Fórum nápovědy

Seznam

Další varianty dvoufázového ověření

Jan Stoffer

24.1. v 13:48

Dobrý den,
rád bych se zeptal, proč seznam v rámci dvoufázového ověření neumí i jiné varianty, které nevyžadují instalaci další aplikace, například pomocí Google Authenticator nebo pomocí bezpečnostního klíče jako je YubiKey nebo GoTrust Idem Key. Neznám žádnou službu (kromě vás), která by neuměla Google Authenticator.
Předem děkuji za odpověď.

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

26.1. v 15:43

relevantní
Dobrý den,

dle dostupných informací je to prozatím z bezpečnostního hlediska. Naše dvoufázové ověření umožňuje jako záložní způsob použít sms na ověřené číslo případně si jej nastavit na více zařízení. předám to samozřejmě jako námět na zlepšení služeb do budoucna, ale nemohu Vám zajistit zpětnou vazbu ani že ke změnám dojde.

Ivana

Rothshop

28.1. v 1:19

Je mi 70 a prestavam rozumet Seznamu. Prihlasila jsem se pred chvili do sveho emailu "x@seznam.cz" a musim si cosi vybirat, co nechci a nepotrebuji, zato se nemohu dostat ke sve poste a k tomu je mi nabizen "x@email.cz", o ktery nemam zajem. Kudy do sve schranky? Ted premyslim, kam mi odpovite, kdyz se do sve schranky nemohu dostat. Davat sem sve tlf. c. je asi nerozum. O tempora, o mores!

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Rothshop

30.1. v 16:38

relevantní
Dobrý den,

je mi líto, ale z vašeho popisu upřímně nevím, o co by se mělo jednat. Zkuste se obrátit na kolegy na čísle 234 694 430 v pracovní dny, mezi 8:00 a 16:30hod a věřím, že když jim krok za krokem popíšete co přesně se děje při přihlášení a k jaké adrese se přihlašujete, tak Vám pomohou potíže vyřešit.

Ivana

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

Další varianty dvoufázového ověření

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)