Fórum nápovědy

Seznam

Nemožnosť dokončiť registráciu

Suchsoft

15.8. 2018 v 19:19

Dobrý deň,
nemôžem pridať svoj názor k článku, nakoľko odo mňa pýta autentizačný kód:

"Váš účet není ověřen. Pokud jste se dosud neregistroval(a), vyplňte registrační formulář. Pokud jste již zaregistrován(a) a máte autentizační kód, zadejte ho v tomto formuláři."

Prosím Vás, ako postupovať, ak som zaregistrovaný, ale nemám autentizačný kód.

Ďakujem.

S pozdravom
R. Suchovský

UA:Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:51.0) Gecko/20100101 Firefox/51.0

Eva Matoušková

19.8. 2018 v 09:13

mám stejný problém nikdy mi poštou "ůdajný autentizační kod" nepřišel a nevím, co mám dělat ... registaci mám, ale nikam mě to nepustí ....

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

20.8. 2018 v 08:26

relevantní
Dobrý den,
v tomto případě doporučuji kontaktovat kolegy z Novinky.cz přímo emailem a to na adrese: vasenazory@novinky.cz. , popřípadě na redakce@novinky.cz aby porvěřili jak je na tom registrace a zda byl kód v pořádku zaslán.

Ivana

Ellcz

2.1. 2019 v 15:00

Ne... Kód přijde tak po půl roce (Vlastní zkušenost) a možná i rok. Rychlejší to rozhodně NENÍ. S tím nepočítejte.

Pavel Mašek

8.2. 2020 v 00:24

Dobrý den!
Mám stejný problém. Po asi pětistém pokusu mne to poprvé v životě pustilo do vyplnění "přihlašovacího formuláře". Je to několik (cca 3 ) měsíců. Ale ŽÁDNÝ kód mi poštou nedošel. No a když se mi opět se štěstím podařilo se dostat do registračního formuláře, nově se přihlásit nemohu, pořád to po mně chce kód, který neposlali. FAKT DOBRÝ! No nejspíš mne nechtěj.. :-). Tak mne napadá, jestli je čeho litovat!???
Pavel M....

Jiří Nekuda

13.2. 2020 v 11:48

Dobrý den, už mnoho let se snažím získat registraci k diskuzi, ale neúspěšně. Nějaké kódy posíláte na nesmyslnou adresu a nesmyslné jméno, které nejdou změnit. Opravdu trapná organizace ty novinky, nemožné se tu k něčemu vyjádřit. By mě zajímalo jak ti lidé co diskutují získali přístup do diskuze. Jestli to zkoušeli taky několik let a měli na to nervy, tak mě poraďte kolik let to mám ještě zkoušet. Už jsem vám psal neskutečně krát a stále bez úspěchu.

Antonin Rylka

2.4. 2020 v 18:52

Naprosto TRAGICKÝ systém, Také se již NĚKOLIK LET snažím zaregistrovat a vždy, když chci vyplnit formulář, vyskočí hláška o pozastavení registrací. Administrátor si pravděpodobně myslí, že nemáme nic jiného na práci, něž každý den myslet na to, že se máme podívat, zda je milostivě registrace otevřena. V době kdy máme všichni mobilní telefony a všemožné aplikace, se posílají kódy poštou? Opravdu k smíchu!!! Jak je možné, že např. jedna nejmenovaná společnost od které vlastním mobilní telefon a mám u této společnosti účet, který zahrnuje úplně všechno, dokáže vše vyřídit právě skrze mobilní telefon a je to neprůstřelné. Sorry jako, ale proč je tak banální věc, jako je registrace k článkům, kdy se chce člověk pouze zapojit do diskuze tak komplikovaná? Proč není formulář po pozastavení nastaven alespoň tak, že se můžeme zapsat na nějakou "čekací listinu" a ve chvíli, kdy se registrace otevřou, přijde e-mail s touto informací?

AR

OLDŘICH JIROUT

30.6. 2020 v 10:06

mně kod na přihlášení poslali,ale přihlásit se mi nedaří,že jsem prý zadal špatný kod....!!!!

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

Nemožnosť dokončiť registráciu

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)