Fórum nápovědy

Seznam

Odesílání mailů

Maja T 37

23.7. 2021 v 16:27

Nelze mi odesílat maily

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

25.7. 2021 v 13:03

relevantní
Dobrý den,

a co přesně Vám to hlásí, když email odesíláte?
Odesíláte je přes seznam.cz nebo z nějakého programu/aplikace? Posíláte je z počítače nebo nějakého mobilního zařízení? Případně máte vyzkoušen i nějaký jiný internetový prohlížeč?

Ivana

A 1 Info

25.8. 2021 v 15:00

Dobrý den ,na mém iphone 12 pro mi nejdou odesílat emaily .Celou dobu to šlo ,ale přestalo.Tak jsem zrestartoval tel,odinstaloval a znouvu účet nainstaloval,příchozí maily chodí pořád ,ale u odchozích mi to píše že poštu nelze odeslat ,připojení k serveru smtp.gmail.com atd,ale já nemám nastavenou koncovku smtp.gmail.cz ,ale smtp,email.cz .Už od rána jsem to instaloval asi 20x,ale pořád odchozí maily neodchází,prosím poraďte někdo

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od A 1 Info

29.8. 2021 v 17:03

relevantní
Dobrý den,

nejsem si zcela jista, zda máte tedy email u nás nebo u Gmailu, nicméně ani smtp.email.cz není správně.
Doporučuji návod pro nastavení klienta na iphonu ZDE a nebo přehled našich serverů a portů ZDE
Věřím, že s nápovědou se již nastavení podaří.

Ivana

pingodik Babic

9.10. 2021 v 17:39

Dnes mi přestaly odcházet maily. Zkoušel jsem aplikaci v iPadu, aplikaci Seznsm Email a také mail z webového prohlížeče maily se doručí.
Je možné, že mám zsblokovsný účet, protože mi z této adresy odesílá web kamera fotky. Pokud je příčina v zablokování, jak dloho bude účet blokován?

UA:Mozilla/5.0 (iPad; CPU OS 14_7 like Mac OS X) AppleWebKit/605.1.15 (KHTML, like Gecko) CriOS/94.0.4606.52 Mobile/15E148 Safari/604.1

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od pingodik Babic

11.10. 2021 v 10:59

relevantní
Dobrý den,

v tomto případě se prosím obraťte na technickou podporu online v sekci Email ZDE v pracovní době 8:00 - 16:30 hod v pracovní dny. Kolegové prověří zda je účet zablokován a případně proč. K samovolnému odblokování nedojde (pokud se nejedná o překročené limity - ty se resetují samovolně). Bohužel přes fórum to nemáme jak prověřit, obraťte se tedy prosím na kolegy online.

Ivana

Mariamesarosova

18.10. 2021 v 13:12

nejdu odosielat emailove spravy a nikde sa neviem dopisat alebo dake cislo kontakt ako je to mozne? dakujem

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

Odesílání mailů

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)