Fórum nápovědy

Seznam

Nechodí mi emaily z daného serveru/adresy (RIOT games)

Lol 1 D

8.6. 2021 v 18:39

Je možné nějak resetovat nastavení emailu? Jeden jsem něco dělal s blokováným adres, a ted mi nechodí emaily. Adresy z kterých by mi měli chodit emaily tak nechodí. Mám dané adresy v důvěry hodných adresách.

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

10.6. 2021 v 13:56

relevantní
Dobrý den,

v případě, že se Vám nedoručují nějaké emaily, doporučuji se podívat do nastavení a pravidla. V případě, že máte nějaká nastavená, zkontrolujte prosím, že jsou správně, popřípadě je na chvíli vypněte a zkuste si nechat poslat email.
Další variantou, kde mohou emaily být, jsou složky Hromadné a spam. Dále překontrolujte Nastavení > spam - že nemáte adresu odesílatele ve spamových adresách.
Pokud je vše v pořádku a emaily se stále nedoručují, může se jednat o to, že odesílatel nesplnil nějaké podmínky pro doručení apod. V takovém případě bude třeba zjistit z jaké adresy a cca v kolik hodin měl být email odeslán (nesmí být starší než 3 dny) a pak se s těmito informacemi obrátit na technickou podporu online ZDE v pracovní době 8:00 - 16:30 hod v pracovní dny. Kolegové prověří, proč se email nedoručil.

Ivana

No Ma Yn reagoval na příspěvek od Ivana 2 Helpdesk

10.6. 2021 v 21:42

Děkuji vyzkouším!

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

Nechodí mi emaily z daného serveru/adresy (RIOT games)

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)