Fórum nápovědy

Seznam

Nastavení

Jiri Hladik

6.12.2023 v 17:00

Nastavení již není vlevo nahoře ale vlevo dole

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

7.12.2023 v 13:02

relevantní
Dobrý den,

ano, nastavení bylo z medailonku přestěhováno vlevo dolů vedle ikonky kalendáře a Seznamu. Máte k funkci nastavení nějaký dotaz ?

Ivana

Jiri Pina

12.12.2023 v 18:42

Prosím Vás, právě jste mi zablokovali můj email, ale nevím co máte za problém, ale rád bych tento problém vyřešil a můj zablokovaný email jest: gorgar@seznam.cz. Prosím, napište mi, at to můžeme vyřešit! Děkuji! Jiří

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Jiri Pina

14.12.2023 v 14:30

relevantní
Dobrý den,

protože nevím co přesně Vám to hlásí a administrátoři fóra nemají možnost schránku prověřit, tak se v tomto případě prosím obraťte na technickou podporu online v sekci Email ZDE v pracovní době 8:00 - 16:30 hod v pracovní dny. Kolegové to s Vámi prověří a jistě naleznou řešení situace.

Ivana

Milanlopusan Lopusan

15.12.2023 v 16:47

Mne zablokovali dyskuze nevím proč jak stoho ven nechapu

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Milanlopusan Lopusan

20.12.2023 v 18:41

relevantní
Dobrý den,

je mi líto, ale informace o diskusi ani blokacích zde nemáme. Nedokážu Vám tedy odpovědět ani více pomoci. Veškeré informace můžete najít v příspěvku ZDE. Další možností je, obrátit se na kolegy emailem, a to na adrese diskuze@firma.seznam.cz
Děkuji za pochopení a přeji pěkný den,

Ivana

Johnoprd

9.1.2024 v 0:12

mam mailovou adresu johnoprd@seznam.cz a chci se nekomu pochlubit ze jsem johnoprd uz dlouho a to zhruba koresponduje s dobou zalozeni schranky u vas ale at hledam jak hledam tak nemohu najit datum zalozeni

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Johnoprd

11.1.2024 v 12:57

relevantní
Dobrý den,

rozumím. Datum založení schránky lze zjisti pouze z uvítacího emailu ve schránce. Pokud jej ve schránce již nemáte, pak zjistit tento údaj možné není, je mi líto.

Ivana

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

Nastavení

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)