Fórum nápovědy

Seznam

Diskuse

pavel kolba

5.9. 2021 v 18:02

Nemůžu se dostat do diskusí článku, do nedávná ještě šly.

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

7.9. 2021 v 10:13

relevantní
Dobrý den,

a co přesně Vám to hlásí, když se na diskuse přihlašujete?

Ivana

Josef Šteiniger

8.9. 2021 v 13:33

Dobrý den. Přestaly se zobrazovat příspěvky pod článkem.
Děkují

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Josef Šteiniger

9.9. 2021 v 11:57

relevantní
Dobrý den,

ano, to je možné. Ne všechny články mají diskusi případně tam diskuse může být jen pár dní a poté je odstraněna (článek pak již diskusi nemá). Pokud je to tedy nějaký starší článek, tak tam nebude. Například tento článek je z dnešního dne ZDE a tam vstup do diskuse v pořádku vidíte dole?

Ivana

Josef Šteiniger reagoval na příspěvek od Ivana 2 Helpdesk

9.9. 2021 v 12:11

Dobrý den a děkuji za odpověď.
Ikonka diskuse pod článkem je zobrazena, ale při kliknutí na ní nereaguje.
Děje se to jen v mobilním telefonu. Děkuji

Hanusova Vlad

9.9. 2021 v 16:41

Mám tam samý problém, vstoupím do diskuze, ale objeví se jen přihlašovací okénko a při posunutí dolů už tam je jen výběr dalších článků. Samotná diskuze se nedá posunovat.

Marek Liprt

11.9. 2021 v 14:37

Mám úplně stejný problém, nemůžu se dostat do diskuze u nových článků. Prostě nejde rolovat dolů, ani přispívat do diskuze. Po odeslání příspěvků se objeví nápis - static error page.

12.9. 2021 v 13:06

relevantní
Dobrý den,

rozumím. Ve všech případech se jedná o mobilní telefony prosím?
Případně, potřebovala bych od Vás vědět značku, verzi operačního systému a prohlížeč (ideálně i verzi). Je možné, že se jedná o nějakou starší verzi, kde to z nějakého důvodu nefunguje. Předala bych to však kolegům k prověření.
Další co můžete zkusit je, zapnout na zařízení nějaký jiný prohlížeč a podívat se na diskuse?
Máte zapnuté cookies v prohlížeči a vypnutý adblock?

Ivana

Hana Veverková

14.9. 2021 v 19:54

Dobrý den,
mám stejný problém cca 14 dní. Jinde (idnes. cz) diskuze bez problémů.

PETR KRATOCHV'iL

15.9. 2021 v 19:56

Stejný problém. Zkusil jsem odinstalovat a znovu nainstalovat a nepomohlo. Nefunguje cca 14 dní. A není tam ani profilová fotka.

16.9. 2021 v 11:04

relevantní
Dobrý den,

rozumím. Abychom to mohli prověřit, potřebujeme od Vás více informací (ideálně také screenshoty).
Ve všech případech se jedná o mobilní telefony prosím?
Případně, potřebovala bych od Vás vědět značku, verzi operačního systému a prohlížeč (ideálně i verzi). Je možné, že se jedná o nějakou starší verzi, kde to z nějakého důvodu nefunguje. Předala bych to však kolegům k prověření.
Další co můžete zkusit je, zapnout na zařízení nějaký jiný prohlížeč a podívat se na diskuse?
Máte zapnuté cookies v prohlížeči a vypnutý adblock?

Ivana

Jiřina Bolková

13.10. 2021 v 23:17

Dobrý den, je možné mi zrušit trvalé zablokování příspěvků k diskuzím?

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Jiřina Bolková

14.10. 2021 v 12:34

relevantní
Dobrý den,

obávám se, že blokace mohla být způsobena tím, že nemáte uvedené v emailu celé příjemní. Zkuste jej nejprve upravit v nastavení schránky a poté kontaktovat kolegy na adrese diskuze@firma.seznam.cz

Ivana

František Srholec

22.10. 2021 v 19:12

Nemohu psát do diskuse, protože jsem se choval nevhodně? Nevím co bylo nevhodné a jak dlouho tento trest bude trvat... Pokud nemůžete odpovídat na některé články ,reagovat na ně nebo na témata v diskusích, je vám vlastně potom jedno, ke kterému prohlížeči vzhlížíte s ÚCTOU...A já mám seznam nastavený téměř od jeho vzniku....Děkuji za odpověď. František Srholec

jan fila reagoval na příspěvek od František Srholec

13.11. 2021 v 08:56

nic si z toho nedělejte. mě zablokovali , že neexistuji. nikoho moje reakce a zdůvodnění nezajímalo a nedali mi možnost se bránit

olga

20.11. 2021 v 11:50

ahojky,mám prý trvale zablokovaný přístup k diskusi a psaní příspěvků,nevíte někdo jak to zrušit ??

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od olga

21.11. 2021 v 11:24

relevantní
Dobrý den,

obávám se, že blokace mohla být způsobena tím, že nemáte uvedené v emailu celé jméno a příjmení ale pouze "olga" jako se zobrazuje zde. Zkuste jej nejprve upravit v nastavení schránky a poté kontaktovat kolegy na adrese diskuze@firma.seznam.cz

Ivana

František Dobrota

včera v 18:34

Smazat a blokovat za takovýto příspěvek je od Seznamu ubohost nevím co je na tomto příspěvku vulgárního (Jsi ubožák chabého rozumu a je mi tě líto) ,Tady mi mažete samé blbosti ale že na svém webu propagujete nenávistné a vylhané články z Forum 24 to je v pořádku .Měli by jste se sami zablokovat za tyto nenávistné a vylhané články které propagujete na webovýh stránkách .By mne zajímalo kolik vám za to platí jelikož za peníze se dá koupit všechno S pozdrave Ať žije spravedlnost.

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

Diskuse

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)