Fórum nápovědy

Seznam

Zobrazování obrázků

Eva Stloukalová

27.5. 2021 v 17:53

Po rozkliknutí konkrétního článku se mi nezobrazují obrázky. Objeví se dialog, že to možná blokuje AD Block. Ten jsem ale odinstaloval, a teď si již nevím rady. Mohli byste mi prosím pomoci_ Děkuji, Stloukalová.

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

30.5. 2021 v 12:56

relevantní
Dobrý den,

je možné, že nebyl řádně odinstalovaný. Když zkusíte ten samý článek otevřít v anonymním okně v prohlížeči (tedy bez doplňků apod.), tak se obrázky zobrazí v pořádku?

Ivana

Karel Donát reagoval na příspěvek od Ivana 2 Helpdesk

11.6. 2021 v 18:07

Adblock mám proto aby mě neotravovaly ty Vaše přihlouplý reklamy. Když někdo chce reklamu , tak založte nějaký server na kterém půjdou samé reklamy a lidi kteří bez nich nemohou žít ať si je tlučou do hlavy 24hodin denně. Já si platím za internet a nevím proč mě má otravovat nějaká ubohá reklama . Je známo že kvalitní zboží reklamu nepotřebuje , ale šunt ano.

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Karel Donát

12.6. 2021 v 14:29

relevantní
Dobrý den,

vzhledem k tomu, že jsou všechny (až na výjimky jako placená inzerce nebo zakoupení domény) služby poskytovány zcela zdarma, je třeba z něčeho něčeho služby živit. Reklamy jsou jedním z prvků, díky kterému máme prostředky na to, abychom mohli služby provozovat přizpůsobovat je uživatelům. To, že platíte za internet je sice pravda, ale platíte jen za možnost připojení, nikoliv nikomu za kontent, stránky, provoz apod.
Rozumím, že ne každému vyhovují, nicméně tak to funguje na většině internetu. Kontent bez reklam je ve většině případů placený (a ne zrovna levný).
Tím, že naše služby jsou zdarma, umožňujeme je tak využívat velkému množství uživatelů.

Přeji pěkný den,
Ivana

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

Zobrazování obrázků

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)