Fórum nápovědy

Seznam

Blokování účtu

Shopzlatka

31.3. 2021 v 07:36

Dobrý den! Jaký je důvod pro zablokování účtu?

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

31.3. 2021 v 15:39

relevantní
Dobrý den,

abychom mohli situaci vyhodnotit, tak bych potřebovala vědět jestli se jedná o blokaci celého účtu (tedy se nemůžete přihlásit na email, na mapy, sbazar apod.) a nebo se jedná o nějakou konkrétní službu? Například email funguje ale nejde Vám sbazar, diskuse apod.?

Ivana

Antonín Voříšek

3.4. 2021 v 13:08

Na e-mail se přihlásím bez problémů, ale na NOVINKY to nejde ! Proč ?

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Antonín Voříšek

4.4. 2021 v 12:42

relevantní
Dobrý den.

a na novinkách se vám neukazuje přihlášení (stále dokola se přihlašujete a nic) a nebo to píše něco o blokaci?

Ivana

Pajan Janoušek

7.4. 2021 v 16:35

Dobrý den, na novinkách mi to píše, že je můj účet trvale blokovaný, více informací jsme vám poslali do emailu, ale v emailu jsem k tomu nenašel jedinou informaci. Kam se mám obrátit? Děkuji.

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Pajan Janoušek

9.4. 2021 v 14:25

relevantní
Dobrý den,

je mi líto ale nemám zde náhled do administrace diskusí. V tomto případě se prosím obraťte na kolegy na emailové adrese diskuze@firma.seznam.cz zda mohou odeslat případně email znovu.
Nicméně se domnívám, že by to mohlo být kvůli jménu, které máte nastavené. Jméno by mělo být shodné s tím, co máte v občanském průkaze. Nejsem si tedy jistá zda "Pajan" je validní. Doporučuji jej změnit a kontaktovat kolegy na výše zmíněné adrese, že jste jej upravil. je pravděpodobné, že pak dojde k odblokování.

Ivana

Eva Krátká

11.4. 2021 v 14:39

Jsem blokována a nevím proč

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Eva Krátká

13.4. 2021 v 13:32

Dobrý den,

můžete svůj dotaz specifikovat prosím?
Blokována kde, na novinkách, sbazaru, nemůžete do emailu nebo nějaké jiné služby?
Abych Vás mohla nasměrovat na řešení situace, skutečně potřebuji vědět co Vám to píše a kam se nemůžete přihlásit.

Ivana

Štěpánka Turoňová

16.4. 2021 v 13:55

Dobrý den byl mi zablokován účet z důvodublokování - 3.13”.
Vše jsem upravila zkontrolovala. Zaslala žádost o odblokování a nic se neděje je to víc jak měsíc. Co s tím?

Joob Dakota reagoval na příspěvek od Antonín Voříšek

18.4. 2021 v 13:43

protože se vaše diskuse nelíbí novodobým cenzorům z Novinek. mne také zablokovali.

Joob Dakota

18.4. 2021 v 13:46

To, že jste poslali do zpráv proč jsem byl zablokován, nevím. Prostě cenzura v demokratickém tisku? Asi jako za komoušů..

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Štěpánka Turoňová

18.4. 2021 v 14:27

relevantní
Dobrý den,

rozumím. V tomto případě zkuste prosím kontaktovat kolegy přímo na adrese diskuze@firma.seznam.cz
Bohužel zde nemám možnost náhledu do administrace, tedy nevím, na jak dlouho je taková blokace nastavena.

Ivana

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

Blokování účtu

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)