Fórum nápovědy

Seznam

Odblokování účtu pro diskuze

Lucie Volkmannová

2.9.2022 v 18:30

Stále nemohu dohledat z jakého důvodu mi byl zablokován přístup do diskuzí...za to,že člověk asi řekl jenou pravdu nebo nesdilel stejný názor jako autoři? Na mejl mi nikdy nic nepřišlo proč mě zablokovali. Tak bych byla ráda,aby mi byl účet opět odblokován pro diskuze. Popřípadě na koho se obrátit. Myslím,že je svoboda projevu.
relevantní

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

4.9.2022 v 12:54

relevantní
Dobrý den,

je mi líto, ale informace o diskusi ani blokacích zde nemáme. Nedokážu Vám tedy odpovědět ani více pomoci. Veškeré informace můžete najít v příspěvku ZDE.
Případně se můžete obrátit na kolegy na adrese diskuze@firma.seznam.cz
Děkuji za pochopení a přeji pěkný den,

Ivana

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Jan Hlaváč

27.9.2022 v 14:50

relevantní
Dobrý den,

je mi líto, ale informace o diskusi ani blokacích zde nemáme. Nedokážu Vám tedy odpovědět ani více pomoci. Veškeré informace můžete najít v příspěvku ZDE.
Případně se můžete obrátit na kolegy na adrese diskuze@firma.seznam.cz
Děkuji za pochopení a přeji pěkný den,

Ivana

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Jaroslav Buchta

29.9.2022 v 20:12

relevantní
Dobrý den,

je mi líto, ale informace o diskusi ani blokacích zde nemáme. Nedokážu Vám tedy odpovědět ani více pomoci. Veškeré informace můžete najít v příspěvku ZDE.
Případně se můžete obrátit na kolegy na adrese diskuze@firma.seznam.cz
Děkuji za pochopení a přeji pěkný den,

Ivana

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Magnolialilie toth

31.10.2022 v 12:07

relevantní
Dobrý den,

pokud se jedná o tento účet, tak patrně to bude nastaveným jménem "Magnolialilie toth". V podmínkách služby je uvedeno, že uživatel musí mít uvedeno pravé jméno a příjmení. Pokud jej máte uvedeno v občanském průkazu, tak prosím kontaktujte kolegy na adrese diskuze@firma.seznam.cz kde se domluvíte na zaslání scanu OP.

Přeji pěkný den,
Ivana

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Viera Hacklová

5.3.2023 v 16:13

relevantní
Dobrý den,

pokud se jedná o účet, kde máte uvedeno jméno VH, tak zde se jedná o porušení licenčních podmínek služby, které jste odsouhlasila při jejím používání. Zablokování je tedy v pořádku. Až vše napravíte, tak doporučuji kontaktovat kolegy na adrese diskuze@firma.seznam.cz. zda je odblokování možné.

Ivana

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Radovan Figura

6.7.2023 v 23:32

relevantní
Dobrý den,

je mi líto, ale informace o diskusi ani blokacích zde nemáme. Nedokážu Vám tedy odpovědět ani více pomoci. Veškeré informace můžete najít v příspěvku ZDE.
Případně se můžete obrátit na kolegy na adrese diskuze@firma.seznam.cz
Děkuji za pochopení a přeji pěkný den,

Ivana

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Jiří Smejkal

12.7.2023 v 17:09

relevantní
Dobrý den,

je mi líto, ale informace o diskusi ani blokacích zde nemáme. Nedokážeme Vám tedy na fóru odpovědět ani více pomoci. Veškeré informace můžete najít v příspěvku ZDE.
Případně se můžete obrátit na kolegy na adrese diskuze@firma.seznam.cz
Děkuji za pochopení a přeji pěkný den,

Ivana

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Marcel Kociolek

19.7.2023 v 15:59

relevantní
Dobrý den,

je mi líto, ale informace o diskusi ani blokacích zde nemáme. Nedokážeme Vám tedy na fóru odpovědět ani více pomoci. Veškeré informace můžete najít v příspěvku ZDE.
Případně se můžete obrátit na kolegy na adrese diskuze@firma.seznam.cz
Děkuji za pochopení a přeji pěkný den,

Ivana

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Lapran

16.8.2023 v 17:33

relevantní
Dobrý den,

vzhledem k tomu, že dříve byla k registraci na diskuze povinná i adresa a zaslání kódu pro ověření obálkou, domnívám se, že nyní je ověření uživatele jednodušší. Aktuálně jsou tak nastaveny licenční podmínky naší služby, která je poskytována zdarma. Je samozřejmě zcela na vašem uvážení, zda službu chcete využívat či nikoliv.

Ivana

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od pavol muller

23.8.2023 v 21:17

relevantní
Dobrý den,

je mi líto, ale informace o diskusi ani blokacích zde nemáme. Nedokážeme Vám tedy na fóru odpovědět ani více pomoci. Veškeré informace můžete najít v příspěvku ZDE.
Případně se můžete obrátit na kolegy na adrese diskuze@firma.seznam.cz
Děkuji za pochopení a přeji pěkný den,

Ivana

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Navrátil David

26.10.2023 v 14:45

relevantní
Dobrý den,

Jedná o blokaci na nějaké konkrétní službě, nebo se nemůžete dostat vůbec nikam, ani do emailu?

Pokud jste byl zablokován na diskuzi, je třeba se obrátit na diskuze@firma.seznam.cz. Informace ohledně důvodu blokace zde nemáme.

Ivana

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Michal Valouch

29.11.2023 v 14:26

relevantní
Dobrý den,

rozumím Vám, nicméně pro Vás zřejmě nebudu mít Vámi žádanou odpověď. V několika ostatních vláknech na téma diskusí jsem uváděla informaci, že fórum slouží hlavně k pomoci s technickými problémy, pro služby email.cz a mapy.cz, a administrátoři diskusí komunikují pouze přes email a to na adrese diskuze@firma.seznam.cz. Na fóru není nikdo, kdo by měl do administrace diskusí přístup, tedy Vám zde ani nikdo neodpoví na otázky typu "za co jste mě zablokovali". Pokud se tedy Vaše dotazy vážou k diskusím, obraťte se prosím na zmíněný email. Děkuji za pochopení.

Ivana

Nový dotaz

Přiložené přílohy

    Zbývá 12MB (z 12MB)

    Odblokování účtu pro diskuze

    Přiložené přílohy

      Zbývá 12MB (z 12MB)