Fórum nápovědy

Seznam

sdílení projetých tras

Vašek Nosál

9.9.2018 v 10:55

Dobrý den, po odstranění "baťůžku" mi nejdou sdílet projeté trasy zaznamenané ve formátu GPX a uložené do mých tras. Vždy se objeví prázdna mapa bez projeté trasy. Cesty zaznamenané za éry baťůžku a dříve se otevírají stále.
Například současný pokus: https://mapy.cz/s/326Ky a cesta z roku 2017: https://mapy.cz/s/1ImIB .
Děkuji za odpověď a vyřešení.
UA:Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/69.0.3497.81 Safari/537.36

Martin Helpdesk • Moderátor

11.9.2018 v 11:49

Dobrý den,

děkujeme za upozornění. Sám jsem si to nyní vyzkoušel a skutečně se sdílení naimportovaných tras chová zvláštně. Zareportuji kolegůmm a uvidíme...

Děkuji,
Martin

Martin Helpdesk • Moderátor

11.9.2018 v 12:25

relevantní
Ještě jednou dobrý den,

ono se sdílení jinak chová podle toho, jak přesně trasu sdílíte:

- když si otevřete uloženou trasu a pouze si přes "Nástroje > Sdílet" nebo přes horní tlačítko "Sdílet" vytvoříte zkrácený odkaz, skutečně je výsledkem pouze prázdná mapa bez trasy a bez údajů o trase v pravém panelu
- když ale v Místa a trasy kliknete na tři tlačítka vpravo u daného záznamu a v menu vyberete "Sdílet", zobrazí se nabídka, kde pro vytvoření zkráceného odkazu nejprve musíte přepnout přepínátko "Sdílet s ostatními" - pak se nasdílená trasa přes zkrácený odkaz v pořádku zobrazí i s informacemi.

Zkuste tedy postup přes kontextové menu > Sdílet u neotevřeného záznamu prosím i u sebe, jak u starého tak i nového záznamu, jestli toto pomůže nebo nikoliv.

Děkuji,
Martin

Vašek Nosál

12.9.2018 v 22:19

Zkouším to podle popisu, výsledek je v prezentaci "sdílení tras.pptx" Jsou tam nějaké body ze všech současných i bývalých tras, nehledě na to jak ten postup komplikovaný.

Prezentace:
snímek 1 - import cesty RK-Pardubice-Jaroměř-RK do map
2 - uložení do Moje mapy, Moje cesty
3 - otevření trasy v Moje cesty
4 - výsledek sdílení podle Vašeho návodu

Martin Helpdesk • Moderátor

2.10.2018 v 13:32

Dobrý den,

dle aktuálních informací od kolegů se nyní sdílení skutečně chová tak, jak popisujete. Kolegové o tomto chování již vědí a pracují na nápravě. Prosíme tak ještě o strpení do chvíle nápravy. Snad se to kolegům podaří co nejdříve.

Martin

Vašek Nosál

5.11.2018 v 14:50

Dobrý den pane Martine
Stále nedostávám odpověď na Váš
Martin 2 Helpdesk • Moderátor

2.10. 2018 v 13:32

Reagovat
Dobrý den,

dle aktuálních informací od kolegů se nyní sdílení skutečně chová tak, jak popisujete. Kolegové o tomto chování již vědí a pracují na nápravě. Prosíme tak ještě o strpení do chvíle nápravy. Snad se to kolegům podaří co nejdříve.

Martin

Dobrý den pane Martine, uplynul měsíc a stále jsem nedostal zprávu jak pokračuje odstraňování nedostatku se "sdílením projetých tras zaznamenaných ve formátu GPX". Mám ještě jednu připomínku, při plánování cyklotras neexistuje možnost při výběru silničních kol "Mimo silnic prvních tříd", což v minulosti taky fungovalo.
Zdravím, Vašek Nosál , Rychnov nad Kněžnou.

Nový dotaz

Přiložené přílohy

    Zbývá 12MB (z 12MB)

    sdílení projetých tras

    Přiložené přílohy

      Zbývá 12MB (z 12MB)