Fórum nápovědy

Seznam

problém se vstupem do diskusí na sport.cz

Zdeněk Karhánek

17.9. 2018 v 19:05

Dobrý den,již nějakou dobu se mi nedaří přihlásit na sport.cz do diskusí.Na Novinky.cz tento problém nemám.Předem děkuji za radu.Karhánek Zdenek

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

2.10. 2018 v 11:22

relevantní
Dobrý den,

v tomto případě se můžete jednat o potíže s cookies. Jaký prohlížeč používáte?

Ivana

Miroslav Hubáček

11.12. 2018 v 15:23

Mám ten samý problém.

721624581

23.12. 2018 v 14:09

Proc mam zablokovany pristup.Nikdy jsem nikam nic nepsal.

3.1. 2019 v 10:46

Dobrý den,

a co přesně Vám to hlásí, když se přihalšujete na sport.cz?

Ivana

ÁDA

7.2. 2019 v 18:53

Dobrý den,
i když jsem přihlášen a chci přidat příspěvek, opět mi to vrátí na přihlásit se.
Na Novinkách tento problém nemám

Ladislav Sendrei

9.2. 2019 v 11:00

Mám také problém, z účastňovat se diskuse.Jsem přihlášený...kliknu na přidat příspěvek a z obrazí se mi,že se musím přihlásit a to jsem a to se děje pořád dokola.....připadám si,jak v začarovaném kruhu.Je to děs.

11.2. 2019 v 13:17

relevantní
Dobrý den,

v tomto případě se může jednat o několik důvodů. Pokud používáte adblock, bude třeba jej vypnout. Také doporučuji zkontorlovat, že máte povolené cookies v nastavení prohlížeče.
A jako poslední bude třeba cookies a cache promazat rovněž v nastavení prohlížeče.
Pokud mi napíšete, jaký prohlížeč používáte, mohu Vám sem poslat přímo na nápovědu, jak to promazat.

Ivana

F Kopl reagoval na příspěvek od Miroslav Hubáček

4.3. 2019 v 19:10

Dobrý den!
Rady moderátora v diskusi na problém se vstupem do diskusí na sport.cz jsou naprosto neprofesionální tzv.formou pokusu!Telefonickou konzultací na Technické podpoře,byl potvrzen tento problém,ale jak je vidět, řešení je v nedohlednu!

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od F Kopl

5.3. 2019 v 16:22

relevantní
Dobrý den,

kolegové vše otestovali na několika prohlížečích i zařízeních a ve chvíli, kdy máte zapnutý adblock tak se skutečně sport.cz chová tak, že nelze přidat příspěvěk. Zde se nejedná o chybu na naší straně (obecně nedoporučujeme adblock používat, protože místo blokování reklam je zobrazuje chybně a na jiných místech apod.)
Tedy řešením je, použít ideálně čistý prohlížeč bez doplňků a programů, které zasahují do fungování stránky.

Ivana

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

problém se vstupem do diskusí na sport.cz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)