Fórum nápovědy

Přihlásit se Seznam

blokace profilu

Michaela Dolejší

29.9. 2018 v 00:05

je super jak se na diskuzich vsichni urazi a kdyz overeny uzivatel urazi vsechny okolo to se mu nic nestane ale neovereny uzivatel kdyz upozorni na fakt ze se chova jako debil tak je hned zablokovan kdyz se snazi vyresit to diskuzi, blokovanej clovek by mel mit pravo vedet kdo ho nahlasil - kdyz uz podporujete tohle bonzovani - btw stejne ty co chodej a urazej se vratej protoze umi obchazet ty blokace a ty co se jen brani dostavaji bany - opravdu tam u Vas sedej ty nejlepsi! tleskam!!!

David Helpdesk • Moderátor

1.10. 2018 v 16:04

Dobrý den,

pro prověřené důvodu blokace nás ideálně kontaktujte formou chatu přes stránky naší nápovědy: napoveda.seznam.cz/services

Děkujeme za pochopení

Karladalikova

11.10. 2018 v 21:18

Dnes jsem byla zablokována na 60 dní bez uvedení jakýchkoliv důvodů

Goldenbrown

3.11. 2018 v 16:35

Blokace v diskuzich jsou hodne tendencni asi na zaklade bonzactvi, otevrene rasisticke nazory prohazeji bez povsimnuti ... Pri zablokovani se nedozvim duvod ani delku trestu.. arogance povrchnost, hlupactvi a nadrzovani vetsinovym primitivum to Vas vystihuje!!

Pe Jelinek

4.11. 2018 v 09:16

S tím naprosto souhlasím. Já jen čtu. Nevím proč mi nedovolí se přihlásit do sportovních diskuzí. Vyplnil jsem formulář,asi špatně,asi déle než před rokem a nedostal jsem šanci se znovu přihlásit. Vždy se mně objeví dříve již vyplněný formulář s tím, že byl přijat,ale žádný kod na který se odvolávají mně nedošel. Takže doteď nemám šanci komentovat názory na sport. Já,kterého zajímá sport odmalička a troufám si říci,že mám v některých sportech větší přehled než řada přispivatelů ,včetně autorů článku. Doufám ,že mi někdo poradí,jakým způsobem se dostat do diskuzii.Děkuji

JUDr Petr Jelínek ,Sázava

Evicka 012

10.11. 2018 v 15:18

je to tady nechutné na těchto stránkách mám blok na 10 dní, prý za nevhodné oslovování jiných uživatelů? Zajímalo by mě, jak jsem to dokázala, když jsem nikomu neposlala ani jednu jedinou žádost a samé denně dostávala 10 nechutných návrhů!!!!!

Drbu Vrbu reagoval na příspěvek od Karladalikova

21.11. 2018 v 14:00

To je ještě dobré, já na lidech doživotně z důvodu obcházení blokace, a to jsem jen zapomněl vypnout VPN proxy, fakt to mají super vymyšlené, evidentně tam pracují samí IT "odborníci". Alespoň ubyde jeden důvod proč používat cokoli od Seznamu.

Veronika Swimova

4.12. 2018 v 17:17

Dobry den . Docela mne rozezlilo to co jsem si precetla na svem profilu opo prihlaseni !!!!!!

Vladimir Matous

8.12. 2018 v 21:09

Je to banda kreténů. Mě také bez důvodu hodili na šedesát dnů do basy. Stačí názor jedné krávy a ten debilní administrátor je pod pantoflem. Ubohost systému a fašistickému názoru většiny idiotů ze seznamu. Všechno je to zakomplexovaná banda kryplů.

Gossin reagoval na příspěvek od Vladimir Matous

8.12. 2018 v 22:06

Přesně tak. Stručný a jasný názor. Naprosto souhlasím.

Jiří Křesťan

9.12. 2018 v 16:11

VIZ I

MIICHAELAMISCHELA Ahoj mohu ti nabídnout za dobití na tel. Skype na 30 minut za 600, nebo 100 foteček +1 video za 500 pouze v celku, pokec 300 na 20 minut pak i fb dávám a insta po dobití pokud si z mé nabídky něco koupíš tak pak i reál za 800 na hod ...upozornuji vše až po dobití

Jiří Křesťan

9.12. 2018 v 16:12

NE JEN JDE O TO KDO CHCE PRACXHY..AŤ MÁ MOŽNOST..DDĚLTE..ZRNO..OD PLEV..AMATERI TRO ZVLÁDLI...

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

blokace profilu

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)