Fórum nápovědy

Seznam

Diskuze

IvoFolta

27.1.2022 v 23:39

Proč mi byl zablokován účet v diskuzi.Nejde se nikde spojit s odblokováním.Asi budu kontaktovat ombudsmana ČR ať se podívá na Vaše intriky!

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

3.2.2022 v 15:39

relevantní
Dobrý den,

zkopíruji sem informace ohledně blokací na diskusích, které jsou uvedeny již na tomto fóru v sekci diskuse.
Jste na Diskuzích zablokováni? Na váš registrovaný e-mail dorazila automatická zpráva s podrobnostmi a možnostmi řešení. Přečtete si ji a postupujte dle uvedených možností. Důvodem Blokace může být některé z porušených pravidel Smluvních podmínek (Příloha č. 1)
Technická podpora neslouží pro řešení blokací na službě, námitek ani možných řešení. V případě dotazů se můžete obrátit na adresu diskuze@firma.seznam.cz

Ivana

Alena Polaskova

9.2.2022 v 13:37

Dobrý den mám jiný problém:: chci odhlásit svoji účastna "diskuzích". Doposud jsem se diskuze nikdy nezůčastnila a jsem velmi zklamaná tím na jaké úrovni se většinou vedou. Prosím o zaslání postupu při odhlášení této služby. Děkuji.

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Alena Polaskova

10.2.2022 v 15:08

relevantní
Dobrý den,

odhlásit pouze jednu službu na účtu nelze. Pokud do diskusí nechcete přispívat, tak to nedělejte, není to podmínkou dané služby. vypnout ovšem pouze diskuse nelze. Jeden účet je automaticky účtem pro všechny služby na Seznamu. Lze jedině zrušit celý účet jako takový.

Ivana

Alexandr Domáň

5.8.2022 v 18:28

Mám stejný problém a opravdu nevím proč mně zablokovali diskuzy.

Alexandr Domáň

5.8.2022 v 18:30

Jak dlouho mně bude blokován učet v diskuzi zřejmně na doživotí. Děkuji.

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Alexandr Domáň

7.8.2022 v 12:32

relevantní
Dobrý den,

je mi líto, ale informace o diskusi ani blokacích zde nemáme. Nedokážu Vám tedy odpovědět ani více pomoci. Veškeré informace můžete najít v příspěvku ZDE. případně můžete kontaktovat kolegy na adrese diskuze@firma.seznam.cz
Děkuji za pochopení a přeji pěkný den,

Ivana

Josef Kotula

19.8.2023 v 12:24

pane Folta, mám také zablokovaný přístup k diskuzi , nevím čím jsem porušil podmínky. Vypadá to, že napsat pravdu
je nevhodné. Mám 83 let a mnoho negativních informací z dřívější funkce. Kotula Josef

Eva Nováková

19.8.2023 v 15:50

Blokovat na doživotí nemá ve světě žádnou oporu. Blokovat za svůj názor slušně vyjádřený nedělají ani země asi žádná země. Novinky si asi myslí, že si můžou dovolit všechno. Doživotí se uděluje soudně za nejhorší nzločiny a ne za názory. Měl by se s tím někdo zabývat, třeba i ombusman.

Jarmilanaso

28.9.2023 v 20:18

jj, taky mám doživotí. Žádné vulgarity v příspěvku, jen fakta, která nevoní oficiální propagandě.

Nový dotaz

Přiložené přílohy

    Zbývá 12MB (z 12MB)

    Diskuze

    Přiložené přílohy

      Zbývá 12MB (z 12MB)