. 2018 v 18:34

Dobrý den.
Jsem velkým fanouškem vašich zpráv.
Vcelku dost mi ale vadí automatické přehrávání další zprávy. Když si po otevření zprávy s videem video pustím, někdy se začtu i do textu, video skončí a začne mi přehrávat do čtení jiné (už to, že nadpis s textem je původní, ale video zpráva s tím nemá nic společného). Většinou si videozprávy pouštím jednotlivě dle zájmu a poslouchám je na pozadí, hlavně Duel, tiskové konference apod., kde není obraz důležitý. Pak mám u poslechu rozdělanou jinou práci a po skončení začne hrát jiná zpráva, která mě nezajímá. Proto bych uvítal trvale vypnout automatické přehrávání. Lze to nějak provést ?

Druhou spíše připomínkou je :
Některý den nestíhám zprávy projít a vracím se třeba i o 3 dny dozadu a čtu je postupně dle času od posledních přečtených k nejnovějším. Je dost nepříjemné, když pracně zroluju o 3 dny zpět, pak otevřu zprávu a při vrácení zpět na seznam se zpráva objeví jako poslední, musím kliknout 50+ novější, skočí to na nejnovější, pak rolovat dolů, klik na 50+ starší a zas rolovat než se dostanu na další v pořadí od naposledy shlédnuté zprávy....nevím jestli jsem to popsal z hlavy přesně. Toto zatím řeším kliknutím na zprávu pravým tlačítkem a dávám otevřít zprávu v novém panelu, po přečtení zavřu panel a vrátím se k panelu s pořadím zpráv....bohužel někdy ze zvyku otevřu zprávu levým tlačítkem a pak můžu zas rolovat a rolovat.

Děkuji za pochopení.

Martin

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

8.10. 2018 v 10:45

relevantní
Dobrý den,

děkujeme za zpětnou vazbu. Informace jsem předala kolegům jako námět na zlepšení služeb, ale nedokážu Vám zajistit, že nějaké změny proběhnou.

Ivana

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

videozprávy

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)