Fórum nápovědy

Přihlásit se Seznam

Údajné vloupání na účet.

Ondradusek 99

9.9. 2018 v 15:03

Dobrý den, mam menší otázku. Proč pořád otravujete se změnou hesla že se mi (nám) tam údajně někdo vloupal. Heslo jsem nikomu nedával a ani jsem si ho nikde nepsal. Takhle jedině znemožníte přístup uživatelům, který si tam dají heslo lehce zapamatovatelné přesný opak a pak se nedostanou na účet.

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

11.9. 2018 v 12:08

relevantní
Dobrý den,

pokud je účet blokován a je zde výzva na změnu hesla, pak se jedná standardně o systémovou blokaci na základě porušení licenčních podmínek (rozesílání velkého množství spamů přes smtp server). Jsou zde tedy dvě varinty - buď spamy posíláte vy a tím porušujete licenční podmínky a nebo spam posílá někdo jiný (standardně spambot), nicméně k tomu potřebuje platné heslo. Z toho důvodu žádáme uživatele o změnu hesla a doporučujeme kontrolu všech zařízení antivirem.

Ivana

Andysabretooth

11.9. 2018 v 21:34

Ne neposílá žádné spamy, jsem jeho kámoš.

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Andysabretooth

12.9. 2018 v 11:16

Dobrý den,

robotické systémy posílají spamy standardně na různé seznamy zahraničních adres, nikoliv na adresy přátel ve schránce, aby nedošlo k tak rychlému odhalení a nebo nahlášení právě ze strany příjemců. Pravděpodobně jste tedy situaci ani nemohl zaznamenat.

Ivana

Tomascom Pc

14.9. 2018 v 20:48

Dobrý den, tento týden na mě zpráva o "nabourání" od emailu vyskočila také ve možné nějak získat seznam přístupů na email např. za posledních 14 dní?

Milda Stepka reagoval na příspěvek od Tomascom Pc

15.9. 2018 v 20:58

Též mě zajímá zjištění seznamu přístupu na můj účet za poslední dobu. Myslím že jsem nedopatřením odkliknul přístup z USA a došlo ke krádeži mého Instagram účtu

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

17.9. 2018 v 15:09

relevantní
Dobrý den,

je mi líto, ale výpis přihlášení, IP logy apod. neposkytujeme. Nicméně pokud je účet bloován, jedná se standardně o systémovou blokaci ve chvíli kdy byl překročeny limity pro odesílání pošty (systém nepozná zda to dělá uživatel nebo nějaký spambot). Tedy pokud neposíláte hromadné emaiyl a spamy, doporučuji změnu hesla.

Ivana

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

Údajné vloupání na účet.

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)