Fórum nápovědy

Seznam

K novým smluvním podmínkám od 1.12.*21

Pavel Jansa

18.12. v 9:29

Přišel mi infomail:

dovolte, abychom vás touto cestou upozornili, že od 1.12.2021 platí nové Smluvní podmínky pro registraci uživatelů služeb poskytovaných společností Seznam.cz.

Pokud chcete dále služby Seznamu, zejména vaši e-mailovou schránku, využívat, je potřeba odsouhlasit tyto podmínky po přihlášení na kterékoliv službě Seznamu.

Po 15.1.2022 již nebude možné využívat služby Seznamu bez odsouhlasení podmínek, a to ani formou odesílání nebo stahování e-mailů z vaší e-mailové schránky pomocí poštovních programů a aplikací.

Váš Seznam.cz

A jelikož si nepamatuju, jestli jsem mezi 1.-16.12. něco někde potvrzoval (na hlavní stránku seznam už víc jak rok vlezu sotva 3x do roka, občas čtu nějakej článek na novinky nebo seznam zprávy, občas vlezu do map, ale všude jsem rovnou hned přihlášenej, na emaily používám klienty, jak v pc, tak na mobilu či tabletu), zkusil jsem např. na novinkách udělat odhlášení a přihlášení, no nevyběhlo na mě nic...

Je někde nějaká pořádná 100% přístupná možnost, jak zjistit, jestli jsem to už odsouhlasil, nebo nějaká 100% přístupná možnost vyvolat ten odsouhlasovací dialog????????????????????????????????

Marie Martschini reagoval na příspěvek od Vendys 1947

6.1. v 10:03

Díky Vám jsem se s tím úspěšně poprala. Myslela jsem, že to dám sama, ale ouvej ! Jednoduché věci se dají fakt udělat hodně složitě!!! Chudáci obyčejní lidičkové, kteří jen píšou maily a občas se na něco kouknou. Díky Jezinka.

Marie Martschini

6.1. v 10:06

Jednoduše odpověděl Vendys -- díky němu jsem to zvládla během pár vteřin. Jsem také takový ten obyčejný uživatel. Zdraví Jezinka

Fortuníkovi reagoval na příspěvek od Vendys 1947

8.1. v 10:01

Ano děkujeme pěkně, tento postup je správný. :-))

anna bolavka

11.1. v 9:00

Dobrý den.Jsem na tom stejně.Je mi 77 let a nevím co s tím.Poraďte.Stáňa.

Miroslav Šíp

12.1. v 10:28

Na nic složitějšího jsem nenarazil. Pokud mi to přestane fungovat, přejdu jinam.
Miroslav Šíp

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

13.1. v 12:46

relevantní
Dobrý den,

na adrese https://ucet.seznam.cz/ je možnost vidět, zda jsou podmínky pro účet potvrzeny. Pokud jste tedy přihlášeni k účtu, stačí se prokliknout na tuto adresu.

Ivana

Miroslav VRTAL

26.1. v 7:56

Je mozne se jeste dodatecne prihlasit k novym smluvnim podminkam?dekuji

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Miroslav VRTAL

26.1. v 15:35

relevantní
Dobrý den,

ano, prozatím to možné je. Stačí se přihlásit ke schránce na webovém rozhraní a podmínky potvrdit i dodatečně.

Ivana

Vladan

18.2. v 9:35

Dobrý den,
rád bych si změnil název mého již existujícího e-mailového účtu na seznamu.
Jednoduše z vvvh na moje jméno a příjmení....jak na to?
Zdraví vvvh@seznam.cz

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Vladan

20.2. v 15:54

relevantní
Dobrý den,

změnit název emailu možné není. Můžete si ale založit novou emailovou adresu pod názvem jaký uznáte za vhodný. V Emailu lze nastavit pouze zobrazující se jméno, ale emailová adresa zůstane stejná.

Ivana

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

K novým smluvním podmínkám od 1.12.*21

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)