Fórum nápovědy

Seznam

Diskuze

IvoFolta

27.1. v 23:39

Proč mi byl zablokován účet v diskuzi.Nejde se nikde spojit s odblokováním.Asi budu kontaktovat ombudsmana ČR ať se podívá na Vaše intriky!

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

3.2. v 15:39

relevantní
Dobrý den,

zkopíruji sem informace ohledně blokací na diskusích, které jsou uvedeny již na tomto fóru v sekci diskuse.
Jste na Diskuzích zablokováni? Na váš registrovaný e-mail dorazila automatická zpráva s podrobnostmi a možnostmi řešení. Přečtete si ji a postupujte dle uvedených možností. Důvodem Blokace může být některé z porušených pravidel Smluvních podmínek (Příloha č. 1)
Technická podpora neslouží pro řešení blokací na službě, námitek ani možných řešení. V případě dotazů se můžete obrátit na adresu diskuze@firma.seznam.cz

Ivana

Alena Polaskova

9.2. v 13:37

Dobrý den mám jiný problém:: chci odhlásit svoji účastna "diskuzích". Doposud jsem se diskuze nikdy nezůčastnila a jsem velmi zklamaná tím na jaké úrovni se většinou vedou. Prosím o zaslání postupu při odhlášení této služby. Děkuji.

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Alena Polaskova

10.2. v 15:08

relevantní
Dobrý den,

odhlásit pouze jednu službu na účtu nelze. Pokud do diskusí nechcete přispívat, tak to nedělejte, není to podmínkou dané služby. vypnout ovšem pouze diskuse nelze. Jeden účet je automaticky účtem pro všechny služby na Seznamu. Lze jedině zrušit celý účet jako takový.

Ivana

Nový dotaz

Přiložené přílohy

    Zbývá 12MB (z 12MB)

    Diskuze

    Přiložené přílohy

      Zbývá 12MB (z 12MB)