Fórum nápovědy

Seznam

Jak stáhnout všechny dokumenty?

Pavel Lopa

9.8. 2018 v 16:46

Dobrý den, prosím jak stáhnout všechny hromadně dokumenty z https://www.spoluzaci.cz/dokumenty/ ? Nebo by stačilo kdybyste tuto stránku přesunuli jinam a byla by funkční i po 31.8.2018. Na této stránce jsou užitečné dokumenty a bylo by škoda kdyby se jentak smazala.

Ivana Helpdesk • Moderátor

9.8. 2018 v 23:56

Dobrý den,
dokumenty není možné hromadně stáhnout. Dokumenty uložené ve třídě můžete stáhnout jednotlivě, kliknutím na název dokumentu a pomocí volby Uložit dokument.

Pavel Lopa

10.8. 2018 v 09:34

Nejde mi o moje dokumenty ale o ostatní dokumenty, jsou tam docela i zajímavé dokumenty a bylo by škoda kdyby se to smazalo, měl bych návrh kdyby se to přesunulo někam jinam
(na jiný web, samo o sobě stránka https://www.spoluzaci.cz/dokumenty/ neodporuje GDPR ,tak by se nemusely dokumenty smazat, podobně jako www.referaty.cz se taky nemažou )
nebo byla přidána možnost hromadně exportovat dokumenty.

Tomas 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Pavel Lopa

10.8. 2018 v 16:33

Dobrý den,

stahovat lze pouze dokumenty přístupné v té které třídě - nemusejí být pouze Vaše, ale i od jiných spolužáků. Hromadný export ani zálohování se bohužel neplánuje.

Muslee

10.8. 2018 v 18:42

nelze ani stánout kontaky spolužáků, ani fotky, je to neštěstí, jak jste nás užiwatele nechali napospas konci ...

Ivana Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Muslee

11.8. 2018 v 00:00

Dobrý den, kontakty spolužáků mohli do května stahovat hromadně exportem správci tříd, nyní již to není možné. Fotografie možné hromadně exportovat, tuto funkci naleznete přímo v dané třídě v záložce Fotogalerie.

Petra Mitrović

22.11. 2018 v 18:03

Dobry den, je mozne se na spoluzaky jeste dostat? Delame slejzak po 21 letech a nemuzeme vsechny dohledat. Dekuji

Miroslav Rychlý

19.2. 2019 v 08:23

Dobrý den,
rád bych si ještě stáhnul některé fotografie ze spolužáků Chotěboř, ZŠ Buttulova, rok ukončení 1990, třída 8 B kde jsem byl správcem.
Jaké mám možnosti, prosím?
Děkuji,
Rychlý M.

Tomas 2 Helpdesk • Moderátor

19.2. 2019 v 08:47

Dobrý den,

služba spolužáci byla ukončena a její obsah kompletně vymazán. Není tedy možné stáhnout jakákoli data, je mi líto.

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

Jak stáhnout všechny dokumenty?

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)