Fórum nápovědy

Seznam

Pomoc prosím

Www Toxin 666

13.10.2021 v 19:52

Dobrý den potřebuji poradit zapomněl jsem heslo na svůj profil a na obnovení mám staré číslo dá se nějak změnit způsob obnovy hesla ?
relevantní

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

14.10.2021 v 13:07

relevantní
Dobrý den,

zřejmě pro Vás nebudu mít dobrou zprávu. Pokud neznáte aktuálně platné heslo a formulář ZDE vám nabízí pouze neaktuální telefonní číslo tak obnova hesla nebude možná a jedinou možností jak se do schránky přihlásit zůstává zkoušet různé formy hesla u přihlášení nebo se podívat, zda nejste v nějakém prohlížeči trvale přihlášen, je mi líto.
Popřípadě ještě můžete zkusit číslo u operátora obnovit.

Ivana

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Gitano

30.10.2021 v 18:05

relevantní
Dobrý den,

zřejmě pro Vás nebudu mít dobrou zprávu. U zmíněné adresy při obnově vyskočí hlášení "K této adrese není dostupný žádný způsob obnovy hesla." To znamená, že u schránky nikdo nenastavil žádné zabezpečení a obnova hesla tedy možná není. Doporučuji v tomto případě zkoušet hesla, která mohla nastavit a nebo se podívat, zda není v nějakém prohlížeči ještě trvale přihlášena.

Ivana

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Skutrik 111

4.11.2021 v 11:32

relevantní
Dobrý den,

pokud máte přístup k účtu a znáte platné heslo, můžete zrušit účet sama a to dle nápovědy ZDE. Pokud neznáte platné heslo, bude třeba se obrátit na technickou podporu online v sekci Email ZDE v pracovní době 8:00 - 16:30 hod v pracovní dny. Kolegové Vám poradí, jak v takové situaci postupovat.

Ivana

Nový dotaz

Přiložené přílohy

    Zbývá 12MB (z 12MB)

    Pomoc prosím

    Přiložené přílohy

      Zbývá 12MB (z 12MB)