Fórum nápovědy

Seznam

Profilové foto

Helena Pemlova

26.9. 2018 v 20:38

Moje profilové foto nebylo schváleno s tím že neobsahuje obličej to byl omyl vložila jsem další dvě a nic se neděje a ještě teď nemůžu najít jak vložit další děkuji

Jana

16.2. 2020 v 16:54

Nějak nechápu, když mi jednou fotku schválí, pak ji chci vyměnit, ale nejde mi to, tak se vrátím k té původní a už mi ji neschválí...????? Jako, jednou mi tu fotku schválíte a podruhé už ne????

Vulcanius

17.2. 2020 v 01:09

Také mám opakovaný problém s profilovou fotkou. Naposledy mne dostala hláška "máme pochybnosti o tom, zda je na fotce ten, kdo profil používá" xD ..neskutečný! Nevím, který v*l tyto vymoženosti s fotkami zavedl, ale povede to k jedinému - ke snížení návštěvnosti tohoto serveru. Už ted je to tu bída s nouzí, toto je za 10 dalších hřebíků do rakve.

Nikdytonepovim

17.2. 2020 v 18:00

Mě by zajímalo proč na jednom profilu muzu mít schválenou stejnou fotku když na druhým mi ji neschvali s tím ze mi není vidět do obličeje? :D jsem debil já nebo někdo jinej?

Markéta Lavičková

22.2. 2020 v 19:21

Dobrý den, jsem zoufalá někdo ukradl mé foto a vydává se za mou osobu, ráda bych aby účet byl okován ale vůbec nemohu najít kam a komu psát, pomozte mi prosím. Mám screen onoho profilu..

Markéta Lavičková reagoval na příspěvek od Markéta Lavičková

22.2. 2020 v 19:23

Prosím o blokaci tohoto účtu ukradl mi fotky..

Lenka P.

23.2. 2020 v 14:55

Admin je neuvěřitelný idiot, hlupák, ignorant a tupec... mně neustále píše, že foto nebylo schváleno z důvodů... bla bla... tmavý obličej, grafické zásahy, loga, signatury, daleké obličeje, brýle... nikdy jsem tam nic takového neměla, vždy čistý záběr obličeje zblízka a dokonce mi takto neustále zamítá i fotografie, které jsem dříve na profilu schválené dávno měla a jen je později vyměnila a dala po nějaké době zpět... je to opravdu zamindrákovaný neschopný debil, nic jiného se na tyhle "pracovníky" říct nedá. Nerozeznají fotky naprosto graficky jasné a čisté, s přímým jasným výřezem, opravdu nechápu, co tam sedí za trubky. Ale klidně schválí fotky herců, Chucka Norrise a jiné jasné voloviny. Kreténi nad kretény! :-):-) L.P.

Lenka P. reagoval na příspěvek od Jana

23.2. 2020 v 14:57

Přesně, dělají to furt, fakt tupci...

Dark 969

24.2. 2020 v 15:28

Dobry den, mohl bych se zeptat na jakem zaklade, principu schvalujete a zamitate fotografie uzivatelum...? Jde mi o to, ze je tu pres 60% schvalenych fotografii prevazne zen, ktere se neshoduji s pravidly a presto jsou schvalene, zatimco fotografie muzu ci mensi procento zen, ktere maji fotografie v naprostem v poradku schavelene nejsou ani po xxx pokusech a jako duvod k neschvaleni jsou uvedeny nepravdive informace tak, jak uz to zde bylo s jednim uzivatelem zverejneno. Coz mi dava dalsi otazku, leci si timto Vas admin ci osoba timto proverena nejaky komplex kdyz nadrzuje jedne skupine a druhe umyslne skody...? Presneji receno skody vam, za nefunkcnost a jako takove by bylo dobrou volbou se takoveho cloveka i zbavit.... s pranim hezkeho dne

Milan Vaněk reagoval na příspěvek od Maja 1900

10.4. 2020 v 08:04

Čekám stejně už 4 den a nic proč...

Ro P 7

10.4. 2020 v 18:34

Jsou to tady totální tupci. Na profilové foto si chxi dát fotku obličeje a oni mi napíšou že není vidět obličej. Idioti

Pavel

14.4. 2020 v 19:25

Kdy mě s chválite profilove foto v 2060 nebo dříve děkuji

Silviejan

29.4. 2020 v 20:23

Jdete prosim do prdele.2x jste mi zamitli foto,ktere bylo naprosto v poradku.A pak se dozvim,ze se mam fotit s cedulkou a prokazovat slozitym zpusobem ze to jsem ja? Jste normalni? Delejte si prdel z nekoho jineho!!

Xkedyrf

22.5. 2020 v 23:18

mam stejny problem ,jako vetsina,vlozil jsem uz asi 5 fotek,jako profilove,vzdy nejaky nesmyslny duvod k vymazani,pry hodne presvetlena,nebo ze se nevejde do vyrezu apd.Pri tom ani jedno neni pravda.Dnes jsem dal nove foto,foceno ze stejneho mobilu ve stejny den jako ostatni,zase vymazano..pry je retusovane...a pry je to viditelne,nacez obyc.foto z Huavey P20 lite.jako ostatni.
Tento admin si dela.co chce,nebo je pernamentne zfetovany,jinak si to neumim vysvetlit.Jeste zpet k tem udajne presvetlenym fotkam..je tadyy spousta fotek od uzivatelu skutecne presvetlenych,az bilych..a vysledek?Jsou funkcni a schvalene!!! Takze se ptam..Co je ten admin za magora??da mi nekdo odpoved??

Margaret B 30

25.5. 2020 v 02:29

Nechápu, co trvá na schválení fotky víc než týden a opakovaně mi je admin zamita z nesmyslných důvodů. Když tu vidím některé jiné profilovky, tak mi zůstává rozum stát nad tím, co má admin furt za problém. Je tahle seznamka vůbec funkční?? Nevypadá to tak.

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

Profilové foto

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)