Fórum nápovědy

Seznam

Zapomenuté heslo a staré tel cislo

Panzer 1945

2.5. 2021 v 16:41

Řeším situaci kdy jsem u svého emailu zapomněl heslo a zároveň mám nastavené staré tel číslo a záchranný email nemám ověřený.
Máte někdo radu jak v této situaci postupovat?
Děkuji za odpovědi

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

4.5. 2021 v 13:19

relevantní
Dobrý den,

zřejmě pro Vás nebudu mít dobrou zprávu. Pokud neznáte aktuálně platné heslo a formulář ZDE vám nabízí pouze neaktuální telefonní číslo tak obnova hesla nebude možná a jedinou možností jak se do schránky přihlásit zůstává zkoušet různé formy hesla u přihlášení nebo se podívat, zda nejste v nějakém prohlížeči trvale přihlášen, je mi líto.
Popřípadě ještě můžete zkusit číslo u operátora obnovit.

Ivana

VENCA

4.5. 2021 v 18:47

To je takový problém, aby přímo v seznamu změnili heslo ??? Také mám stejný problém. NIMROD.DECIMUS@seznam.cz.. staré tel číslo nepoužívám..( už si ho ani za ty léta nepamatuji) a heslo... To už vůbec nevím, zkoušel jsem milion variant a nic... Pochopitelně, že jsem na tento mail měl i i FB a INSTAGRAM a všechno je s prominutím v pr*** !!! Tak jsem si udělal nový email NIMROD.VENA . FB jsem zachránil... Jelikož jsem ještě byl přihlášen na mobilu. Tak jsem si mohl změnit email... Ale INSTAGRAM už nefunguje... Stále mi to posílá obnovací heslo na starý email a ten nefunguje.. Páč mi to posílá heslo na to číslo, které už nemám !!!!

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od VENCA

včera v 16:01

relevantní
Dobrý den,

vzhledem k tomu, že jsou účty vedeny zcela anonymně, tak to skutečně problém je. Nemáme jak ověřit, že ten, kdo by chtěl heslo změnit, je skutečně uživatelem schránky. Takto by mohl napsat na podporu kdokoliv. Z toho důvodu je změna hesla možná pouze na základě toho, co si uživatel s platným heslem nastaví a kontrolu nastavených údajů si rovněž spravuje uživatel sám.
Ráda bych Vám nabídla řešení situace, ale pokud neznáte ani ověřené číslo, obávám se, že možnost s jeho obnovou tedy také možná není. Zaměstnanci technické podpory nejsou oprávněni vyhovět požadavkům na nastavení či vydání nového hesla nad rámec možností uvedených ve formuláři ZDE.

Ivana

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

Zapomenuté heslo a staré tel cislo

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)