Fórum nápovědy

Seznam

Profilová fotka

Pepikhnatku

1.8. 2018 v 12:12

Dobrý den,rád bych se zeptal na schválení profiloví fotky.Už na to čekám den. To tam spíte nebo co? Kdy bude fotka schválená?Díky. Pepa

Szabova Ina

9.7. 2019 v 20:16

vždy jsem tam měla profilovou fotku a byla mi zamítnuta...nechápu toho kdo to tady schvaluje.. je asi zdrigivaný.. pokud mám portrétovou fotografii tam asi nezná pojem portrét je zblízka ne z dálky...
tuto fotku jsem tam měla již dříve a nikdo mi ji nevymazal

Stulikovakatka reagoval na příspěvek od Tomas 2 Helpdesk

26.7. 2019 v 20:06

dobrý den, již čtvrtý den čekám na schválení profilové fotky, četla jsem, že to trvá 2 až 3 pracovní dny, c čem je tedy problém?

Alice Pfeifer

27.7. 2019 v 14:39

Dobrý den, já čekám již týden a stále mi fotka nebyla schválena. Jak jinak, než přes toto fórum, je možné kontaktovat admina? Pokud někdo máte prosím email na admina, prosím o zaslání. Děkuji

Ruda Kiss reagoval na příspěvek od Tomas 2 Helpdesk

11.8. 2019 v 21:57

Dobrý den, má fotografie nebyla schválena a to sem dával fotek spoustu. Nechápu v čem je problém ?????? https://www.lide.cz/muj-profil
Děkuji Ruda

Sterbova Tana

13.8. 2019 v 20:22

Dobrý den , i já jako všichni tady mám problém se schválením profilové fotografie proč to trvá tak strašně dlouho skoro týden prooooč fotka je v naprostém pořádku ...jak dlouho budu čekat už mě to nebaviiii. Dekuji

Martin Dvořák

14.8. 2019 v 15:50

Lide.cz je ubohost sama... Víc netřeba komentáře. :-)

J Pekrov

15.8. 2019 v 07:22

Dobrý den mohu se zeptat na jakém základě mi byl zablokován účet, s odůvodněním že se vydávám za jinou osobu?! Jsem dost vytočená. Místo aby jste hlídali ty úchylaky co tam píšou nezketilim nebo ty prásata.Tak zablokujete slušné holce účet. Tohle samozřejmě budu řešit.

Lukáš reagoval na příspěvek od J Pekrov

15.8. 2019 v 13:40

je mi to lito ale tvoje fotografije byla stažena z netu zdroj je zde https://www.google.com/search?tbs=sbi:AMhZZiuHNFQdpKktWPvnJBqDyBqRnRfg_1VqRsZOZ-XY_1Ch757oPzOWHdb6ZyVOb3n25Amy1MDpG0BD1jJyHi6xFxfkBCcT3izMF2q0zMUbu-zWuziXvFO8Q3iQDKJvxJ1PI72s48gA014KvjEDry7DlFFo1gZ_1alqMcvYx1KbBvZZqJ5W7e7rLgxDEUcRzWJbG2xY0dt6Vf-PVJhoTNocOwrL5NpFZNo_1hW5zBs8zasR1k3BZ5Hk7fKB7y-OPRcEi2xmM-o4DxkdZeAqrPQm9UFmKdqGxx1MW2FF_18ZpcvlJZ6T0XVBpikLEZiSKhCSi8iHHu5SKtnSM&hl=cs

Sterbova Tana reagoval na příspěvek od pandahater123

15.8. 2019 v 15:42

Jj stejný problém už čekám týden !!!

Bublifuck 222

16.8. 2019 v 22:34

Musím říct, že ty fotky vážně schvaluje nějaký idiot. Už několik let sem a tam točím vesměs stejné své fotky dokola, coby profilovku a věčně je s tím problém. Jak je možné, že někdo má profilovky klidně upravené, ale mně moje normální fotky smažou. Když se kouknu na:
https://napoveda.seznam.cz/cz/lide/foto-lide/profilove-foto/
Tak nevidím jediný problém, co se týče mojí profilové fotky, jestli to neautorizuje nějaký "robot", tak nechápu, co dementa. Aspoň je vidět, že je čas se s tímto rozloučit, otravovat s nějakou kravinou mě už vážně nebaví, stále dokola a pořád horší, aby se člověk bál, si změnit profilovku. Přitom v podstatě stačí, aby tam byl ksicht zkrátka, ne nějak extra to hrotit, bože.

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

Profilová fotka

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)