Fórum nápovědy

Seznam

Nemožnosť dokončiť registráciu

Suchsoft

15.8. 2018 v 19:19

Dobrý deň,
nemôžem pridať svoj názor k článku, nakoľko odo mňa pýta autentizačný kód:

"Váš účet není ověřen. Pokud jste se dosud neregistroval(a), vyplňte registrační formulář. Pokud jste již zaregistrován(a) a máte autentizační kód, zadejte ho v tomto formuláři."

Prosím Vás, ako postupovať, ak som zaregistrovaný, ale nemám autentizačný kód.

Ďakujem.

S pozdravom
R. Suchovský

UA:Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:51.0) Gecko/20100101 Firefox/51.0

Eva Matoušková

19.8. 2018 v 09:13

mám stejný problém nikdy mi poštou "ůdajný autentizační kod" nepřišel a nevím, co mám dělat ... registaci mám, ale nikam mě to nepustí ....

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

20.8. 2018 v 08:26

relevantní
Dobrý den,
v tomto případě doporučuji kontaktovat kolegy z Novinky.cz přímo emailem a to na adrese: vasenazory@novinky.cz. , popřípadě na redakce@novinky.cz aby porvěřili jak je na tom registrace a zda byl kód v pořádku zaslán.

Ivana

Ellcz

2.1. 2019 v 15:00

Ne... Kód přijde tak po půl roce (Vlastní zkušenost) a možná i rok. Rychlejší to rozhodně NENÍ. S tím nepočítejte.

Pavel Mašek

8.2. 2020 v 00:24

Dobrý den!
Mám stejný problém. Po asi pětistém pokusu mne to poprvé v životě pustilo do vyplnění "přihlašovacího formuláře". Je to několik (cca 3 ) měsíců. Ale ŽÁDNÝ kód mi poštou nedošel. No a když se mi opět se štěstím podařilo se dostat do registračního formuláře, nově se přihlásit nemohu, pořád to po mně chce kód, který neposlali. FAKT DOBRÝ! No nejspíš mne nechtěj.. :-). Tak mne napadá, jestli je čeho litovat!???
Pavel M....

Jiří Nekuda

13.2. 2020 v 11:48

Dobrý den, už mnoho let se snažím získat registraci k diskuzi, ale neúspěšně. Nějaké kódy posíláte na nesmyslnou adresu a nesmyslné jméno, které nejdou změnit. Opravdu trapná organizace ty novinky, nemožné se tu k něčemu vyjádřit. By mě zajímalo jak ti lidé co diskutují získali přístup do diskuze. Jestli to zkoušeli taky několik let a měli na to nervy, tak mě poraďte kolik let to mám ještě zkoušet. Už jsem vám psal neskutečně krát a stále bez úspěchu.

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

Nemožnosť dokončiť registráciu

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)