Fórum nápovědy

Přihlásit se Seznam

Další zajímavé články z českého internetu

Katerina Gerykova

15.8. 2018 v 11:56

Jak zruším "Další zajímavé články z českého internetu" ... Je to pro mně zcela nezajímavé ... Děkuji

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

15.8. 2018 v 12:37

relevantní
Stránka seznam.cz je "nekonečná" a boxík "Další zajímavé články z českého internetu.." nelze nijak odstranit. Je součástí hlavní stránky.

Ivana

Katerina Gerykova

15.8. 2018 v 12:44

Tak to prosím napravte a dejte tam možnost to zrušit... Je to otravné..

Pavel Jansa reagoval na příspěvek od Katerina Gerykova

16.8. 2018 v 19:49

nejen, že je to otravný, ale taky to vytěžovalo CPU na 100% a obsazení paměti stoupalo do nekonečných výšin, aspoň do doby, než se mi podařilo dát tomu boxu konečnou dýlku a udělat tak stránku s pevným koncem

Katerina Gerykova reagoval na příspěvek od Pavel Jansa

17.8. 2018 v 09:09

Mohu vědět jakým zázrakem se Vám to povedlo ?

Pavel Jansa

14.10. 2018 v 14:25

pomocí specifickýho záznamu ve vlastním filtru v "uBlock origin", ale šlo to udělat i v ABP (adblock+)

Stajndler reagoval na příspěvek od Ivana 2 Helpdesk

3.11. 2018 v 07:33

Nelibi se mi osloveni prijmenim z e mailove adresy. 'Prijmeni, zde je výběr článků pro vás'
Jde zrusit aspon to, kdyz uz nereagujete na zruseni celeho boxiku?

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Stajndler

6.11. 2018 v 10:00

relevantní
Dobrý den,

oslovení se bere buď z nastaveného jména (příjmení) v nastavení profilu na profil.seznam.cz a pokud není nastaveno jméno, tak se bere z názvu emailové adresy.
V takovém případě tedy doporučuji nastavit něco do profilu jako jméno a příjemní.

Ivana

Borovacova Vera reagoval na příspěvek od Pavel Jansa

10.11. 2018 v 19:04

Děkuji za nápovědu,také se mě to povedlo,už to neobtěžuje

Jzvod

12.11. 2018 v 18:17

Dobrý den, může mně někdo - hlavně ze SEZNAMU - poradit, jak lze - pokud možno jednoduše - zrušit ty otravné nabídky na další zajímavé články ? Nechci je tam a pokud to nepůjde zrušit, tak vidím jednu jednoduchou variantu - svůj emailový účet ze Seznamu si převést na jejich konkurenci. Co říkáte, nechcete se na Seznamu konečně zamyslet a neotravovat svými inovacemi své uživatele ? UA:Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/70.0.3538.77 Safari/537.36

Jzvod reagoval na příspěvek od Ivana 2 Helpdesk

12.11. 2018 v 18:34

Dobrý den, může mně někdo - hlavně ze SEZNAMU - poradit, jak lze - pokud možno jednoduše - zrušit ty otravné nabídky na další zajímavé články ? Nechci je tam a pokud to nepůjde zrušit, tak vidím jednu jednoduchou variantu - svůj emailový účet ze Seznamu si převést na jejich konkurenci. Co říkáte, nechcete se na Seznamu konečně zamyslet a neotravovat svými inovacemi své uživatele, argumentace, že Vaše zajímavé články jsou opravdu zajímavé a nejdou nijak odstranit, - to snad nemůžete myslet vážně, to Vaši softwaroví odborníci nejsou na takové úrovni
aby něco takového odstranili ?
Prosím tedy o Vaši konkrétní odpověď, za jakého důvodu - proč - jste toto "vylepšení" do hlavní stránky Seznamu přidali a hlavně, kdy toto "vylepšení" bude zase odstraněno.
Odpověď jednou větou je nevyčerpávající a pro Vaše zákazníky též i ponižující....... Děkuji, Jaroslav

Hana N

12.11. 2018 v 19:50

Dobrý den! Nechci už dostávat,články které jsou nezajímavé,nejdou odstranit.Mám jich tam opravdu moc.Už to nezasílejte,je to otravné.

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

včera v 15:57

relevantní
Dobrý den,

děkujeme za zpětnou vazbu. Rozumím, že některým uživatelům tato poměrně nová funkce nevyhovuje, nicméně máme na ni i spoustu kladných ohlasů.
Jak jsem psala výše, jedná se o statický boxík a nelze jej nijak vypnout pouze pro nějaké účty nebo v nastavení domovské stránky.
Aktuálně zkoumáme možnosti personalizace dalších zajímavých článků, do budoucna je tedy možné, že si uživatel bude moci alespoň částečně zvolit, jaké články by se mohli zobrazit.

Ivana

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

Další zajímavé články z českého internetu

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)