Fórum nápovědy

Seznam

nekdo zadal svoje tel. cislo na muj e mail

Misakala 22

18.10.2021 v 20:09

Nekdo se dostal na muj email a ted se tam nemuzu prihlasit protoze to chce overeni z mobilu ktrey neni ani muj.

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

21.10.2021 v 13:01

relevantní
Dobrý den,

zřejmě pro Vás nebudu mít dobrou zprávu. Pokud neznáte aktuálně platné heslo a formulář ZDE vám nabízí pouze neaktuální telefonní číslo tak obnova hesla nebude možná a jedinou možností jak se do schránky přihlásit zůstává zkoušet různé formy hesla u přihlášení nebo se podívat, zda nejste nemáte v nějaké prohlížeči trvalé přihlášení a nastavit si například přeposílání zpráv.
Vzhledem k tomu, že jsou účty zcela anonymní tak obnova hesla vždy záleží jen na tom, co je u účtu pro obnovu nastaveno.

Ivana

Misa Noviny 106

15.5.2022 v 13:09

Dobrý den mám kamarádku která má email a bohužel taky tam má teď problém s tel číslem který prý není její a tudíž se do mailu nelze dostat..kombinaci hesel které má a ví že mohla zadat bohužel nefungují je nějaká možnost pomoci?

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Misa Noviny 106

15.5.2022 v 16:32

relevantní
Dobrý den,

a co přesně to hlásí, když se kamarádka přihlašuje?

Ivana

tothova333@seznam.cz

20.11.2022 v 5:15

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli by šlo obnovit telefoni číslo jelikož už mi nefunguje číslo které mám k identitě můžete mi prosím poradit co mám dělat děkuji za odpověď

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od tothova333@seznam.cz

20.11.2022 v 15:27

relevantní
Dobrý den,

je mi líto, ale zcela nerozumím vašemu dotazu. Pokud chcete obnovit telefonní číslo, je třeba obrátit se na operátora, u kterého jste telefonní číslo měla.

Ivana

Nový dotaz

Přiložené přílohy

    Zbývá 12MB (z 12MB)

    nekdo zadal svoje tel. cislo na muj e mail

    Přiložené přílohy

      Zbývá 12MB (z 12MB)