Fórum nápovědy

Seznam

Krádež účtu

Charles GF

28.9.2022 v 15:23

Dobrý den,
někdo se mi naboural do mého účtu (modemwarr@seznam.cz) a již žádná forma obnovení nefunguje. Můžete mi alespoň přeposlat uložené písničky, které mám v "konceptech?" Jedná se o VIPes, Hip hop (tento rok/2017) a Summer time. Vše by to mělo být v jednom mailu. Stačí pokud mi přepošlete jenom VIPes, zbylé mám uložené na "jiném místě"...

Děkuji.
CharlesGF

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

29.9.2022 v 20:15

relevantní
Dobrý den,

je mi líto, ale bez platné autorizace (tedy platného hesla) nemáme z bezpečnostních důvodů možnost získat obsah schránky, tedy to možné není.

Ivana

Toby Vyvial 11 reagoval na příspěvek od Ivana 2 Helpdesk

5.10.2022 v 2:36

Prosím vás mohu poprosit prosím o pomoc učet tobias.vyvial11@seznam.cz mi byl ukraden asi pred měsícem snažil jsem se to řešit ale žádná forma obnovení učtu nefunguje jsem si jist že byl ukraden změnilo se mi tam telefonní číslo potřebuji tuto emailovou adresu získat zpět mám tam hodně důležité věci mohu vám zaslat jaké jsem tam měl heslo a telefonní číslo můžete si to ověřit a pomoct mi ůčet získat zpět?

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Toby Vyvial 11

9.10.2022 v 19:19

relevantní
Dobrý den,

pokud jste již kontaktoval kolegy na technické podpoře online na chatu nebo telefonu, tak pro Vás bohužel jiné informace mít nebudu. Pokud neznáte aktuálně platné heslo a formulář ZDE vám nabízí pouze neaktuální telefonní číslo tak obnova hesla nebude možná a jedinou možností jak se do schránky přihlásit zůstává zkoušet různé formy hesla u přihlášení nebo se podívat, zda nejste v nějakém prohlížeči trvale přihlášen, je mi líto.

Ivana

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

Krádež účtu

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)