Fórum nápovědy

Seznam

Profilové foto

Helena Pemlova

26.9. 2018 v 20:38

Moje profilové foto nebylo schváleno s tím že neobsahuje obličej to byl omyl vložila jsem další dvě a nic se neděje a ještě teď nemůžu najít jak vložit další děkuji

W Mojko reagoval na příspěvek od Mairam 12345

28.1. 2020 v 19:04

admin, sprosto a nehorázne vydierate ľudí kvôli profilovej fotke. Nie ste jediná stránka, dajte sa teda vypchať aj s vašimi primitívnymi podmienkami.
Jedna fotka je moc zblízka, druhá zďaleka, tretia sa mu zdá "stará", ďalšia príliš mladá...fakt nemám slov
Pritom je tu plno klamárov, vydieračov a podvodníkov, na tých by ste si mali posvietiť.
Odchádzam, takí hlupáci ako admini tu sa len tak ľahko nenájdu...

W Mojko reagoval na příspěvek od Maja 1900

28.1. 2020 v 19:05

admin, sprosto a nehorázne vydierate ľudí kvôli profilovej fotke. Nie ste jediná stránka, dajte sa teda vypchať aj s vašimi primitívnymi podmienkami.
Jedna fotka je moc zblízka, druhá zďaleka, tretia sa mu zdá "stará", ďalšia príliš mladá...fakt nemám slov
Pritom je tu plno klamárov, vydieračov a podvodníkov, na tých by ste si mali posvietiť.

W Mojko reagoval na příspěvek od Vikina 1515

W Mojko reagoval na příspěvek od rossy012

W Mojko reagoval na příspěvek od Alda 8108

28.1. 2020 v 19:06

W Mojko reagoval na příspěvek od Jajauca

28.1. 2020 v 19:07

blanka

1.2. 2020 v 13:43

I já toho už mám s údajným schvalováním fotek víc než dost... jediný co mě snad už napadá je, že si že mě tady ten slavný admin dělá prdel a poslat ho tam s přáním šťastné cesty a ať dorazí v pořádku... na lidé. cz evidentně skončím

David Fiedor

1.2. 2020 v 14:17

Nemá smysl sem cokoliv psát, četl jsem spoustu rozhořčených dotazů na téma : proč nebyla schválena profilová fotografie. Jsem taky naštvanej, ale to je nějakýmu troubovi, který si říká "administrátor" úplně putna, zřejmě si řeší tímto způsobem nějaký mindráky. Myslím, že by se MISTR ADMINISTRÁTOR, měl zamyslet nad tím, JAK NASTAVIT A HLAVNĚ DODRŽOVAT JEDNOTNÉ PARAMETRY pro VŠECHNY profilové fotografie, to co u jednoho profilu projde u dalšího už ne anebo - a to už je jasný trapas, fotografie která jednou prošla, tak podruhé už ne. MÁTE TO OPRAVDU NEDOMYŠLENÝ "milí" administrátoři a PŘICHÁZÍTE O PŘÍZEŇ zákazníků, je mi jasný, že se to nijak nedotkne fungování Seznamu jako takového, škoda, v opačném případě by se už dávno sjednala náprava.

David Fiedor reagoval na příspěvek od W Mojko

1.2. 2020 v 14:21

Naprosto s Vámi souhlasím, MISTR ADMINISTRÁTOR bude zřejmě zastydlý puberťák, který si ve svém pokročilém věku léčí svoje chatrné ego tímto trapným způsobem.

Michal - Miki Novák reagoval na příspěvek od David Helpdesk

5.2. 2020 v 09:43

Dobrý den, mám stejný problém. Pořád to píše že se profilové foto schvaluje.

Tom P 21

6.2. 2020 v 07:36

Naprosto nechápu, proč mi byly zamítnuty profilové fotky, které nic neporušovaly. Když pak vidím u jiných lidí schválené profilovky, které jsou úplně mimo, tak si říkám, že admin si schvaluje dle toho, jak se mu kdo líbí. Asi se mám přeoperovat na kozatou blondýnu a nebudu mít problém ...

KAMILA 2910

7.2. 2020 v 22:02

Mám stejný problém.Už jsem vložila asi osm fotek a žádná evidentně nevyhovuje.Přitom u jiných profilů ty fotografie vůbec neodpovídají požadavkům a jsou schváleny.Nechápu to!

iva svecova reagoval na příspěvek od David Helpdesk

8.2. 2020 v 20:59

Dobrý den,
na profilové foto jsem nahrála fotografie obličeje podle pravidel. Jednu jsem nahrála i mezi příběhové. Přesto mi bylo oznámeno, že to nejsem já a že se mám identifikovat jinak. Zajímavé je, že jiní uživatelé mají profilové foto zcela mimo pravidla ...... proč to u některých vůbec nevadí ?

Andrea Bartošová

9.2. 2020 v 03:30

I ja mam stejny problem..A uz me to zacina pekne sr..,stvat.Myslim,ze lide jdou pekne do kopru.Vidim to na svuj konec tady prejitim ke konkurenci.

Vladimír Köllner reagoval na příspěvek od David Helpdesk

12.2. 2020 v 00:04

Dobrý večer.
2x vložená profilová fotka 2x smazaná!!!!
Nemohu za to že nosím brýle a na denním světle jsou ztmavené je nutná taková buzerace??????????

Verka Jav

14.2. 2020 v 12:04

Dobry den mé foto bylo přijaté a potom vyřazeno ale nevím co stým pokaždé co tam dam foto tak to nejde a tet jste mě vypnuli a musí tam byt to foto ale uvnitř mám fotky moc děkuji

Verka Jav

14.2. 2020 v 12:17

No nevím zdali na tom tak záleží však jsme starší Damy a nechce samé a hledáme si někoho a takové problémy z fotkami tak to nechápu že by na tom tak záleželo fotka jako fotka každý je jiný a mužům se líbí i málo pěkné ženy prosím

Verka Jav

14.2. 2020 v 14:23

Chci aby tam šlo to foto dávala jsem tam už tolik a pořad se vám nic nelibí jsem sama a je ji moc smutno prosim

Verka Jav reagoval na příspěvek od Verka Jav

14.2. 2020 v 16:05

UA:Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/79.0.3945.130 Safari/537.36

Verka Jav reagoval na příspěvek od Verka Jav

14.2. 2020 v 16:05

UA:Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/79.0.3945.130 Safari/537.36

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

Profilové foto

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)