Fórum nápovědy

Seznam

Staré e-maily

xx xx

15.2.2021 v 14:13

Dobrý den.
Dívala jsem se do fóra, vím, že smazané emaily už nijak neobnovím. Jen by mě zajímalo, jestli samotná schránka @seznam.cz je nastavená, že maže staré maily ( mám ji opravdu hodně dlouho a mám pocit, že jednou za čas mi pár starých mailů odejde do věčných lovišť).f
Děkuji za odpověď.
Junová

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

15.2.2021 v 20:08

relevantní
Dobrý den,

rozumím. V minulosti (cca 5 let zpětně), pokud email nebyl používán déle než 6 měsíců tak byl obsah vymazán. Již však takové pravidlo neaplikujeme.
Emaily obecně mažeme pouze ze složek Koš/Spam a pokud má uživatel nastaveno, tak i ze složky hromadné. U žádné jiné složky se nedá vynutit mazání jinak než ručně nebo poštovním programem.

Ivana

MF

23.2.2021 v 20:55

Dobrý den, proč se automaticky maily z koše mažou? Mně to nevyhovuje, často něco zpětně dohledávám. Zrovna teď bych potřebovala mail z června. Proč si nemůže každý sám nastavit, jestli chce koš vysypávat automaticky či sám po svém uvážení?

Boeing 737 Max reagoval na příspěvek od MF

24.2.2021 v 8:42

relevantní
Reálnější je vytvořit si svůj vlastní "koš". Můžete to udělat ihned, stačí vytvořit adresář, který by se zařadil úplně dolů v seznamu adresářů a tedy by se musel nazývat třeba "zzzzz Koš" a vše co mažete by se směrovalo tam. Vše ostatní by bylo na Vás.

MF reagoval na příspěvek od Boeing 737 Max

24.2.2021 v 17:40

Děkuji za radu. Používám pošťáka Thunderbird a tam jsem si to nastavila. Díky moc :)

Nový dotaz

Přiložené přílohy

    Zbývá 12MB (z 12MB)

    Staré e-maily

    Přiložené přílohy

      Zbývá 12MB (z 12MB)